12/345/07
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
=======================================================================
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
"13" серпня 2007 р. 14:15
Справа № 12/345/07
м. Миколаїв
За позовом: Очаківського міжрайонного прокурора в інтересах держави в особі Очаківської ОДПІ, Миколаївська область, м. Очаків, вул. Шкрептієнко, 27
до відповідача: ТОВ “Очаківський цегельний завод”, Миколаївська область, м. Очаків, вул. Луначарського, 18
про: стягнення 29463 грн. 51 коп. податкового боргу.
Суддя Семенова А.К.
Секретар Міщенко З.М.
Представники:
Від позивача: Кальян О.Д., дов № 9206/10/10-014 від 09.07.2007р.
Від відповідача: не з'явився
В засіданні приймає участь прокурор Коробченко Д.М.
Суть спору: Очаківський міжрайонний прокурор звернувся до господарського суду із позовними вимогами про стягнення з ТОВ “Очаківський цегельний завод” 29463 грн. 51 коп. податкового боргу на користь держави.
Відповідач свого представника у судове засідання не направив, хоча про час і місце провадення судового засідання був повідомлений належним чином.
Відповідно до ч. 2 ст. 128 КАС України, неповідомлення стороною про причини неприбуття у судове засідання не є перешкодою для розгляду справи.
Розглянувши матеріали справи, заслухавши представника позивача та прокурора, госпо-дарський суд -
в с т а н о в и в:
ТОВ “Очаківський цегельний завод” (відповідач) зареєстровано, як суб'єкт підприємницької діяльності, що підтверджується відповідною довідкою (а.с.6), та зареєстровано як платник податків в Очаківській ОДПІ (позивач).
Відповідно до п.п. 5.3.1 Закону України “Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами” платник податків зобов'язаний самостійно сплатити суму податкового зобов'язання, зазначену у поданій ним податковій декларації, протягом десяти календарних днів, наступних за останнім днем відповідного граничного строку, передбаченого підпунктом 4.1.4 пункту 4.1 статті 4 цього Закону для подання податкової декларації.
Відповідно до п. 1 ст. 10 Закону України “Про державну податкову службу” від 4 грудня 1990 року № 509-XII Державні податкові інспекції в районах, містах без районного поділу, районах у містах, міжрайонні та об`єднані державні податкові інспекції здійснюють контроль за своєчасністю, достовірністю, повнотою нарахування та сплати податків та зборів (обов'язкових платежів).
В 2007 році у відповідача виник борг по сплаті податкових зобов'язань по орендній платі за землю в сумі 29463 грн. 51 коп., що підтверджується відповідною податковою декларацією (а.с. 8). Розрахунок наведений на аркуші справи № 5.
Відповідно до ст. 67 Конституції України кожен зобов'язаний сплачувати податки і збори в порядку і розмірах, встановлених законом.
За таких обставин позовні вимоги обґрунтовані та підлягають задоволенню.
Керуючись ст.ст. 94, 128, 161-163 КАСУ Господарський суд, -
ПОСТАНОВИВ:
Позов задовольнити.
Стягнути з Товариства з обмеженою відповідальністю “Очаківський цегельний завод” (Миколаївська область, м. Очаків, вул. Луначарського, 18, код ЄДРПОУ 33964193) на користь місцевого бюджету м. Очакова (р/р 33212812700008, код 23396934, ГУДКУ у Миколаївській області, МФО 826013) 29463 грн. 51 коп. податкового боргу.
Постанова або ухвала суду першої інстанції, якщо інше не встановлено цим Кодексом, набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, встановленого цим Кодексом, якщо таку заяву не було подано.
Якщо було подано заяву про апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не була подана у строк, встановлений цим Кодексом, постанова або ухвала суду першої інстанції набирає законної сили після закінчення цього строку.
У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після закінчення апеляційного розгляду справи.
Про апеляційне оскарження рішення суду першої інстанції спочатку подається заява. Обґрунтування мотивів оскарження і вимоги до суду апеляційної інстанції викладаються в апеляційній скарзі.
Заява про апеляційне оскарження та апеляційна скарга подаються до адміністративного суду апеляційної інстанції через суд першої інстанції, який ухвалив оскаржуване судове рішення. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції.
Заява про апеляційне оскарження постанови суду першої інстанції подається протягом десяти днів з дня її проголошення, а в разі складення постанови у повному обсязі відповідно до статті 160 цього Кодексу - з дня складення в повному обсязі. Апеляційна скарга на постанову суду першої інстанції подається протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.
Апеляційна скарга може бути подана без попереднього подання заяви про апеляційне оскарження, якщо скарга подається у строк, встановлений для подання заяви про апеляційне оскарження.
Заява про апеляційне оскарження чи апеляційна скарга, подані після закінчення строків, встановлених цією статтею, залишаються без розгляду, якщо суд апеляційної інстанції за заявою особи, яка їх подала, не знайде підстав для поновлення строку, про що постановлюється ухвала.
Суддя А.К.Семенов
Суд | Господарський суд Миколаївської області |
Дата ухвалення рішення | 13.08.2007 |
Оприлюднено | 04.10.2007 |
Номер документу | 990800 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Миколаївської області
Семенов А.К.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні