Справа № 645/5404/21
Провадження № 2/645/2338/21
У Х В А Л А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
25 серпня 2021 року м. Харків
Суддя Фрунзенського районного суду м. Харкова Ульяніч І.В., ознайомившись з позовною заявою ОСОБА_1 до Товариства з обмеженою відповідальністю "Харківспецбуд-1"</a>, третя особа: Управління державної реєстрації юридичних осіб-підприємців Департаменту реєстрації Харківської міської ради про визнання припинення трудових відносин та зобов`язання вчинити певні дії,-
в с т а н о в и в:
Позивач ОСОБА_1 через представника - адвоката Жукову В.М. звернувся до суду з позовом до Товариства з обмеженою відповідальністю "Харківспецбуд-1"</a>, третя особа: Управління державної реєстрації юридичних осіб-підприємців Департаменту реєстрації Харківської міської ради про визнання припинення трудових відносин та зобов`язання вчинити певні дії.
Суддя дослідивши вказану позовну заяву приходить до висновку, що вона підлягає залишенню без руху.
Суд звертає увагу, що завданням цивільного судочинства є справедливий, неупереджений та своєчасний розгляд і вирішення цивільних справ з метою ефективного захисту порушених, невизнаних або оспорюваних прав, свобод чи інтересів фізичних осіб, прав та інтересів юридичних осіб, інтересів держави (ст.2 ЦПК України).
Згідно ч.1 ст.4 ЦПК України кожна особа має право в порядку, встановленому цим Кодексом, звернутися до суду за захистом своїх порушених, невизнаних або оспорюваних прав, свобод чи законних інтересів.
Здійснюючи правосуддя, суд захищає права, свободи та інтереси фізичних осіб, права та інтереси юридичних осіб, державні та суспільні інтереси у спосіб, визначений законом або договором, що визначено ч.1 ст.5 ЦПК України.
Стаття 15 ЦК України передбачає право кожної особи на захист свого цивільного права у разі його порушення, невизнання або оспорювання, а також на захист свого інтересу, який не суперечить загальним засадам цивільного законодавства.
Відтак зазначена норма визначає об`єктом захисту порушене, невизнане або оспорене право чи цивільний інтерес.
Відповідно до п. 4 ч. 3 ст. 175 ЦПК України позовна заява повинна містити зміст позовних вимог: спосіб (способи) захисту прав або інтересів, передбачений законом чи договором, або інший спосіб (способи) захисту прав та інтересів, який не суперечить закону і який позивач просить суд визначити у рішенні; якщо позов подано до кількох відповідачів - зміст позовних вимог щодо кожного з них.
Згідно ч.5 ст. 177 ЦПК України позивач зобов`язаний додати до позовної заяви всі наявні в нього докази, що підтверджують обставини, на яких ґрунтуються позовні вимоги (якщо подаються письмові чи електронні докази позивач може додати до позовної заяви копії відповідних доказів).
Однак позивачем у позові не наведено в чому полягає порушення, оспорювання чи невизнання його прав відповідачем, враховуючи наявність наказу про звільнення позивача за власним бажанням з роботи від 30.06.2021 року та не надано доказів звернення (або у разі звернення - відмови) до Управління державної реєстрації юридичних осіб-підприємців Департаменту реєстрації Харківської міської ради щодо внесення змін до відомостей про юридичну особу, а саме щодо виключення запису про ОСОБА_1 як керівника Товариства з обмеженою відповідальністю "Харківспецбуд-1"</a>.
Крім того, суд зазначає, що в позовному провадженні не може бути вимог зобов"язального характеру до третьої особи.
На підставі ст. 185 ч. 1 ЦПК України вищевказана позовна заява підлягає залишенню без руху з наданням позивачеві строку для усунення вищевказаних недоліків з роз`ясненням того, що в разі їх не усунення у встановлений судом термін, вищевказана позовна заява буде визнана неподаною та повернута позивачеві.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 185 ЦПК України , суддя -
у х в а л и в :
Залишити без руху позовну ОСОБА_1 до Товариства з обмеженою відповідальністю "Харківспецбуд-1"</a>, третя особа: Управління державної реєстрації юридичних осіб-підприємців Департаменту реєстрації Харківської міської ради про визнання припинення трудових відносин та зобов`язання вчинити певні дії.
Надати позивачу строк 10 днів з дня вручення цієї ухвали для усунення недоліків.
Роз`яснити позивачу, що в разі якщо у вказаний строк недоліки позовної заяви не будуть усунуті, заява вважається неподаною і повертається позивачу.
Копію ухвали надіслати позивачу.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя І.В. Ульяніч
Суд | Фрунзенський районний суд м.Харкова |
Дата ухвалення рішення | 25.08.2021 |
Оприлюднено | 27.08.2021 |
Номер документу | 99190815 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Фрунзенський районний суд м.Харкова
Ульяніч І. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні