ЖИТОМИРСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

УХВАЛА

ЖИТОМИРСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

У Х В А Л А

31 серпня 2021 року м. Житомир справа № 240/9025/21

категорія 109010000

Житомирський окружний адміністративний суд у складі: головуючого судді Панкеєвої В.А., розглянувши у письмовому провадженні заяву про залучення для участі у справі третьої особи в адміністративній справі за позовом керівника Житомирської окружної прокуратури в інтересах держави до Житомирської міської ради, треті особи: товариство з обмеженою відповідальністю "Інвестиційна технологія", Департамент містобудування та земельних відносин Житомирської міської ради, ОК "Житлово-будівельний кооператив "Добробат", ОК "Житлово-будівельний кооператив "Кварталбуд-24", Управління Служби безпеки України в Житомирській області, Управління у справах сім`ї, молоді та спорту Житомирської міської ради, Міжнародний благодійний фонд Місія в Україну про визнання протиправними та скасування пункту рішення і детального плану,

встановив:

До Житомирського окружного адміністративного суду звернувся Керівник Житомирської окружної прокуратури в інтересах держави із позовом до Житомирської міської ради, третя особа - товариство з обмеженою відповідальністю "Інвестиційна технологія" про визнання протиправними та скасування пункту рішення і детального плану, з підстав визначених Законом України "Про регулювання містобудівної діяльності", Закону України "Про прокуратуру".

Ухвалою судді Житомирського окружного адміністративного суду від 02 червня 2021 року відкрито спрощене позовне провадження без повідомлення учасників справи.

Ухвалою суду від 14.07.2021 відбувся перехід до розгляду справи за правилами загального позовного провадження.

26 серпня 2021 року ТОВ Компанія з управління активами Крістал Ессет Менеджмент подано заяву про залучення їх до участі в справі в якості третьої особи.

В обгрунтування клопотання вказано, що судовий розгляд даної адміністративної справи №240/9025/21 безпосередньо стосується законних інтересів ТОВ КУА Крістал Ессет Менеджмент як інвестора організації будівництва за адресою: м. Житомир, проїзд Шпаковський, 25, 27, 29.

На підтвердження вказаних обставин до матеріалів справи надано копії договору організації будівництва об`єктів нерухомого майна №20-11/17 від 20.11.2017 року, оборотно-сальдової відомості по Договору від 20.11.2017р. та попередніх договорів купівлі-продажу нерухомого майна.

Дослідивши матеріали справи, всебічно і повно з`ясувавши всі фактичні обставини справи, об`єктивно оцінивши докази, які мають значення для розгляду заяви, суд дійшов висновку про залучення ТОВ Компанія з управління активами Крістал Ессет Менеджмент в якості третьої особи.

Відповідно до ч.2 ст.49 КАС України треті особи, які не заявляють самостійних вимог щодо предмета спору, можуть вступити у справу на стороні позивача або відповідача до закінчення підготовчого засідання або до початку першого судового засідання, якщо справа розглядається в порядку спрощеного позовного провадження, у разі коли рішення у справі може вплинути на їхні права, свободи, інтереси або обов`язки. Вони можуть бути залучені до участі у справі також за клопотанням учасників справи. Якщо адміністративний суд при вирішенні питання про відкриття провадження у справі або при підготовці справи до судового розгляду встановить, що судове рішення може вплинути на права та обов`язки осіб, які не є стороною у справі, суд залучає таких осіб до участі в справі як третіх осіб, які не заявляють самостійних вимог щодо предмета спору. Вступ третіх осіб, які не заявляють самостійних вимог щодо предмета спору, не має наслідком розгляд адміністративної справи спочатку.

З метою з`ясування всіх обставин справи, суд дійшов висновку про задоволення заяви про залучення в якості третьої особи ТОВ Компанія з управління активами Крістал Ессет Менеджмент .

Керуючись статтями 49, 243, 248, 250, 256 Кодексу адміністративного судочинства України,

ухвалив:

Заяву ТОВ Компанія з управління активами Крістал Ессет Менеджмент задовольнити.

Залучити до участі в справі як третю особу, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмету спору в адміністративній справі №240/9025/21 ТОВ Компанія з управління активами Крістал Ессет Менеджмент (м. Львів, площа Старий Ринок, 8,79019, ЄДРПОУ 33943393).

У зв`язку з великим обсягом матеріалів справи №240/9025/21 та обмеженим фінансуванням на відправлення поштової кореспонденції, суд не має змоги направити ТОВ Компанія з управління активами Крістал Ессет Менеджмент всі копії матеріалів справи.

Повідомити про можливість ознайомлення з матеріалами справи №240/9025/21 безпосередньо в приміщенні Житомирського окружного адміністративного суду за адресою: м.Житомир вул. мала Бердичівська, 23.

Направити ТОВ Компанія з управління активами Крістал Ессет Менеджмент (м. Львів, площа Старий Ринок, 8,79019, ЄДРПОУ 33943393) копію позовної заяви та відзиву на позовну заяву без додатків.

Встановити третій особі строк для подання письмових пояснень щодо позову або відзиву на позов протягом п`яти днів з дня вручення даної ухвали.

Наступне судове засідання призначене судом на 27.09.2021 о 11:15 за адресою: м. Житомир, вулиця Мала Бердичівська, 23, зал № 4.

Ухвала суду набирає законної сили з моменту її підписання суддею та не може бути оскаржена в апеляційному порядку.

Суддя В.А. Панкеєва

Дата ухвалення рішення 31.08.2021
Зареєстровано 01.09.2021
Оприлюднено 02.09.2021

Судовий реєстр по справі 240/9025/21

Проскрольте таблицю вліво →
Рішення Суд Форма
Ухвала від 31.08.2021 Житомирський окружний адміністративний суд Адміністративне
Ухвала від 14.07.2021 Житомирський окружний адміністративний суд Адміністративне
Ухвала від 02.06.2021 Житомирський окружний адміністративний суд Адміністративне
Ухвала від 19.05.2021 Житомирський окружний адміністративний суд Адміністративне

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Відстежувати судові рішення та засідання

Додайте Опендатабот до улюбленного месенджеру

Вайбер Телеграм

Опендатабот для телефону