АРБУЗИНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СУДОВИЙ НАКАЗ

Справа № 467/848/21

2-н/467/72/21

Арбузинський районний суд Миколаївської області

СУДОВИЙ НАКАЗ

13.09.2021 року смт. Арбузинка Миколаївської області

Суддя Арбузинського районного суду Миколаївської області Кірімова О.М., розглянувши матеріали заяви товариства з обмеженою відповідальністю МИКОЛАЇВСЬКА ЕЛЕКТРОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ про видачу судового наказу за вимогою про стягнення з ОСОБА_1 заборгованості за спожиту електричну енергію.

На підставі ст.ст. 525 , 526 , 527 , 530 Цивільного кодексу України , керуючись ст.ст. 160-161 , 167-169 Цивільного процесуального кодексу України ,

НАКАЗУЮ:

1. Стягнути з ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , РНОКПП НОМЕР_1 , зареєстрованої в АДРЕСА_1 , на користь товариства з обмеженою відповідальністю МИКОЛАЇВСЬКА ЕЛЕКТРОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ (р/р НОМЕР_2 в МОУ АТ Ощадбанк України, код 42129888, МФО 326461, отримувач - ТОВ "МИКОЛАЇВСЬКА ЕЛЕКТРОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ" ВОС Арбузинського району) заборгованість за спожиту електроенергію за період з 01 травня 2021 року по 01 серпня 2021 року в сумі 844 (вісімсот сорок чотири) грн. 70 коп.

2. Стягнути з ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 . РНОКПП НОМЕР_1 , зареєстрованої в АДРЕСА_1 , на користь товариства з обмеженою відповідальністю МИКОЛАЇВСЬКА ЕЛЕКТРОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ (р/р НОМЕР_3 в МРУ АТ КБ Приватбанк , МФО 326610, код 42129888, отримувач - ТОВ "МИКОЛАЇВСЬКА ЕЛЕКТРОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ" ) судовий збір у сумі 227 (двісті двадцять сім) грн.

Відповідно до вимог п. 7 ч. 1 ст. 168 ЦПК України, суд повідомляє про те, що під час розгляду вимог у порядку наказного провадження та видачі судового наказу суд не розглядає обґрунтованість заявлених стягувачем вимог по суті.

Направити боржнику копію судового наказу та копію заяви стягувача з копіями доданих до неї документів.

Судовий наказ після набрання ним законної сили видати стягувачу.

Суддя Арбузинського

районного суду О.М. Кірімова

Відповідно до ст. 170 ЦПК України, боржник має право протягом п`ятнадцяти днів з дня вручення копії судового наказу та доданих до неї документів подати заяву про його скасування до суду, який його видав, крім випадків видачі судового наказу відповідно до п.п. 4, 5 ч. 1 ст. 161 цього Кодексу. Заява про скасування судового наказу може також бути подана органами та особами, яким законом надано право звертатися до суду в інтересах інших осіб.

Відповідно до ч. 3 ст. 171 ЦПК України, у разі відсутності підстав для повернення заяви про скасування судового наказу, суддя не пізніше двох днів після її подання постановляє ухвалу про скасування судового наказу, в якій роз`яснює заявнику (стягувачу) його право звернутися до суду із тими самими вимогами в порядку спрощеного позовного провадження. В ухвалі про скасування судового наказу суд за клопотанням боржника вирішує питання про поворот виконання судового наказу в порядку, встановленому ст. 444 цього Кодексу.

Відповідно до ст. 172 ЦПК України, у разі ненадходження від боржника заяви про скасування судового наказу протягом п`яти днів після закінчення строку на її подання судовий наказ набирає законної сили.

Інформацію щодо справи можливо отримати за веб-адресою: http://ab.mk.court.gov.ua/sud1401/gromadyanam/csz/.

Судовий наказ набрав чинності ____ _______________ 20___ року.

Строк пред`явлення до виконання ____ _______________ 20___ року.

Судовий наказ видано ____ _______________ 20___ року.

Суддя Арбузинського

районного суду О.М. Кірімова

Відмітки про виконання судового наказу

Дата надходження судового наказу на виконання _____________________________________

Повне найменування установи, підприємства, організації, в яких знаходився судовий наказ на виконанні ____________________________________________________________________________

_____________________________________________________________________________________

Загальна сума, відрахована за судовим наказом _______________________________________

Дата повернення судового наказу до відділу державної виконавчої служби чи стягувачеві

_____________________________________________________________________________________

Підстава повернення судового наказу _______________________________________________

_____________________________________________________________________________________

Підпис керівника установи, підприємства, організації (з прикладанням печатки) ___________

_____________________________________________________________________________________

Примітки

____________________________________________________________________________________ ______________________________________________________________________________________

Інші відмітки

____________________________________________________________________________________ _____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Дата ухвалення рішення 13.09.2021
Зареєстровано 14.09.2021
Оприлюднено 14.09.2021

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Відстежувати судові рішення та засідання

Додайте Опендатабот до улюбленного месенджеру

Вайбер Телеграм

Опендатабот для телефону