Справа № 646/4421/19
№ провадження 1-кп/646/257/2021
У Х В А Л А
13.09.2021 м.Харків
Колегія суддів Червонозаводського районного суду м. Харкова у складі
головуючого судді ОСОБА_1 ,
суддів - ОСОБА_2 , ОСОБА_3 ,
за участю секретаря ОСОБА_4
прокурора - ОСОБА_5 ,
представника потерпілого ТОВ «Сіейчес Україна» - ОСОБА_6 ,
розглянувши у підготовчому судовому засіданні обвинувальний акт у кримінальному провадженні, відомості про яке внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за №12017060000000036 від 03.03.2017 року, за обвинуваченням ОСОБА_7 у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 4 ст. 190, ч. 3 ст. 212 КК України,
в с т а н о в и л а:
Обвинувачений ОСОБА_7 повторно в судове засідання не з`явився, не повідомив суд про причини неявки, належним чином повідомлений про час, дату та місце розгляду справи.
Ухвалами Червонозаводського районного суду м. Харкова від 09.02.2021 р, 26.04.2021 р., 15.06.2021 р. до обвинуваченого ОСОБА_7 застосовано привід, але виконати приводи не виявилось можливим.
Згідно листа Головного центру обробки спеціальної інформації Державної прикордонної служби від 24.06.2021 р. обвинувачений ОСОБА_7 перетинав пункт пропуску Гоптівка, напрям виїзд, 14.04.2020 р.
В судовому засіданні прокурор заявив клопотання про оголошення розшуку обвинуваченого.
Заслухавши думку прокурора, представника потерпілого, колегія суддів приходить до висновку, що вищенаведені обставини вказують на ухилення обвинуваченого ОСОБА_7 від явки до суду, а тому є підстави для оголошення його у розшук.
Відповідно до ст. 335 КПК України у разі якщо обвинувачений ухилився від суду або захворів на психічну чи іншу тяжку тривалу хворобу, яка виключає його участь у судовому провадженні, суд зупиняє судове провадження щодо цього обвинуваченого до його розшуку або видужання і продовжує судове провадження стосовно інших обвинувачених, якщо воно здійснюється щодо декількох осіб. Розшук обвинуваченого, який ухилився від суду, оголошується ухвалою суду, організація виконання якої доручається слідчому та/або прокурору.
Разом з тим, колегія суддів вважає, що дане кримінальне провадження підлягає зупиненню до розшуку обвинуваченого.
Керуючись ст. ст. 335, 372 КПК України,
у х в а л и л а:
Оголосити розшук обвинуваченого ОСОБА_7 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженця м. Харкова, громадянина України, який проживає за адресою АДРЕСА_1 .
Зупинити кримінальне провадження за обвинуваченням ОСОБА_7 у скоєнні кримінальних правопорушень передбачених ч. 4 ст. 190, ч. 3 ст. 212 КК України.
Організацію виконання ухвали про розшук обвинуваченого доручити Головному слідчому управлінню Служби безпеки України в Харківській області.
При виявленні обвинуваченого ОСОБА_7 доставити його до Червонозаводського районного суду м. Харкова для розгляду кримінальної справи.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Головуючий: ОСОБА_1
Судді: ОСОБА_3
ОСОБА_2
Суд | Червонозаводський районний суд м.Харкова |
Дата ухвалення рішення | 13.09.2021 |
Оприлюднено | 01.02.2023 |
Номер документу | 99546918 |
Судочинство | Кримінальне |
Категорія | Злочини проти власності Шахрайство |
Кримінальне
Касаційний кримінальний суд Верховного Суду
Іваненко Ігор Володимирович
Кримінальне
Червонозаводський районний суд м.Харкова
Янцовська Т. М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні