Ухвала
від 14.09.2021 по справі 454/2576/17
АПЕЛЯЦІЙНА ПАЛАТА ВИЩОГО АНТИКОРУПЦІЙНОГО СУДУ

Справа № 454/2576/17

Провадження №11-кп/991/65/21

У Х В А Л А

14 вересня 2021 року м. Київ

Колегія суддів Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду у складі:

головуючого судді ОСОБА_1 ,

суддів ОСОБА_2 , ОСОБА_3

за участю секретаря судового засідання ОСОБА_4

прокурорів ОСОБА_5 , ОСОБА_6

захисника ОСОБА_7

у відкритому судовому засіданні в залі суду з розгляду апеляційних скарг прокурора та захисника на вирок Вищого антикорупційного суду від 10 червня 2021 року у кримінальному провадженні № 42017030000000251 від 06.06.2017 по обвинуваченню ОСОБА_8 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , проживаючого у квартирі АДРЕСА_1 , у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.369-2 КК України,

В С Т А Н О В И Л А:

Від захисника ОСОБА_7 надійшло клопотання про проведення дистанційного судового засідання за участю обвинуваченого ОСОБА_7 між Апеляційною палатою Вищого антикорупційного суду та Ковельським міськрайонним судом Волинської області.

Захисник та прокурори підтримали клопотання, просили забезпечити обвинуваченому можливість участі в розгляді апеляційної скарги в такому режимі через Ковельський міськрайонний суд Волинської області.

Обговоривши доводи клопотання, колегія суддів дійшла висновку, що воно підлягає задоволенню з наступних причин.

Відповідно до п.4 ч.1 ст. 336 КПК України судове провадження може здійснюватися у режимі відеоконференції під час трансляції з іншого приміщення, у тому числі, яке знаходиться поза межами приміщення суду (дистанційне судове провадження), зокрема, у разі неможливості безпосередньої участі обвинуваченого в судовому провадженні за станом здоров`я або з інших поважних причин, а також для забезпечення оперативності судового провадження чи наявності інших підстав, визнаних судом достатніми.

Частиною 2 статті 336 КПК України передбачено, що суд ухвалює рішення про здійснення дистанційного судового провадження за власною ініціативою або за клопотанням сторони чи інших учасників кримінального провадження.

Враховуючи наведене, з метою забезпечення оперативності судового провадження та дотримання права особи на захист, колегія суддів вважає за можливе продовжити судове засідання дистанційно в режимі відеоконференції між Апеляційною палатою Вищого антикорупційного суду та Ковельським міськрайнним судом Волинської області.

Керуючись ст. 336 КПК України, колегія суддів

П О С Т А Н О В И Л А:

Клопотання захисника задовольнити.

Розгляд апеляційних скарг на вирок Вищого антикорупційного суду від 10 червня 2021 року у кримінальному провадженні № 42017030000000251 від 06.06.2017 по обвинуваченню ОСОБА_8 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , проживаючого у квартирі АДРЕСА_1 , у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.369-2 КК України, здійснювати у дистанційному судовому провадженні в режимі відеоконференції між Апеляційною палатою Вищого антикорупційного суду та Ковельським міськрайонним судом Волинської області (вул. Незалежності, 15 м. Ковель, 45008).

Виконання ухвали в частині забезпечення та організації зв`язку в режимі відеоконференції покласти на голову Ковельського міськрайонного суду Волинської області.

Головуючий ОСОБА_1

Судді ОСОБА_2

ОСОБА_3

СудАпеляційна палата Вищого антикорупційного суду
Дата ухвалення рішення14.09.2021
Оприлюднено01.02.2023
Номер документу99572221
СудочинствоКримінальне
КатегоріяЗлочини у сфері службової діяльності та професійної діяльності, пов'язаної з наданням публічних послуг Зловживання впливом

Судовий реєстр по справі —454/2576/17

Ухвала від 10.08.2022

Кримінальне

Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду

Панкулич В. І.

Постанова від 06.07.2022

Кримінальне

Касаційний кримінальний суд Верховного Суду

Єремейчук Сергій Володимирович

Ухвала від 04.07.2022

Кримінальне

Касаційний кримінальний суд Верховного Суду

Єремейчук Сергій Володимирович

Ухвала від 16.05.2022

Кримінальне

Касаційний кримінальний суд Верховного Суду

Єремейчук Сергій Володимирович

Ухвала від 13.04.2022

Кримінальне

Касаційний кримінальний суд Верховного Суду

Єремейчук Сергій Володимирович

Ухвала від 13.04.2022

Кримінальне

Касаційний кримінальний суд Верховного Суду

Єремейчук Сергій Володимирович

Вирок від 09.02.2022

Кримінальне

Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду

Панкулич В. І.

Ухвала від 14.09.2021

Кримінальне

Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду

Панкулич В. І.

Ухвала від 11.08.2021

Кримінальне

Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду

Панкулич В. І.

Ухвала від 19.07.2021

Кримінальне

Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду

Панкулич В. І.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні