Окружний адміністративний суд міста києва
Новинка
Отримуйте стислий та зрозумілий зміст судового рішення. Це заощадить ваш час та зусилля.
РеєстраціяОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД міста КИЄВА 01051, м. Київ, вул. Болбочана Петра 8, корпус 1 У Х В А Л А
про залишення позовної заяви без руху
23 вересня 2021 року м. Київ № 640/20937/21
Суддя Окружного адміністративного суду міста Києва Головань О.В., ознайомившись з позовною заявою
за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Петрол-Дев" до Державної фіскальної служби України про визнання протиправними дій, зобов`язати вчинити дії, В С Т А Н О В И В:
Товариство з обмеженою відповідальністю "Петрол-Дев" звернулося до Окружного адміністративного суду м. Києва з позовом до Державної фіскальної служби України про зобов`язання відповідача Державної фіскальної служби України припинити порушення та зняти обтяження з об`єкта нерухомості, що належить Товариству з обмеженою відповідальністю фірма "Петрол -Лев".
У зв`язку з невідповідністю поданої позовної заяви вимогам законодавства, керуючись статтею 169 Кодексу адміністративного судочинства України, ухвалою Окружного адміністративного суду міста Києва від 05.08.2021 позовна заява залишена без руху.
У вказаній ухвалі судом зазначений недолік позовної заяви, встановлено позивачеві строк для усунення недоліків з дати отримання копії ухвали шляхом подання до суду доказів сплати судового збору за подання адміністративного позову у розмірі 2270,00 грн.
На адресу суду від представника позивача надійшло клопотання на усунення недоліків, до якої долучено дублікат документу про сплату судового збору.
У якості доказу сплати судового збору представник позивача до клопотання приєднав дублікат квитанції від 23 червня 2021 № 32990453 на суму 2270,00 грн., сплачений на наступні реквізити: отримувач - ГУК у м. Києві/Печерс.р-н/22030101, рахунок - UA 228999980313181206000026007.
Натомість для зарахування судового збору за подання позовних заяв до Окружного адміністративного суду міста Києва Головним управлінням Державної казначейської служби України у м. Києві визначено наступні реквізити:
1) отримувач коштів - ГУК у м.Києві/Печерс.р-н/22030101;
2) код отримувача - (код за ЄДРПОУ) 37993783 ;
3) банк отримувача - Казначейство України (ел. адм. подат.) ;
4) рахунок отримувача - UA908999980313181206084026007 ;
6) код класифікації доходів бюджету - 22030101
7) код банку отримувача - 899998.
Наведені обставини вказують на невідповідність позовної заяви вимогам процесуального законодавства.
Згідно ч. 1, 2 ст. 169 КАС України суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, встановлених статтями 160, 161 цього Кодексу, протягом п`яти днів з дня подання позовної заяви постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху.
В ухвалі про залишення позовної заяви без руху зазначаються недоліки позовної заяви, спосіб і строк їх усунення, який не може перевищувати десяти днів з дня вручення ухвали про залишення позовної заяви без руху. Якщо ухвала про залишення позовної заяви без руху постановляється з підстави несплати судового збору у встановленому законом розмірі, суд в такій ухвалі повинен зазначити точну суму судового збору, яку необхідно сплатити (доплатити).
Виявлений недолік необхідно усунути шляхом надання доказів оплати судового збору в порядку і обсязі, визначених законодавством, - 2270,00 грн. на правильні реквізити суду.
Керуючись ст. 169 Кодексу адміністративного судочинства України, суддя Окружного адміністративного суду міста Києва, -
У Х В А Л И В:
1.Залишити позовну заяву Товариства з обмеженою відповідальністю "Петрол-Дев" без руху .
2.Встановити позивачу строк у десять днів з дня вручення (отримання) ухвали про залишення позовної заяви без руху до для усунення недоліків позовної заяви.
3.Попередити позивача про наслідки недотримання вимог ухвали про залишення позовної заяви без руху, передбачені п. 1 ч.4 ст. 169 КАСУ.
Згідно ч. 2 ст. 256 КАС України ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею, і не підлягає оскарженню згідно ст. 294 КАС України.
Суддя О.В. Головань
Суд | Окружний адміністративний суд міста Києва |
Дата ухвалення рішення | 23.09.2021 |
Оприлюднено | 27.09.2021 |
Номер документу | 99853667 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Окружний адміністративний суд міста Києва
Головань О.В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні