Справа №628/3653/21
Провадження №2/628/1167/21
УХВАЛА
про відкриття провадження
24 вересня 2021 року Куп`янський міськрайонний суд Харківської області у складі судді Барабанової В.В.,
розглянувши позовну заяву ОСОБА_1 , проживаючого за адресою: АДРЕСА_1 , представник позивача: адвокат Слупицький Віталій Сергійович, адреса: Харківська область, м. Куп`янськ, пр-т Конституції, 13 до ОСОБА_2 , відповідно до позовної заяви адреса: АДРЕСА_1 , третя особа: Курилівська сільська рада Куп`янського району Харківської області, місцезнаходження: Харківська область, Куп`янський район, с. Курилівка, вул. Лозова, 1, про припинення права власності на нерухоме майно, перерахунок часток будинку та визнання права власності на будинок,-
встановив:
20.09.2021 адвокат Слупицький Віталій Сергійович в інтересах ОСОБА_1 звернувся до Куп`янського міськрайонного суду Харківської області з позовом до ОСОБА_2 , третя особа: Курилівська сільська рада Куп`янського району Харківської області про припинення права власності і скасування реєстрації за ОСОБА_2 на нерухоме майно, перерахунок часток будинку та визнання права власності на будинок за адресою: АДРЕСА_1 .
21.09.2021 судом було направлено запит до Курилівської сільської ради Куп`янського району Харківської області щодо надання інформації про зареєстроване місце проживання (перебування) відповідача, відповідь надійшла 23.09.2021.
Згідно з п. 4 ч. 2ст. 187 ЦПК України , при прийнятті позовної заяви до розгляду та відкритті провадження у справі, суд вирішує питання відносно правил розгляду справи в порядку позовного провадження, а саме в загальному чи спрощеному.
Частинами третьою, четвертою статті 274 ЦПК України передбачено, що при вирішенні питання про розгляд справи в порядку спрощеного або загального позовного провадження суд враховує: ціну позову; значення справи для сторін; обраний позивачем спосіб захисту; категорію та складність справи; обсяг та характер доказів у справі, в тому числі чи потрібно у справі призначати експертизу, викликати свідків тощо; кількість сторін та інших учасників справи; чи становить розгляд справи значний суспільний інтерес; думку сторін щодо необхідності розгляду справи за правилами спрощеного позовного провадження.
Згідно ч. 4 ст. 19 ЦПК України загальне позовне провадження призначене для розгляду справ, які через складність або інші обставини недоцільно розглядати у спрощеному позовному провадженні.
Дослідивши зміст позовної заяви та доданих до неї документів судом, було встановлено, що справа підсудна Куп`янському міськрайонному суду Харківської області та подана із додержанням вимог ст.ст. 175, 177 ЦПК України. Оцінивши зміст та характер позовних вимог, за для забезпечення можливості реалізації принципу рівності та справедливого балансу між сторонами, для повного та всебічного встановлення обставин справи, суд приходить до рішення про необхідність призначення по справі розгляд справи в порядку загального позовного провадження.
Керуючись ст.ст. 175, 177-178, 187, 190-191 ЦПК України, суддя -
ПОСТАНОВИВ:
Прийняти до розгляду та відкрити провадження у справі за позовом ОСОБА_1 , представник позивача: адвокат Слупицький Віталій Сергійович до ОСОБА_2 , третя особа: Курилівська сільська рада Куп`янського району Харківської області про припинення права власності на нерухоме майно, перерахунок часток будинку та визнання права власності на будинок.
Призначити цивільну справу до розгляду в загальному позовному провадженні в підготовче судове засідання на 09-00 год. 27.10.2021, яке відбудеться в каб. №2 Будинку Правосуддя №1 ( Харківська область, м. Куп`янськ, вул. 1-го Травня, 27а).
У підготовче судове засідання викликати учасників справи та направити їм копії даної ухвали разом з позовними матеріалами.
Направити відповідачу копію позовної заяви з копіями доданих до неї документів та запропонувати подати у термін не пізніше 15 днів з дня вручення цієї ухвали та завчасно до 27.10.2021 року відзив на позовну заяву, який повинен містити заперечення проти позову і докази на підтвердження викладених обставин та відповідати вимогам ст. 178 ЦПК України, направивши його копії одночасно учасникам справи та надавши суду про це відповідне підтвердження.
При цьому відповідачу суддею роз`яснюється, що відповідно до ч.2 ст. 191 ЦПК України у разі ненадання відзиву у встановлений судом строк без поважних причин, суд має право вирішити спір за наявними матеріалами справи.
Відповідно до пункту 3 розділу ХІІ Прикінцевих положень Цивільного процесуального кодексу України в редакції Закону України Про внесення змін до деяких законодавчих актів, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв`язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-2019) під час дії карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19), суд за заявою особи може продовжити процесуальний строк, встановлений судом, якщо неможливість вчинення відповідної процесуальної дії у визначений строк зумовлена обмеженнями, впровадженими у зв`язку з карантином.
Ухвала може бути оскаржена тільки щодо порушення правил підсудності, в іншій частині ухвала оскарженню не підлягає.
На виконання вимог п. 11 ч. 2 ст. 187 ЦПК України суд повідомляє учасникам справи веб-адресу сторінки на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет, за якою вони можуть отримати інформацію щодо справи, яка розглядається: http://kpm.hr.court.gov.ua/sud2023/gromadyanam/csz/ .
Суддя: В.В. Барабанова
Суд | Куп'янський міськрайонний суд Харківської області |
Дата ухвалення рішення | 24.09.2021 |
Оприлюднено | 27.09.2021 |
Номер документу | 99892912 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Новомосковський міськрайонний суд Дніпропетровської області
Сорока О. В.
Цивільне
Новомосковський міськрайонний суд Дніпропетровської області
Сорока О. В.
Цивільне
Новомосковський міськрайонний суд Дніпропетровської області
Сорока О. В.
Цивільне
Куп'янський міськрайонний суд Харківської області
Барабанова В. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні