ЛЬВІВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

УХВАЛА

ЛЬВІВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

справа № 380/15895/21

УХВАЛА

про відкриття спрощеного позовного провадження в адміністративній справі

27 вересня 2021 року

м. Львів, вул. Чоловського, буд.2

Суддя Львівського окружного адміністративного суду Карп`як Оксана Орестівна перевіривши матеріали позову Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у м.Львові до Товариства з обмеженою відповідальністю "МС-МК 8" про припинення права на виконання будівельних робіт ,-

В С Т А Н О В И В:

До Львівського окружного адміністративного суду надійшла позовна заява Інспекції державного архітектурно - будівельного контролю у м. Львові (79034., м. Львів, вул. Угорська. 7а; код ЄДРПОУ - 40181003) до Товариства з обмеженою відповідальністю МС -МК8 (79021, м. Львів, вул. Садова, 2а; код ЄДРПОУ - 41221172) про припинення права на виконання будівельних робіт Товариству з обмеженою відповідальністю МС -МК8 на об`єкті Будівництво багатоквартирного житлового будинку з вбудованими приміщеннями громадського призначення т підземним паркінгом на вул. Малоголосківській, 12-Б (замовник - ТзОВ МС -МК8 , генеральний підрядник - ТЗОВ МК ГАРАНТ , особа відповідальна за технічний нагляд - ОСОБА_1 .

Спір виник з публічно-правових відносин, належить до компетенції адміністративних судів, предметної та територіальної підсудності Львівського окружного адміністративного суду.

Зазначена позовна заява подана з додержанням вимог статей 159-161 КАС України. Відсутні підстави, визначені статтями 169-170 КАС України, для залишення позовної заяви без руху, повернення позовної заяви чи відмови у відкритті провадження у справі. Тому позовну заяву слід прийняти до розгляду та відкрити провадження у справі.

Частиною першою статті 12 КАС України визначено, що адміністративне судочинство здійснюється за правилами, передбаченими цим Кодексом, у порядку позовного провадження (загального або спрощеного).

Згідно приписів статті 12 та глави 10 КАС України, спрощене позовне провадження призначене для розгляду справ незначної складності та інших справ, для яких пріоритетним є швидке вирішення справи. З врахуванням статті 12 та глави 10 КАС України дана адміністративна справа є справою незначної складності та підлягає розгляду в спрощеному позовному провадженні, без повідомлення сторін.

Відповідно до ч.4,5 ст.49 КАС України, у заявах про залучення третіх осіб і у заявах третіх осіб про вступ у справу на стороні позивача або відповідача зазначається, на яких підставах третіх осіб належить залучити до участі у справі. Про залучення третіх осіб до участі у справі суд постановляє ухвалу, в якій зазначає, на які права чи обов`язки такої особи та яким чином може вплинути рішення суду у справі. Ухвала за наслідками розгляду питання про вступ у справу третіх осіб окремо не оскаржується. Заперечення проти такої ухвали може бути включено до апеляційної чи касаційної скарги на рішення суду, прийняте за результатами розгляду справи.

В позовній заяві позивач просить залучити до участі у справі в якості третіх осіб, які не заявляють самостійних вимог щодо предмету спору на стороні відповідача - ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МК ГАРАНТ" , ОСОБА_1 .

Оскільки рішення у вказаній справі може вплинути на права та обов`язки товариства з обмеженою відповідальністю МК ГАРАНТ , ОСОБА_1 , суддя вважає за необхідне залучити вказані особи до участі у справі в якості третіх осіб, що не заявляють самостійних вимог щодо предмету спору на стороні відповідача.

Зарахування судового збору до спеціального фонду Державного бюджету України перевірено.

Керуючись ст.ст.171, 248, 257, 258, 260-262 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -

у х в а л и в :

Прийняти позовну заяву до розгляду та відкрити провадження у справі.

Справу розглядати в порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення сторін за наявними у справі матеріалами.

Клопотання позивача про залучення до участі у справі в якості третіх осіб, які не заявляють самостійних вимог щодо предмету спору на стороні відповідача - ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МК ГАРАНТ" , ОСОБА_1 - задоволити.

Залучити до участі у справі в якості третіх осіб, які не заявляють самостійних вимог щодо предмету спору на стороні відповідача - ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МК ГАРАНТ" (79021, м. Львів, вул. Садова, 2а; код ЄДРПОУ - 41732272), ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 ; РНОКПП - НОМЕР_1 ).

Роз`яснити третім особам право на подання пояснень протягом п`яти днів з моменту отримання ухвали про відкриття провадження у справі.

Запропонувати відповідачу подати відзив на позовну заяву та усі докази/належним чином завірені копії документів на спростування вимог позовної заяви у п`ятнадцятиденний строк з дня отримання даної ухвали. Відповідачу при поданні до суду відзиву додати докази, які підтверджують обставини, на яких ґрунтуються заперечення відповідача, а також документи, що підтверджують надіслання (надання) відзиву і доданих до нього доказів іншим учасникам справи.

У разі ненадання відповідачем відзиву у встановлений судом строк без поважних причин суд вирішує справу за наявними матеріалами (ч. 6 ст. 162 КАС України).

Роз`яснити сторонам, що позивач має право подати до суду відповідь на відзив, а відповідач - заперечення у строк протягом п`яти днів з дня отримання відзиву або відповіді на відзив.

Копія відзиву, відповіді на відзив, заперечення та доданих до них документів повинна бути надіслана (надана) іншим учасникам справи одночасно з надісланням (наданням) їх до суду.

Веб-адреса сторінки на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет, за якою учасники справи можуть отримати інформацію по справі, що розглядається - http://adm.lv.court.gov.ua/sud1370/.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та оскарженню не підлягає. Заперечення на ухвалу можуть бути включені до апеляційної скарги на рішення суду.

Суддя Карп`як Оксана Орестівна

Дата ухвалення рішення 27.09.2021
Зареєстровано 28.09.2021
Оприлюднено 29.09.2021

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Відстежувати судові рішення та засідання

Додайте Опендатабот до улюбленного месенджеру

Вайбер Телеграм

Опендатабот для телефону