ТЕРНІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М.КРИВОГО РОГУ

УХВАЛА

Справа № 215/5431/21

2/215/2573/21

УХВАЛА

про прийняття справи до провадження та призначення до розгляду за правилами спрощеного позовного провадження

28 вересня 2021 року суддя Тернівського районного суду міста Кривого Рогу Дніпропетровської області Камбул М.О. ознайомившись з матеріалами позовної заяви ОСОБА_1 (місце проживання за адресою: АДРЕСА_1 ) до Товариства з обмеженою відповідальністю Метінвест-Промсервіс (місцезнаходження за адресою: 69008, м. Запоріжжя, вул. Південне шосе, 72) про стягнення моральної шкоди, у зв`язку з нещасним випадком на виробництві, -

ВСТАНОВИВ:

18.08.2021 ОСОБА_1 звернувся до суду з позовною заявою до ТОВ Метінвест-Промсервіс про стягнення моральної шкоди, у зв`язку з нещасним випадком на виробництві, в якій просив стягнути з відповідача моральну шкоду 300 000 грн.,та судові витрати по справі, а саме витрати на правничу допомогу в сумі 6000 грн.

Справа підсудна Тернівському районному суду міста Кривого Рогу Дніпропетровської області.

Позовна заява подана із додержанням вимог ст. ст. 175-177 ЦПК України .

Підстави, визначені статтями 185-186 ЦПК України, для залишення позовної заяви без руху, повернення позовної заяви чи відмови у відкритті провадження у справі відсутні .

Відповідно ч. ч. 4, 6 ст. 19, 274 ЦПК України, оскільки даний спір виникає з трудових відносин, тобто відноситься до категорії малозначних справ, а також не відноситься до справ, які підлягають розгляду лише за правилами загального позовного провадження, та спорів, ціна позову в яких перевищує п`ятсот розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, тому справу слід розглядати за правилами спрощеного позовного провадження.

На підставі ч.5 ст. 279 ЦПК України, суд розглядає справу у порядку спрощеного позовного провадження з повідомленням (викликом) сторін.

На підставі наведеного та керуючись ст.ст. 11, 19, 175, 177, 187, 190, 274, 277,279 ЦПК України,-

ПОСТАНОВИВ:

Прийняти до розгляду та відкрити провадження у справі за позовною заявою ОСОБА_1 до Товариства з обмеженою відповідальністю Метінвест-Промсервіс про стягнення моральної шкоди, у зв`язку з нещасним випадком на виробництві.

Розгляд справи проводити за правилами спрощеного позовного провадження з викликом сторін.

Розгляд справи по суті призначити на 11:00 год. 03.11.2021 , який відбудеться в приміщенні Тернівського районного суду міста Кривого Рогу Дніпропетровської області у залі судових засідань № 3, що знаходиться за адресою: Дніпропетровська область, м.Кривий Ріг, вул. Ухтомського, буд. № 23, каб. № 304.

Роз`яснити відповідачам можливість подати до суду відзив на позов протягом п`ятнадцяти днів з дня вручення даної ухвали, до якого додаються документи, що підтверджують надіслання (надання) відзиву і доданих до нього доказів іншим учасникам справи. Відзив повинен відповідати вимогам ст. 178 ЦПК України.

Роз`яснити відповідачам можливість подати до суду всі письмові та електронні докази (які можливо доставити до суду), висновки експертів і заяви свідків, що підтверджують заперечення проти позову.

Роз`яснити відповідачам, що відповідно до вимог ч. 4 ст. 178 ЦПК України, одночасно з надісланням (наданням) відзиву до суду, копію відзиву та доданих до нього документів відповідач зобов`язаний надіслати іншим учасникам справи. У разі ненадання відповідачем відзиву у встановлений судом строк без поважних причин суд вирішує справу за наявними матеріалами (ч. 8 ст. 178 ЦПК України).

Роз`яснити відповідачам, що відповідно до ч. 1 ст. 193 ЦПК України у п`ятнадцяти денний строк з дня отримання даної ухвали, відповідач має право пред`явити зустрічний позов.

Роз`яснити позивачу, що протягом п`яти днів з дня отримання відзиву на позов, позивач має право подати відповідь на відзив, яка має відповідати вимогам частини третьої - п`ятої ст.178 ЦПК України, копію якої одночасно з поданням до суду, позивач повинен надіслати іншим учасникам справи .

Встановити відповідачам п`ятиденний строк з дня отримання відповіді на відзив для подання заперечення, яке має відповідати вимогам частини третьої - п`ятої ст.178 ЦПК України, та роз`яснити, що копію заперечень на відповідь на відзив, відповідач має одночасно надати до суду та надіслати іншим учасникам справи.

Повідомити учасників справи про наявність у суді технічної можливості брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції відповідно до ч. 1 ст. 212 ЦПК України.

Учасники справи можуть отримати інформацію щодо даної справи в мережі Інтернет за веб-адресою сторінки на офіційному веб-порталі судової влади України - http://tr.dp.court.gov.ua/sud0441/gromadyanam/csz/.

Копію ухвали про відкриття провадження у справі надіслати позивачу. Відповідачам надіслати копію позовної заяви та копії доданих до неї матеріалів разом з ухвалою про відкриття провадження у справі.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею та оскарженню не підлягає.

Роз`яснити учасникам справи, що відповідно до п.3 розділу XII Прикінцевих положень ЦПК України, під час дії карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19), суд за заявою учасників справи та осіб, які не брали участі у справі, якщо суд вирішив питання про їхні права, інтереси та (або) обов`язки (у разі наявності у них права на вчинення відповідних процесуальних дій, передбачених цим Кодексом), поновлює процесуальні строки, встановлені нормами цього Кодексу, якщо визнає причини їх пропуску поважними і такими, що зумовлені обмеженнями, впровадженими у зв`язку з карантином. Суд може поновити відповідний строк як до, так і після його закінчення. Суд за заявою особи продовжує процесуальний строк, встановлений судом, якщо неможливість вчинення відповідної процесуальної дії у визначений строк зумовлена обмеженнями, впровадженими у зв`язку з карантином.

Ухвалу складено та підписано суддею 28 вересня 2021 року.

Суддя:

Дата ухвалення рішення 28.09.2021
Зареєстровано 28.09.2021
Оприлюднено 29.09.2021

Судовий реєстр по справі 215/5431/21

Проскрольте таблицю вліво →
Рішення Суд Форма
Ухвала від 20.06.2022 Дніпровський апеляційний суд Цивільне
Ухвала від 03.04.2022 Дніпровський апеляційний суд Цивільне
Ухвала від 03.04.2022 Дніпровський апеляційний суд Цивільне
Ухвала від 17.03.2022 Дніпровський апеляційний суд Цивільне
Рішення від 09.02.2022 Тернівський районний суд м.Кривого Рогу Цивільне
Рішення від 09.02.2022 Тернівський районний суд м.Кривого Рогу Цивільне
Ухвала від 17.12.2021 Тернівський районний суд м.Кривого Рогу Цивільне
Ухвала від 08.12.2021 Тернівський районний суд м.Кривого Рогу Цивільне
Ухвала від 03.11.2021 Тернівський районний суд м.Кривого Рогу Цивільне
Ухвала від 28.09.2021 Тернівський районний суд м.Кривого Рогу Цивільне

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Стежити за справою 215/5431/21

Встановіть Опендатабот та підтвердіть підписку

Вайбер Телеграм

Опендатабот для телефону