П`ЯТИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
У Х В А Л А
28 вересня 2021 р. м.Одеса Справа № 540/1597/20
П`ятий апеляційний адміністративний суд у складі колегії суддів:
судді-доповідача: Федусика А.Г.
суддів: Бойка А.В. та Шевчук О.А.,
розглянувши в порядку письмового провадження в місті Одесі питання щодо виправлення описки в постанові П`ятого апеляційного адміністративного суду від 15 вересня 2021 року по справі за апеляційною скаргою Фізичної особи-підприємця ОСОБА_1 на рішення Херсонського окружного адміністративного суду від 23 жовтня 2020 року по справі за позовом Фізичної особи-підприємця ОСОБА_1 до Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі про визнання протиправними та скасування податкових повідомлень-рішень, вимог про сплату боргу (недоїмки), рішення про застосування фінансових санкцій,-
В С Т А Н О В И Л А :
Постановою П`ятого апеляційного адміністративного суду від 15 вересня 2021 року року апеляційну скаргу Фізичної особи-підприємця ОСОБА_1 залишено без задоволення, а рішення суду першої інстанції - без змін.
Разом з тим, у вказаній постанові судом апеляційної інстанції помилково зазначено дату прийняття рішення судом першої інстанції, що оскаржується, а саме: помилково зазначено 23 жовтня 2021 року , замість вірного 23 жовтня 2020 року .
Згідно статті 253 КАС України, суд може з власної ініціативи або за заявою особи, що брала участь у справі, чи іншої заінтересованої особи виправити допущені в судовому рішенні цього суду описки, очевидні арифметичні помилки незалежно від того, набрало судове рішення законної сили чи ні.
Отже, з врахуванням наведенного суд, вважає за необхідне виправити вказану описку.
Керуючись статтями: 253, 321, 325, 329 КАС України, суд,
У Х В А Л И В:
Виправити описку в постанові П`ятого апеляційного адміністративного суду від 15 вересня 2021 року шляхом зазначення дати прийняття рішення судом першої інстанції, що оскаржується - 23 жовтня 2020 року .
Ухвала апеляційного суду набирає законної сили з моменту її підписання та може бути оскаржена до Верховного Суду протягом тридцяти днів з моменту вручення судового рішення.
Головуючий суддя Федусик А.Г. Судді Бойко А.В. Шевчук О.А.
Суд | П'ятий апеляційний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 28.09.2021 |
Оприлюднено | 29.09.2021 |
Номер документу | 99938178 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
П'ятий апеляційний адміністративний суд
Федусик А.Г.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні