КИЇВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М. ОДЕСИ

УХВАЛА

Справа № 947/28933/21

Провадження № 2/947/4631/21

УХВАЛА

28.09.2021 року

Суддя Київського районного суду м. Одеси Калашнікова О.І., розглянув справу 947/28933/21 за позовною заявою ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 , ін НОМЕР_1 ) до Акціонерного товариства "УкрСоцбанк в особі правонаступника АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "АЛЬФА-БАНК" ( м. Київ, вул. Велика Васильківська, 100, код ЄДРПОУ 23494714 ), Комунального підприємства "Агенція державної реєстрації" ( Одеська область, Подільський район, с. Куяльник, вул. Куяльницька, 26-А, код ЄДРПОУ 42107749) , треті особи: ОСОБА_2 ( АДРЕСА_1 , ін НОМЕР_2 ), ОСОБА_3 ( АДРЕСА_2 ) про визнання протиправними та скасування рішень державного реєстратора про державну реєстрацію прав та визнання права власності в порядку спадкування за законом.

ВСТАНОВИВ:

Позивач звернулася до суду з позовними вимогами до Акціонерного товариства "УкрСоцбанк в особі правонаступника АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "АЛЬФА-БАНК", Комунального підприємства "Агенція державної реєстрації", треті особи: ОСОБА_2 , ОСОБА_3 про визнання протиправними та скасування рішень державного реєстратора про державну реєстрацію прав та визнання права власності в порядку спадкування за законом.

Позовна заява подана з додержанням вимог ст.ст. 175-177 ЦПК України, віднесена до предметної, суб`єктної, інстанційної та територіальної юрисдикції суду.

Підстави для залишення позовної заяви без руху, її повернення, відмови у відкритті провадження відсутні.

Клопотань про розгляд справи в порядку спрощеного провадження, інших клопотань, заяв у письмовій формі одночасно з поданням позову до суду позивачем подано не було (в позовній заяві не міститься).

Зазначена справа не може бути розглянута в порядку спрощеного позовного провадження відповідно до ч.4 ст.274 ЦПК України і її розгляд слід здійснювати за правилами загального позовного провадження. Тому справу слід прийняти до провадження, з метою виконання вимог передбачених ч.1 ст. 189 ЦПК України розпочати підготовче провадження та призначити підготовче засідання у справі.

На підставі викладеного, керуючись ст. ст.19, 187 ЦПК України, суддя

УХВАЛИВ:

Відкрити загальне позовне провадження у цивільній справі 947/28933/21 за позовною заявою ОСОБА_1 до Акціонерного товариства "УкрСоцбанк в особі правонаступника АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "АЛЬФА-БАНК", Комунального підприємства "Агенція державної реєстрації", треті особи: ОСОБА_2 , ОСОБА_3 про визнання протиправними та скасування рішень державного реєстратора про державну реєстрацію прав та визнання права власності в порядку спадкування за законом.

З метою виконання вимог ч.1 ст.189 ЦПК України розпочати підготовче провадження у справі.

Призначити підготовче судове засідання у приміщенні Київського районного суду м. Одеси ( м. Одеса, вул. Варненська, 3 б , зал №242 ) на 25.10.2021 року на 10:00.

Копію ухвали, копію позовної заяви та доданих документів, надіслати учасникам судового розгляду.

Визначити відповідачам п`ятнадцятиденний строк з дня вручення даної ухвали для подання відзиву на позовну заяву. У зазначений строк відповідачі мають право надіслати суду відзив на позовну заяву, який повинен відповідати вимогам ст. 178 ЦПК України, і всі письмові та електронні докази (які можливо доставити до суду), висновки експертів і заяви свідків, що підтверджують заперечення проти позову. Відповідно до вимог ч. 4 ст. 178 ЦПК України, одночасно з надісланням (наданням) відзиву до суду, копія відзиву та доданих до нього документів відповідачі зобов`язані надіслати іншим учасникам справи. У разі ненадання відповідачами відзиву у встановлений судом строк без поважних причин суд вирішує справу за наявними матеріалами (ч. 8 ст. 178 ЦПК України).

Відповідно до ч. 1 ст. 193 ЦПК України у строк для подання відзиву відповідачі мають право пред`явити зустрічний позов.

Встановити позивачу п`ятиденний строк з дня отримання відзиву для подання відповіді на відзив, яка має відповідати вимогам частини третьої - п`ятої ст.178 ЦПК України, копія якої одночасно з поданням до суду повинна бути надіслана іншим учасникам справи.

Інші учасники справи мають право надати свої письмові пояснення щодо відповіді на відзив та заперечення до закінчення підготовчого провадження, якщо судом не встановлено інший строк.

Встановити відповідачам п`ятиденний строк з дня отримання відповіді на відзив для подання заперечення, яке має відповідати вимогам частини третьої - п`ятої ст.178 ЦПК України, копія якого одночасно з поданням до суду повинна бути надіслана іншим учасникам справи.

Учасники справи можуть отримати інформацію щодо справи за веб-адресою: http://court.gov.ua/.

Ухвала може бути оскаржена лише щодо недотримання правил підсудності у встановлений законом строк і порядок, в іншій його частині ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя Калашнікова О. І.

Дата ухвалення рішення 28.09.2021
Зареєстровано 30.09.2021
Оприлюднено 01.10.2021

Судовий реєстр по справі 947/28933/21

Проскрольте таблицю вліво →
Рішення Суд Форма
Ухвала від 01.11.2021 Київський районний суд м. Одеси Цивільне
Ухвала від 28.09.2021 Київський районний суд м. Одеси Цивільне
Ухвала від 28.09.2021 Київський районний суд м. Одеси Цивільне
Ухвала від 28.09.2021 Київський районний суд м. Одеси Цивільне
Ухвала від 28.09.2021 Київський районний суд м. Одеси Цивільне

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Відстежувати судові рішення та засідання

Додайте Опендатабот до улюбленного месенджеру

Вайбер Телеграм

Опендатабот для телефону