КИЇВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
У Х В А Л А
про залишення позовної заяви без руху
24 вересня 2021 року Київ № 320/11573/21
Суддя Київського окружного адміністративного суду Брагіна О.Є., розглянувши позовну заяву ОСОБА_1 до Бориспільського об`єднання управління Пенсійного фонду України Київської області про визнання дій протиправними, зобов`язання вичинити певні дії,
у с т а н о в и в:
до суду звернувся ОСОБА_1 з позовом про визнання незаконними дії Бориспільського ОУПФУ щодо відмови в проведенні перерахунку та обчислення державної (основної) пенсії; зобов`язання Бориспільського ОУПФУ провести перерахунок обчислення державної (основної) пенсії виходячи п`ятикратного розміру мінімальної заробітної плати; зобов`язання Бориспільського ОУПФУ здійснити виплату заборгованості з державної пенсії у розмірі шести мінімальних пенсій за віком та додаткової пенсії за шкоду, заподіяну здоров`ю у розмірі 40% мінімальних пенсій за віком.
Відповідно до ч. 1 ст. 171 КАС України суддя після одержання позовної заяви з`ясовує, чи: подана позовна заява особою, яка має адміністративну процесуальну дієздатність; відповідає позовна заява вимогам, встановленим статтями 160, 161, 172 цього Кодексу; належить позовну заяву розглядати за правилами адміністративного судочинства і чи подано позовну заяву з дотриманням правил підсудності; немає інших підстав для залишення позовної заяви без руху, повернення позовної заяви або відмови у відкритті провадження в адміністративній справі, встановлених цим Кодексом.
Дослідивши позовну заяву та приєднані до неї документи, суд приходить до висновку про їх невідповідність встановленим вимогам.
Згідно із ч.ч. 1, 2 ст. 169 КАС України суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, встановлених статтями 160, 161 цього Кодексу, протягом п`яти днів з дня подання позовної заяви постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху.
В ухвалі про залишення позовної заяви без руху зазначаються недоліки позовної заяви, спосіб і строк їх усунення, який не може перевищувати десяти днів з дня вручення ухвали про залишення позовної заяви без руху.
Недоліки позовної заяви повинні бути усунені шляхом подання позовної заяви, яка оформлена із дотриманням ст.ст.160, 161 КАСУ, із зазначенням: електронної пошти позивача; належного відповідача (поштової адреси, коду ЄДРПОУ, засобів зв`язку), оскільки за даними ЄДРПОУ Бориспільске ОУПФУ Київської області з 05.09.2018 р. перебуває у стані припинення і не може бути належним відповідачем в силу позбавлення його відповідних повноважень, пов`язаних з процедурою ліквідації; фактичним обґрунтуванням звернення до суду з посиланням на докази, що їх підтверджують, зокрема, але не виключно, факт перебування позивача на обліку в Бориспільському ОУПФУ із наданням відповідної довідки; надання обґрунтованого розрахунку суми, на виплату якої претендує позивач із визначенням всіх її складових та документів, що підтверджують зроблені нарахування; обґрунтування порушення відповідачем прав, свобод та інтересів ОСОБА_1 із розкриттям змісту порушених прав; зазначення підстав для визнання дій відповідача протиправними; надання заяви у придатному для читанні вигляді; надання копій документів у відповідності до ч. 5 ст. 94 КАСУ.
Згідно із положенням ч. 5 ст. 94 КАСУ, учасник справи підтверджує відповідність копії письмового доказу оригіналу, який знаходиться у нього, своїм підписом із зазначенням дати такого засвідчення.
Відповідно до п. 8 Розділу 10 Глави 2 Правил організації діловодства та архівного зберігання документів у державних органах, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах і організаціях, напис про засвідчення копії складається зі слів Згідно з оригіналом , назви посади, особистого підпису особи, яка засвідчує копію, її ініціалів (ініціалу імені) та прізвища, дати засвідчення копії.
Відповідно до п. 5.26. ДСТУ 4163:2020, відмітка про засвідчення копії документа складається з таких елементів: слів Згідно з оригіналом (без лапок), найменування посади, особистого підпису особи, яка засвідчує копію , її власного імені та прізвища, дати засвідчення копії.
При цьому, суд зауважує, що наведення змісту положень законів та нормативно-правових актів, цитування їх приписів без фактичної аргументації не є обґрунтуванням позову.
Суд також звертає увагу заявника, що у разі подання позову за змістом аналогічного тому, який визнано невідповідним закону, позовна заява буде повернута без розгляду.
Керуючись ст.ст. 94, 160, 161, 169, 171, 172 КАС України, суд -
у х в а л и в :
позовну заяву ОСОБА_1 до Бориспільського об`єднання управління Пенсійного фонду України Київської області про визнання дій протиправними, зобов`язання вичинити певні дії - залишити без руху.
Встановити позивачеві десятиденний строк для усунення недоліків позовної заяви з моменту і з дня отримання копії даної ухвали.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею та не підлягає оскарженню. Заперечення на ухвалу можуть бути включені до апеляційної скарги на рішення суду .
Суддя Брагіна О.Є.
Суд | Київський окружний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 24.09.2021 |
Оприлюднено | 01.10.2021 |
Номер документу | 99987019 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Київський окружний адміністративний суд
Брагіна О.Є.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні