УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
29.09.2021 Справа №1-65/11
Тернопільський міськрайонний суд Тернопільської області у складі головуючого судді ОСОБА_1 , з участю секретаря судового засідання ОСОБА_2 в м. Тернополі в залі суду, у відкритому судовому засіданні, в порядку ст. 107 КПК України, розглянувши клопотання ОСОБА_3 про знаття судимості за вироком Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області від 19 серпня 2011 року, -
встановив:
ОСОБА_3 подав письмове клопотання про знаття судимості за вироком Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області від 19 серпня 2011 року.
До початку розгляду клопотання по суті адвокат ОСОБА_4 , який дії в інтересах захисту ОСОБА_5 подав письмову заяву від 29.09.2021 року про залишення клопотання про зняття судимості без розгляду з якої слідує, що сторона захисту не підтримує поданого клопотання.
Учасники будучи повідомленими в порядку визначеному ст. 135 КПК України до суду не з`явились, причини не повідомили, тому з метою забезпечення розумних строків розгляду, приймаючи до уваги належне повідомлення сторін суд прийшов до висновку про необхідність розгляду клопотання в порядку ст. 107 КПК України.
Статтею 22 КПК України закріплено принцип змагальності сторін та свободи в поданні ними суду своїх доказів і у доведенні перед судом їх переконливості, відповідно до якого кримінальне провадження здійснюється на основі змагальності, що передбачає самостійне обстоювання стороною обвинувачення і стороною захисту їхніх правових позицій, прав, свобод і законних інтересів засобами, передбаченими цим Кодексом. Сторони кримінального провадження мають рівні права на збирання та подання до суду речей, документів, інших доказів, клопотань, скарг, а також на реалізацію інших процесуальних прав, передбачених цим Кодексом.
На підставі ст. 129 Конституції України однією із засад здійснення судочинства є змагальність сторін та свобода в наданні ними суду своїх доказів і у доведенні перед судом їх переконливості.
Відповідно до ч.1, 3 ст. 26 КПК України сторони кримінального провадження є вільними у використанні своїх прав у межах та у спосіб, передбачених цим Кодексом. Слідчий суддя, суд у кримінальному провадженні вирішують лише ті питання, що винесені на їх розгляд сторонами та віднесені до їх повноважень цим Кодексом.
В свою чергу КПК України не визначає, які рішення приймаються за результатами розгляду клопотання про зняття судимості.
Враховуючи наведенні обставини у їх сукупності приймаючи до уваги позицію адвоката ОСОБА_4 , який відмовився від поданого його підзахисним клопотання, суд приходить до переконання про необхідність прийняття відмови адвоката ОСОБА_4 від клопотання про зняття судимості.
Керуючись статями 8, 129 Конституції України 3, 22, 26, 28, 94, 538 КПК України, 89 КК України, суд, -
постановив:
Прийняти відмову адвоката ОСОБА_4 від клопотання про знаття судимості з ОСОБА_3 за вироком Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області від 19 серпня 2011 року, залишивши його без розгляду.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Головуючий суддяОСОБА_1
Суд | Тернопільський міськрайонний суд Тернопільської області |
Дата ухвалення рішення | 29.09.2021 |
Оприлюднено | 01.02.2023 |
Номер документу | 100130474 |
Судочинство | Кримінальне |
Категорія | Справи в порядку виконання судових рішень у кримінальних провадженнях про зняття судимості |
Кримінальне
Тернопільський міськрайонний суд Тернопільської області
Багрій Т. Я.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні