Ухвала
від 11.10.2021 по справі 644/5735/21
ЧЕРВОНОЗАВОДСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М.ХАРКОВА

Справа № 644/5735/21

Провадження № 2/646/2572/2021

У Х В А Л А

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

(про відкриття провадження у справі)

11.10.2021 м.Харків

Суддя Червонозаводського районного суду м.Харкова Демченко С.В., розглянувши матеріали позовної заяви ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , Моторного (транспортного) страхового бюро України про відшкодування шкоди, завданої внаслідок дорожньо-транспортної пригоди,

позивач - ОСОБА_1 , місце проживання (перебування): АДРЕСА_1 ;

представник позивача - Руденко Сергій Олегович, місцезнаходження: АДРЕСА_2 ;

відповідач - ОСОБА_2 , останнє відоме місце проживання (перебування): АДРЕСА_3 ,

відповідач - Моторне (транспортне) страхове бюро України, місцезнаходження: 02154, м.Київ, Русанівський бульвар, буд.8,

у с т а н о в и в:

22 червня 2021 року представник позивача - адвокат Руденко С.О., який діє в інтересах позивача ОСОБА_1 на підставі договору про надання правової допомоги №05/5-21 від 05 травня 2021 року, звернувся до Орджонікідзевського районного суду м. Харкова з позовною заявою до ОСОБА_2 , Моторного (транспортного) страхового бюро України, в якій просить стягнути солідарно з відповідачів на користь позивача суму матеріальної шкоди, заподіяної в результаті дорожньо-транспортної пригоди, в розмірі 28192 грн., моральну шкоду у розмірі 60000 грн., витрати на професійну правничу допомогу у розмірі 3500 грн. та судовий збір у розмірі 908 грн.

Ухвалою Орджонікідзевського районного суду м. Харкова від 30 липня 2021 року справу за позовною заявою ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , Моторного (транспортного) страхового бюро України про відшкодування шкоди, завданої внаслідок дорожньо-транспортної пригоди, передано на розгляд до Червонозаводського районного суду м.Харкова за підсудністю.

Згідно з протоколом автоматизованого розподілу судової справи між суддями від 04 жовтня 2021 року вищевказану цивільну справу передано в провадження суді Червонозаводського районного суду м.Харкова Демченко С.В.

05 жовтня 2021 року Червонозаводським районним судом м.Харкова у порядку ч.6 ст.187 ЦПК України з Реєстру територіальної громади м.Харкова отримана інформація про зареєстроване у встановленому законом порядку місце проживання (перебування) відповідача.

Ухвалою Червонозаводського районного суду м.Харкова від 06 жовтня 2021 року позовну заяву було залишено без руху, позивачу наданий строк для усунення недоліків 10 днів з дня вручення копії ухвали. У встановлений законом строк позивач усунув недоліки позовної заяви.

Після усунення недоліків позовна заява відповідає вимогам ст.ст.175,177 ЦПК України, підсудна Червонозаводському районному суду м.Харкова.

Підстав для повернення заяви чи відмови у відкритті провадження у справі судом не встановлено.

Враховуючи предмет та ціну позову, дана справа підпадає під ознаки малозначної справи, передбачені п.1 ч.6 ст. 19 ЦПК України, та підлягає розгляду в порядку спрощеного позовного провадження відповідно до вимог ст. 274 ЦПК України.

Відповідно до ч. 5 ст.279 ЦПК України суд розглядає справу в порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення сторін за наявними у справі матеріалами, за відсутності клопотання будь-якої зі сторін про інше. За клопотанням однієї із сторін або з власної ініціативи суду розгляд справи проводиться в судовому засіданні з повідомленням (викликом) сторін.

Суддя, дослідивши матеріали, додані до позовної заяви, враховуючи ту обставину, що характер спірних правовідносин та предмет доказування у справі вимагає проведення судового засідання з повідомленням сторін для повного та всебічного встановлення обставин справи, вважає необхідним з власної ініціативи проводити розгляд справи з повідомленням сторін.

На підставі викладеного, керуючись ст. ст.184-187, 275, 278- 279 ЦПК України, суддя

у х в а л и в :

Відкрити провадження у справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , Моторного (транспортного) страхового бюро України про відшкодування шкоди, завданої внаслідок дорожньо-транспортної пригоди.

Розгляд справи здійснювати в порядку спрощеного позовного провадження в судовому засіданні з повідомленням сторін.

Судове засідання призначити на 08 листопада 2021 року на 09 годину 00 хвилин .

Встановити відповідачу п`ятнадцятиденний строк із дня вручення даної ухвали для надання відзиву на позовну заяву. У зазначений строк відповідач має право надати відзив на позовну заяву, який повинен відповідати вимогам ст. 178 ЦПК України. Копія відзиву та доданих до нього документів іншим учасникам справи повинна бути надіслана (надана) відповідачем одночасно з надісланням (наданням) відзиву до суду.

Роз`яснити відповідачу, що у разі ненадання ним відзиву у встановлений судом строк без поважних причин суд має право вирішити спір за наявними матеріалами справи.

Відповідно до ч. 1 ст.193 ЦПК України у встановлений строк для подання відзиву відповідач має право пред`явити зустрічний позов.

Встановити позивачу п`ятиденний строк з дня отримання відзиву для подання відповіді на відзив, копія якої одночасно з поданням до суду повинна бути надіслана іншим учасникам справи.

Встановити відповідачу п`ятиденний строк з дня отримання відповіді на відзив для подання заперечення, копія якого одночасно з поданням до суду повинна бути надіслана іншим учасникам справи.

Учасники справи можуть отримати інформацію щодо справи за веб-адресою: https://cz.hr.court.gov.ua на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею.

Ухвала оскарженню в апеляційному порядку не підлягає.

Суддя С.В. Демченко

СудЧервонозаводський районний суд м.Харкова
Дата ухвалення рішення11.10.2021
Оприлюднено11.10.2021
Номер документу100236865
СудочинствоЦивільне

Судовий реєстр по справі —644/5735/21

Рішення від 27.07.2023

Цивільне

Червонозаводський районний суд м.Харкова

Демченко І. М.

Рішення від 27.07.2023

Цивільне

Червонозаводський районний суд м.Харкова

Демченко І. М.

Ухвала від 22.05.2023

Цивільне

Червонозаводський районний суд м.Харкова

Демченко І. М.

Ухвала від 23.03.2023

Цивільне

Ленінський районний суд м.Полтави

Тимчук Р. І.

Ухвала від 28.04.2022

Цивільне

Ленінський районний суд м.Полтави

Тимчук Р. І.

Ухвала від 11.10.2021

Цивільне

Червонозаводський районний суд м.Харкова

Демченко С. В.

Ухвала від 06.10.2021

Цивільне

Червонозаводський районний суд м.Харкова

Демченко С. В.

Ухвала від 30.07.2021

Цивільне

Орджонікідзевський районний суд м.Харкова

Клименко А. М.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні