Україна
Романівський районний суд Житомирської області
290/852/21
У Х В А Л А
смт. Романів 26 жовтня 2021 року
Романівський районний суд Житомирської області в складі судді Кірічука М.М., розглянувши заяву представника позивача - адвоката Коцана Р.М. про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції,-
В С Т А Н О В И В :
У вересні 2021 року ОСОБА_1 звернулася до суду з позовом до ОСОБА_1 та Романівської селищної ради Житомирської області, в якому зазначила, що ІНФОРМАЦІЯ_1 померла ОСОБА_2 , спадкоємцем якої був її син ОСОБА_3 , але за життя останній не оформив право власності в порядку спадкування на земельну ділянку, площею 1,5049 га, кадастровий номер 1821485800:03:000:0008, яка знаходиться на території Хижинецької сільської ради Романівського району Житомирської області, цільове призначення - ведення товарного сільськогосподарського виробництва, та земельну ділянку, площею 1,4786 га , кадастровий номер 1821485800:01:000:0035, яка знаходиться на території Хижинецької сільської ради Романівського району Житомирської області, цільове призначення - ведення товарного сільськогосподарського виробництва, у зв`язку з тим, що йому не було відомо про наявність цього спадкового майна. ІНФОРМАЦІЯ_2 ОСОБА_3 помер, внаслідок чого відкрилась спадщина, до складу якої також входять вищезазначені земельні ділянки, право власності на які він не встиг оформити за життя.
Посилаючись на те, що позивач є єдиним спадкоємцем, який прийняв спадщину після смерті ОСОБА_3 , однак нотаріусом їй було відмовлено у видачі свідоцтва про право на спадщину на вищезазначені земельні ділянки, у зв`язку з відсутністю правовстановлюючих документів, а тому позивач просить визнати за нею право власності на спірне майно, в порядку спадкування.
20 жовтня 2021 року на адресу суду надійшла заява про проведення судового засідання у даній цивільній справі в режимі відеоконференції, поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів за допомогою сервісу "EasyCon ". Дана заява обґрунтована неможливістю представника позивача прибути в судове засідання у зв"язку з територіальною віддаленістю.
За змістом частини 1 статті 183 Цивільного процесуальногокодексу України (далі ЦПК України) будь-яка письмова заява, клопотання, заперечення повинні містити, серед іншого, інші відомості, що вимагаються цим Кодексом.
Частиною 4 цієж статті визначено, що суд, встановивши, що письмову заяву (клопотання, заперечення) подано без додержання вимог частини першої або другої цієї статті, повертає її заявнику без розгляду.
Відповідно до частини 2 статті 212 ЦПК України учасник справи подає заяву про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду не пізніше ніж за п`ять днів до судового засідання. Копія заяви в той самий строк надсилається іншим учасникам справи.
Враховуючи, що заява представника позивача про проведення судового засідання в режимі відеоконференції не містить доказу про направлення копії вищевказаної заяви іншим учасникам справи, суд повертає її заявнику без розгляду.
Керуючись статтями 183, 212 ЦПК України, суд,-
В И Р І Ш И В :
Заяву представника позивача - адвоката Коцана Р.М. про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції повернути заявнику без розгляду.
Ухвалу може бути оскаржено до Житомирського апеляційного суду протягом 15 днів з дня її постановлення в порядку передбаченому підпунктом 15.5 пункту 1 розділу XIII Перехідні положення ЦПК України.
Суддя М.М. Кірічук
Суд | Романівський районний суд Житомирської області |
Дата ухвалення рішення | 26.10.2021 |
Оприлюднено | 26.10.2021 |
Номер документу | 100566933 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Романівський районний суд Житомирської області
Кірічук М. М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні