МАЛИНОВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М.ОДЕСИ

УХВАЛА

Справа № 521/12804/21

Провадження № 2/521/4586/21

УХВАЛА

про відкриття провадження у справі

27 вересня 2021 року м. Одеса

Суддя Малиновського районного суду м. Одеси Мирончук Н.В., дослідивши матеріали позовної заяви ОСОБА_1 до Департаменту освіти і науки Одеської міської ради, про стягнення невиплаченої заробітної плати в сумі ненарахованої оплати за відпрацьований понадурочний час, компенсації втрати частини заробітної плати у зв`язку з порушенням термінів виплати сум за відпрацьований понадурочний час,

ВСТАНОВИВ:

До Малиновського районного суду м. Одеси звернувся ОСОБА_1 з позовом до Департаменту освіти і науки Одеської міської ради, про стягнення невиплаченої заробітної плати в сумі ненарахованої оплати за відпрацьований понадурочний час, компенсації втрати частини заробітної плати у зв`язку з порушенням термінів виплати сум за відпрацьований понадурочний час.

Згідно з ч. 1 ст. 187 ЦПК України за відсутності підстав для залишення позовної заяви без руху, повернення позовної заяви чи відмови у відкритті провадження суд відкриває провадження у справі протягом п`яти днів з дня надходження позовної заяви або заяви про усунення недоліків, поданої в порядку, передбаченому статтею 185 цього Кодексу.

Позовна заява подана з додержанням вимог статей 175, 176 ЦПК України, підсудна Малиновському районному суду м. Одеси.

Тому, вважаю за можливе прийняти позовну заяву до розгляду, відкрити провадження у справі та призначити розгляд справи за правилами загального позовного провадження зі стадії підготовчого судового засідання.

Керуючись ст. ст. 13, 175, 177, 187 ЦПК України, суддя, -

УХВАЛИВ:

Відкрити провадження у справі за позовною заявою ОСОБА_1 до Департаменту освіти і науки Одеської міської ради, про стягнення невиплаченої заробітної плати в сумі ненарахованої оплати за відпрацьований понадурочний час, компенсації втрати частини заробітної плати у зв`язку з порушенням термінів виплати сум за відпрацьований понадурочний час.

Призначити підготовче судове засідання на 24 листопада 2021 року об 11 годині 55 хвилин в залі судових засідань № 212 у приміщенні Малиновського районного суду м. Одеси (вул. Василя Стуса, 1-а).

Направити відповідачу копію позовної заяви з копіями доданих до неї документів та запропонувати у п`ятнадцятиденний строк, з дня вручення ухвали про відкриття провадження у справі надати відзив на позов, у відповідності до вимог ст. 178 ЦПК.

У строк, встановлений судом в ухвалі про відкриття провадження у справі, відповідач має право надіслати: 1) суду - відзив на позовну заяву і всі письмові та електронні докази (які можливо доставити до суду), висновки експертів і заяви свідків, що підтверджують заперечення проти позову; 2) позивачу, іншим відповідачам, а також третім особам - копію відзиву та доданих до нього документів.

У разі ненадання відповідачем відзиву у встановлений судом строк без поважних причин, суд вирішує справу за наявними матеріалами.

Роз`яснити, що зала судових засідань не оснащена технічною можливістю проведення в порядку ст. 212 ЦПК України судових засідань в режимі відеоконференції.

Веб-адреса сторінки на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет, за якою учасники справи можуть отримати інформацію щодо справи, що розглядається - http://ml.od.court.gov.ua.

Направити учасникам справи копії ухвали суду.

Ухвала оскарженню окремо від рішення суду не підлягає, заперечення на неї включаються до апеляційної скарги на рішення суду.

Суддя: Н.В. Мирончук

Дата ухвалення рішення 27.09.2021
Оприлюднено 29.10.2021

Судовий реєстр по справі 521/12804/21

Проскрольте таблицю вліво →
Рішення Суд Форма
Ухвала від 14.03.2022 Малиновський районний суд м.Одеси Цивільне
Ухвала від 14.03.2022 Малиновський районний суд м.Одеси Цивільне
Рішення від 14.03.2022 Малиновський районний суд м.Одеси Цивільне
Ухвала від 27.09.2021 Малиновський районний суд м.Одеси Цивільне

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Стежити за справою 521/12804/21

Встановіть Опендатабот та підтвердіть підписку

Вайбер Телеграм

Опендатабот для телефону