28.10.2021 Справа № 756/12313/21
№ 1-кп/756/1292/21
У Х В А Л А
28 жовтня 2021 року Оболонський районний суд міста Києва
в складі: головуючого судді ОСОБА_1 ,
за участю: секретаря ОСОБА_2 ,
прокурора ОСОБА_3 ,
представника потерпілого ОСОБА_4 ,
провівши підготовче судове засідання за обвинувальним актом стосовно обвинуваченого
ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженця м. Києва, громадянина України, зареєстрованого (згідно обвинувального акту) за адресою: АДРЕСА_1 , проживаючого (згідно обвинувального акту) за адресою: АДРЕСА_2 , раніше не судимого,
який обвинувачується у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 190, ч. 2 ст. 190 КК України,
в с т а н о в и в:
У провадженні Оболонського районного суду м. Києва перебуває кримінальне провадження по обвинуваченню ОСОБА_5 за ч. 1 ст. 190, ч. 2 ст. 190 КК України.
Обвинувачений ОСОБА_5 , будучи повідомленим про день та час розгляду справи у судове засідання призначене на 10 год. 28.10.2021, не з`явився, про поважність причин неявки суд не повідомив.
Прокурор заявив клопотання про застосування до обвинуваченого ОСОБА_5 примусового приводу в наступне судове засідання, оскільки останній без поважної причини не з`явився в судове засідання.
Представник потерпілого підтримала клопотання прокурора.
Заслухавши клопотання прокурора, думку представника потерпілого та дослідивши матеріали кримінального провадження № 756/12313/21, суд встановив наступне.
Згідно ч. 3 ст. 142 КПК України суд, встановивши, що особа, яка зобов`язана з`явитися на виклик суду, була викликана у встановленому цим Кодексом порядку, та не з`явилася без поважних причин або не повідомила про причини свого неприбуття, постановляє ухвалу про здійснення приводу такої особи.
Враховуючи, що обвинувачений у судове засідання не з`явився, причини свого неприбуття не повідомляє, що свідчить про невиконання обвинуваченим своїх процесуальних обов`язків та створює перешкоди належному розгляду даного кримінального провадження в розумні строки, суд вважає, що клопотання прокурора слід задовольнити та застосувати до обвинуваченого ОСОБА_5 привід.
Керуючись статтями 142, 323, 372 КПК України, суд
п о с т а н о в и в:
Клопотання прокурора ОСОБА_3 про здійсненняприводу обвинуваченого ОСОБА_5 , задовольнити.
Застосувати примусовий привід в Оболонський районний суд м. Києва, каб. 10 на 12 год. 23 листопада 2021 року обвинуваченого:
ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , зареєстрованого (згідно обвинувального акту) за адресою: АДРЕСА_1 , проживаючого (згідно обвинувального акту) за адресою: АДРЕСА_2 .
Організацію виконання вказаної ухвали доручити Оболонській окружній прокуратурі м.Києва.
Виконання вказаної ухвали покласти на Оболонське УП ГУ НП у м.Києві.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя ОСОБА_1
Суд | Оболонський районний суд міста Києва |
Дата ухвалення рішення | 28.10.2021 |
Оприлюднено | 02.02.2023 |
Номер документу | 100633151 |
Судочинство | Кримінальне |
Категорія | Злочини проти власності Шахрайство |
Кримінальне
Оболонський районний суд міста Києва
Дев'ятко В. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні