Ухвала
від 09.11.2021 по справі 753/22581/21
ДАРНИЦЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД МІСТА КИЄВА

ДАРНИЦЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М.КИЄВА

справа № 753/22581/21

провадження № 1-кс/753/4379/21

У Х В А Л А

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

"09" листопада 2021 р. слідчий суддя Дарницького районного суду м. Києва ОСОБА_1 , за участю секретаря ОСОБА_2 , розглянув матеріали клопотання слідчого Дарницького УП ГУНП у м. Києві ОСОБА_3 про арешт майна по кримінальному провадженню №412015100000000758 від 02.09.2015 за ознаками злочину, передбаченого ч.5 ст. 191 КК України,

В С Т А Н О В И В:

Слідчий Дарницького УП ГУНП у м. Києві ОСОБА_3 звернувся до слідчого судді з клопотанням про накладення арешт на частину житлової квартири, загальною площею 56,5 (кв.м) та житловою площею 32,3 кв.м., що знаходиться за адресою: АДРЕСА_1 ..

Обґрунтовуючи внесене клопотання, слідчий зазначив, що СВ Дарницького УП ГУНП у м. Києві розслідується кримінальне провадження №412015100000000758 від 02.09.2015 за ознаками злочину, передбаченого ч.5 ст. 191 КК України.

Досудовим розслідуванням встановлено, що ОСОБА_4 , обіймаючи посаду, пов`язану з виконання організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій, а саме голови правління Приватного акціонерного товариства «Діамантбанк», будучи службовою особою суб`єкта підприємницької діяльності, діючи умисно, всупереч службовим інтересам та, усвідомлюючи суспільно небезпечний характер своїх злочинних дій, розтратив чуже майно, шляхом зловживання службовою особою своїми службовим становищем в особливо великих розмірах за таких обставин:

Досудовим розслідуванням встановлено, що 02.02.2006 згідно з наказом від 02.02.2006, який виданий на підставі рішення Спостережної ради Акціонерного банку «Діамант» від 01.02.2006 року та протоколу №02-2006/06 ОСОБА_4 призначено на посаду Голови Правління Акціонерного банку «Діамант».

Згідно з положеннями статуту Публічного акціонерного товариства «Діамантбанк», а саме Розділ І:

- п. 1.1. Публічне акціонерне товариство «Діамантбанк» (надалі Банк) є правонаступником АБ «Діамантбанк», яке створене рішенням установчих зборів (протокол №1 від 01 серпня 2008 року) як правонаступник усього майна, а також усіх прав і обов`язків Акціонерного баку «Діамант», створеного у формі закритого акціонерного товариства згідно рішення Установчих зборів (протокол №1 від 28 серпня 1993 року) і зареєстрованого Національним банком України 17 листопада 1993 року за реєстраційним номером 212.

- п. 1.2 у своїй діяльності Підприємство керується Конституцією, законами України «Про банки і банківську діяльність», «Про національний банк України», «Про акціонерні товариства», «Про цінні папери та фондовий ринок», «Про національну депозитарну систему та особливості електронного обігу цінних паперів в Україні» іншими законодавчими актами України, нормативно-правовими актами Національного банку України та інших державних органів, а також цим Статутом.

Відповідно до положень Розділу 11 статуту Публічного акціонерного товариства «Діамантбанк»:

п. 11.1:

- Органами управління банку є:

11.1.1. Загальні збори акціонерів;

11.1.2. Спостережна рада;

11.1.3. Правління

Відповідно до положень Розділу 14 статуту Публічного акціонерного товариства «Діамантбанк»:

п. 14.1. Правління є колективним виконавчим органом Банку, який очолює Голова Правління. Правління здійснює управління поточною діяльністю Банку. До компетенції Правління належить вирішення всіх питань, пов`язаних з управлінням поточною діяльністю Банку крім питань, що законодавством, цим Статутом або рішенням Загальних зборів віднесено до виключної компетенції Загальних зборів та Спостережної ради.

п. 14.1.1. До компетенції Голови правління належить:

- розпоряджатись майном та коштами Банку відповідно до законодавства, Статуту Банку та Положення про правління.

- вживати заходи по судовому врегулюванню спорів, підписувати позови та скарги, підписувати всі документи, що стосуються судових розглядів позовів та скарг, представляти інтереси Банку в судах з усіма правами, наданими законодавством позивачу, відповідачу, третій особі в судовому процесі, в тому числі повністю або частково відмовлятись від позовних вимог, визнавати позов, змінювати предмет позову, укладати мирову угоду, оскаржувати рішення суду, подавати виконавчий документ до стягнення або видавати довіреність на вчинення відповідних дій іншій особі.

- виносити у встановленому порядку на розгляд Правління, Спостережної ради, Загальних зборів питання, пов`язані з діяльністю Банку.

Крім того, відповідно до ст. 14.10. Голова правління має право без довіреності діяти від імені Банку. Голова правління уповноважений керувати поточними справами Банку, виконувати рішення Загальних зборів та Спостереженої ради, представляти Банк в його відносинах з державними органами, підприємствами, установами, організаціями, у тому числі іноземними: українськими та іноземними громадянами та будь-якими іншими третіми особами, вести переговори та укладати правочини, договори (контракти тощо) від імені Банку, у тому числі зовнішньоекономічні. Голова Правління відповідає за ефективну діяльність Правління і Банку в цілому, координацію діяльності Правління із Спостережною радою. Голова Правління має право надавати пропозиції Загальним зборам та Спостережній раді за всіма напрямками діяльності Банку.

Таким чином, ОСОБА_4 , обіймаючи в ПАТ «Діамантбанк» з 02.02.2006 року постійну посаду Голови Правління Банку, пов`язану з використанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій, а також виконуючи інші повноваження, передбачені діючим законодавством, підзаконними нормативно-правовими актами, Статутом Банку, відповідно до статті 18 КК України є службовою особою, яка виконує організаційно-розпорядчі та адміністративно-господарські функції.

Також, ОСОБА_4 будучи службовою особою, виконуючи свої організаційно-розпорядчі та адміністративно-господарські повноваження Голови Правління Банку, маючи вищу освіту, працюючи на посаді Голови Правління Банку з 2006 по 2012 року включно, достовірно знав, що ПАТ «Діамантбанк» створювався з метою отримання прибутку від виконання банківських операцій та надання банківських послуг.

Крім того, ОСОБА_4 був чітко усвідомлений і про діяльність кредитного комітету Публічного акціонерного товариства «Діамантбанк», основних напрямів його роботи та Положень, а також права і обов`язки членів вказаного комітету, оскільки їх затвердження відноситься до його обов`язку відповідно до Положення «Про порядок створення та функціонування кредитних комітетів в Акціонерному банку «Діамант».

Відповідно до п. 1.2. Розділу 1 Кредитний комітет Акціонерного банку «Діамант» створюється рішенням Правління Акціонерного банку «Діамант» є постійно діючим органом Банку.

Відповідно до п. 3.2. Розділу 3 Положення, кредитні комітети Банку формуються Головою Правління Банку зі складу членів Правління Банку та працівників структурних підрозділів Банку, які вводяться до складу Кредитних комітетів наказом Голови Правління Банку.

Відповідно до п. 7.4. Розділу 7 вказаного положення Голова Кредитного комітету організовує і координує роботу відповідного Кредитного комітету, призначає дату, час і місце проведення позачергових засідань Кредитного комітету, приймає рішення про винесення на розгляд питань на черговому засіданні Кредитного комітету, формує остаточне рішення відповідного Кредитного комітету у випадках, визначених Положенням.

Крім того, ОСОБА_4 як службова особа Публічного акціонерного товариства «Діамантбанк» достовірно знав положення Політики управління кредитним ризиком в Акціонерному банку «Діамант» на 2011 рік, який як голова Правління Банку затверджував.

Відповідно до п. 1.8. Розділу І Політики управління кредитним ризиком в Акціонерному банку «Діамант» на 2011 рік Політика є обов`язковою для виконання всіма підрозділами та співробітниками Банку.

Відповідно до по п. 2.1.розділу ІІІ «Основна частина» ОСОБА_4 знав, що до цілей Політики відноситься: «Налагодження ефективної системи управління кредитним ризиком, мінімізацію втрат, пов`язаних з проведенням кредитних (активних) операцій, забезпечення врахування кредитних ризиків при прийнятті управлінських рішень, а також уніфікацію процедур управління кредитними ризиками у всіх структурних підрозділах Банку.

Основними цілями Політики є:

підтримка взятого кредитного ризику на прийнятному рівні;

зниження імовірності реалізації кредитного ризику;

зниження впливу негативних наслідків в результаті реалізації кредитного ризику;

зниження рівня толерантності Банку до кредитних ризиків шляхом встановлення лімітів (обмежень) впровадження процедур та регламентів як щодо окремих операцій, так і на портфельному рівні;

розподіл лімітів в такий спосіб, щоб забезпечити найсприятливіший вплив на фінансовий результат Банку;

забезпечення проведення активних операцій у відповідності зі встановленими регламентами;

забезпечення життєздатності Банку у кризових ситуаціях (у разі кризи, пов`язаної з самим Банком, системної кризи або близької до системної кризи) протягом встановленого часу (визначається профільним комітетом);

виконання вимог Національного банку України щодо нормативів та інших обмежень;

встановлення єдиної методології виявлення (ідентифікації) та оцінки (вимірювання) кредитних ризиків при проведенні Банком кредитних (активних) операцій;

налагодження ефективної системи підтримки та прийняття управлінських рішень (у тому числі моніторинг і контроль за кредитними ризиками);

розмежування функцій та відповідальності підрозділів Банку в процесі управління кредитними ризиками;

ефективна взаємодія підрозділів Банку на всіх організаційних рівнях у процесі управління кредитними ризиками.

Таким чином, ОСОБА_4 , перебуваючи на посаді голови правління Приватного акціонерного товариства «Діамантбанк», будучи службовою особою Банку, маючи при цьому владні повноваження, передбачені внутрішніми нормативними актами підприємства та законодавчими актами України, зобов`язаний був виконувати організаційно-розпорядчі та адміністративно-господарські обов`язки, направлені на отримання прибутку і створення максимально вигідних умов для діяльності суб`єкта господарювання.

У цей же час, ОСОБА_4 , з метою розтрати чужого майна, перебуваючи у невстановленому слідством місці, у період часу з 2011 по 2012 рік, всупереч службовим інтересам, усвідомлюючи суспільно-небезпечний характер своїх дій, реалізуючи свій злочинний умисел, з метою подальшої розтрати чужого майна в особливо великих розмірах вирішив видати кредити, які завідомо для нього позичальники повертати не збирались.

Так, 17 травня 2011 року Протоколом засідання кредитного комітету з операцій VIP-клієнтів акціонерного банку «Діамант» б/н від 17 травня 2011 року на засідання комітету, на якому головував ОСОБА_4 винесено питання щодо відкриття відновлювальної кредитної лінії Товариству з обмеженою відповідальністю «Інжинірингова компанія «Будинок металу» у розмірі 20 мільйонів гривень строком на 1 рік за кредитною ставкою 22% річних з метою поповнення обігових коштів останнього під заставу майнових прав, що належали ТОВ «Світ Сталі».

На підставі ухваленого рішення 17 травня 2011 року між Акціонерним банком «Діамант» (Кредитодавець), в особі Голови Правління ОСОБА_4 та Товариством з обмеженою відповідальністю «Інжинірингова компанія «Будинок Металу» (Позачальник), в особі директора ОСОБА_5 укладено Договір кредитної лінії №11.

Згідно з п. 1.1. Договору Кредитодавець з 17 травня 2011 року по 16 травня 2012 року включно відкриває Позичальнику відновлювальну кредитну лінію в розмірі 20000000 гривень.

Відповідно до п. 1.2. Договору кредитні кошти подаються Позичальнику в межах відкритої згідно цього Договору кредитної лінії зі сплатою Позичальником процентів за користування кредитом у розмірі 22% річних.

Відповідно до п. 3.2. Договору Позичальник зобов`язаний здійснити повернення фактично отриманого кредиту в останній день періоду; щомісячно протягом строку дії Договору не пізніше останнього робочого дня поточного місяця сплачувати проценти за користування кредитом, що нараховані по 24 число кожного місяця включно, у визначеному згідно Договору розмірі, та забезпечити повну сплату процентів за кредитом в останній день періоду.

На підставі положень вказаного Договору ПАТ «Діамантбанк» перераховано на користь ТОВ «Інжинірингова компанія «Будинок металу» кредитні кошти чотирма траншами: від 18.05.2011 у розмірі 600000,00 грн., від 23.05.2011 року у розмірі 5000000,00 грн., від 24.05.2011 року у розмірі 12380000,00 грн. та від 25.06.2011 у розмірі 617000,00 грн. Загальна сума перерахованих коштів склала 18597000,00 гривень.

Так, згідно з результатами висновку комісійного економічного дослідження №17/08/15-01 від 17.08.2015 та висновку економічної експертизи №37се від 11.05.20216 встановлено не відповідність вимогам чинного законодавства України, внутрішніх положень Акціонерного банку «Діамант» переліку документів, наданих ТОВ «Інжинірингова компанія «Будинок Металу» для отримання кредитних коштів за Договором кредитної лінії №11 від 17.05.2011 року.

У подальшому, у зв`язку з невиконанням умов Договору, 30 вересня 2011 року ПАТ «Діамантбанк» направив ТОВ «Інжинірингова компанія «Будинок Металу» вимогу щодо повного погашення заборгованості перед Банком, однак відповіді від позичальника банком так і не отримано.

На підставі цього, та у зв`язку з невиконанням вимог Банку, останнім 24 жовтня 2011 року подано позовну заяву до Господарського суду Дніпропетровської області про стягнення з ТОВ «Інжинірингова компанія «Будинок Металу» заборгованості за кредитним договором №11 суми у розмірі 20037627,60 гривень. В результаті розгляду позовної заяви, 08.12.2011 господарським судом справі №30/5005/14350/2011 ухвалено рішення про стягнення на рахунок ПАТ «Діамантбанк» заборгованість у розмірі 20063363,60 грн. про що видано наказ для звернення до виконавчої служби України.

Однак, 05 квітня 2012 року без результатів примусового виконання судового рішення та без вжиття заходів з стягнення на рахунок ПАТ «Діамантбанк» коштів, на засіданні кредитного комітету з операцій стратегічних VIP-клієнтів Публічного акціонерного товариства «Діамантбанк», участь у якому у якості Голови Правління і голови кредитного комітету приймав ОСОБА_4 , кредитним комітетом прийняте рішення про списання простроченої заборгованості Товариства з обмеженою відповідальністю «Інжинірингова компанія «Будинок металу» за договором кредитної лінії №11 від 17 травня 2011 року за рахунок сформованого резерву станом на дату списання заборгованості. Зупинено нарахування процентів за Договором кредитної лінії №11 від 17 травня 2011 року.

Вказане рішення передане на розгляд Правління Банку.

У подальшому, реалізуючи свій злочинний умисел, направлений на розтрату коштів банку, ОСОБА_4 на засіданні Спостережної ради Публічного акціонерного товариства «Діамантбанк» від 20 грудня 2012 року, на якому були присутні член спостережної ради Публічного акціонерного товариства «Діамантбанк» - ОСОБА_6 , член спостережної ради Публічного акціонерного товариства «Діамантбанк» - ОСОБА_7 виніс на голосування питання щодо визнання безнадійною та списання за рахунок резерву ПАТ «Діамантбанк» заборгованість ТОВ

«Інжинірингова компанія «Будинок Металу» за договором кредитної лінії №11 від 17.05.2011 року.

У ході засідання прийняте рішення визнати безнадійною та списати за рахунок резерву ПАТ «Діамантбанк» заборгованість Товариства з обмеженою відповідальністю «Інжинірингова компанія «Будинок Металу» (ідентифікаційний код 35381031) за Договором кредитної лінії №11 від 17.05.2011, а саме в розмірі 18597000,00 гривень за кредитом та процентами в розмірі, нарахованому на дату списання заборгованості.

Крім того, у ході досудового розслідування встановлено, що на момент списання заборгованості за Договором кредитної лінії № НОМЕР_1 , Товариство з обмеженою відповідальністю «Інжинірингова компанія «Будинок Металу» не перебувала в процесі ліквідації та не зверталась до Господарського суду з заявою про порушення провадження у справі про банкрутство, а тому підстав для не вжиття заходів з примусового стягнення заборгованості у Банку не було.

Таким чином, ОСОБА_4 , знаходячись у приміщені Приватного акціонерного товариства «Діамантбанк», яке розташоване по Контрактовій площі, буд. 10-А, маючи досвід роботи на керівних посадах, будучи ознайомлений та знаючи про Положення про порядок створення та функціонування кредитних комітетів в Акціонерному банку «Діамант», обіймаючи посаду Голови Правління Приватного акціонерного товариства «Діамантбанк», Політики управління кредитним ризиком в Акціонерному банку «Діамант» на 2011 рік, у проміжок часу з 2011 по 2012 рік, будучи наділеним організаційно-розпорядчими та адміністративно-господарськими обов`язками, зловживаючи своїм службовим становищем, з корисливих мотивів в інтересах третіх осіб, а саме службових осіб та бенефіціарів Товариства з обмеженою відповідальністю «Інжинірингова компанія «Будинок Металу» та службових осіб та бенефіціарів Товариства з обмеженою відповідальністю «Світ Сталі», використовуючи службове становище всупереч інтересам служби, діючи умисно, усвідомлюючи і передбачаючи суспільно-небезпечний характер своїх дій сприяв тому, щоб на зборах кредитного комітету Приватного акціонерного товариства «Діамантбанк» було прийняте рішення про видачу кредитних коштів ТОВ «Інжинірингова компанія «Будинок Металу» без наявності повного переліку документів, та без наявності повної перевірки їх відповідності вимогам внутрішніх правил Банку та вимогам чинного на момент вчинення кримінального правопорушення законодавства України. У подальшому, ОСОБА_4 як особою наділеною організаційно-розпорядчими та адміністративно-господарськими повноваженими не вжито жодних заходів, направлених на стягнення заборгованості ТОВ «Інжинірингова компанія «Будинок Металу» у судовому порядку, що призвело до списання простроченої заборгованості ТОВ «Інжинірингова Компанія «Будинок Металу» та визнання заборгованості товариства безнадійною.

Продовжуючи реалізовувати свій злочинний умисел, 20 грудня 2012 року виніс на голосування Спостережної ради Публічного акціонерного товариства питання про визнання заборгованості ТОВ «Інжинірингова Компанія «Будинок Металу» безнадійною та списання заборгованості Товариства за рахунок резерву Банку.

При цьому, ОСОБА_4 , достовірно знаючи та будучи повністю обізнаний з Положеннями «Про порядок створення та функціонування кредитних комітетів», Політику управління кредитним ризиком АБ «Діамантбан», Положення «Про кредитні продукти для юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців в Акціонерному банку «Діамант», вимоги Національного Банку України, всупереч вказаним нормативним та підзаконним нормативно-правовим актам, всупереч наявності рішення господарського суду м. Києва, яким задоволено позовні вимоги ПАТ «Діамантбанк» в частині стягнення заборгованості за Договором кредитної лінії № НОМЕР_1 , прийнявши кінцеве рішення про винесення питання про визнання заборгованості безнадійною, проголосував на зборах Кредитного комітету ПАТ «Діамантбанк» та зборах Спостережної ради ПАТ «Діамантбанк» за визнання заборгованості ТОВ «Інжинірингова Компанія «Будинок Металу» безнадійною та списання заборгованості у розмірі 18597000,00 гривень в результаті чого посприяв третім особам, а саме керівництву ТОВ «Інжинірингова компанія «Будинок Металу» та ТОВ «Світ Сталі» в уникненні обов`язку з повернення кредитних коштів та відсотків за користування ними.

Так, висновком комісійного економічного дослідження №17/08/15-01 від 17.08.2015 та висновком економічної експертизи №37се від 11.05.20216 документально підтверджено збиток, завданий ПАТ «Діамантбанк» у розмірі 20037627,60 гривень.

За наявності достатніх підстав 11.08.2021 ОСОБА_4 повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.5 ст.191 КК України.

ОСОБА_4 , вчинив особливо тяжкий злочин, за який передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від семи до дванадцяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.

Відповідно до відомостей, отриманих з державного реєстру речових прав на нерухоме майно №274675706 ОСОБА_4 , належить частка квартири за адресою: АДРЕСА_1 . Інших об`єктів нерухомого майна, які б належали на праві власності ОСОБА_4 не було встановлено.

В судове засідання слідчий не з`явився, надав суду заяву про розгляд справи у його відсутність.

Відповідно до ч. 1ст. 170 КПК України,арештом майна є тимчасове, до скасування у встановленому цим Кодексом порядку, позбавлення за ухвалою слідчого судді або суду права на відчуження, розпорядження та/або користування майном, щодо якого існує сукупність підстав чи розумних підозр вважати, що воно є доказом злочину, підлягає спеціальній конфіскації у підозрюваного, обвинуваченого, засудженого, третіх осіб, конфіскації у юридичної особи, для забезпечення цивільного позову, стягнення з юридичної особи отриманої неправомірної вигоди, можливої конфіскації майна. Арешт майна скасовується у встановленому цим Кодексом порядку. Завданням арешту майна є запобігання можливості його приховування, пошкодження, псування, знищення, перетворення, відчуження.

Пунктом 2 ч. 4ст. 170 КПК України,арешт майна допускається з метою забезпечення відшкодування шкоди, завданої внаслідок кримінального правопорушення (цивільний позов), чи стягнення з юридичної особи отриманої неправомірної вигоди.

Згідно ч. 6ст. 170 КПК Україниу випадку, передбаченому пунктом 4 частини другої цієї статті, арешт накладається на майно підозрюваного, обвинуваченого, засудженого, фізичної чи юридичної особи, яка в силу закону несе цивільну відповідальність за шкоду, завдану діями (бездіяльністю) підозрюваного, обвинуваченого, засудженого або неосудної особи, яка вчинила суспільно небезпечне діяння, а також юридичної особи, щодо якої здійснюється провадження, за наявності обґрунтованого розміру цивільного позову у кримінальному провадженні, а так само обґрунтованого розміру неправомірної вигоди, яка отримана юридичною особою, щодо якої здійснюється провадження.

Згідно ч. 8 ст. 170 КПК України, вартість майна, яке належить арештувати з метою забезпечення цивільного позову або стягнення отриманої неправомірної вигоди, повинна бути співмірною розміру шкоди, завданої кримінальним правопорушенням або зазначеної у цивільному позові, розміру неправомірної вигоди, яка отримана юридичною особою.

Відповідно до положення ч. 10 ст. 170 КПК України, арешт може бути накладений у встановленому цим Кодексом порядку на рухоме чи нерухоме майно, гроші у будь-якій валюті готівкою або у безготівковій формі, в тому числі кошти та цінності, що знаходяться на банківських рахунках чи на зберіганні у банках або інших фінансових установах, видаткові операції, цінні папери, майнові, корпоративні права, щодо яких ухвалою чи рішенням слідчого судді, суду визначено необхідність арешту майна. Не може бути арештовано майно, якщо воно перебуває у власності добросовісного набувача, крім арешту майна з метою забезпечення збереження речових доказів.

Згідно інформації з державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Реєстру прав власності на нерухоме майно, Державного реєстру Іпотек, Єдиного реєстру заборон відчуження об`єктів нерухомого майна щодо об`єкта нерухомого майна нежитлове приміщення АДРЕСА_2 з 28.01.2013 р. належить на праві приватної власності ОСОБА_8 .

Відповідно дост. 98 КПК України,речовими доказами є матеріальні об`єкти, які були знаряддям вчинення кримінального правопорушення, зберегли на собі його сліди або містять інші відомості, які можуть бути використані як доказ факту чи обставин, що встановлюються під час кримінального провадження, в тому числі предмети, що були об`єктом кримінально протиправних дій, гроші, цінності та інші речі, набуті кримінально протиправним шляхом або отримані юридичною особою внаслідок вчинення кримінального правопорушення.

Відповідно до відомостей, отриманих з державного реєстру речових прав на нерухоме майно №274675706 ОСОБА_4 , належить частка квартири за адресою: АДРЕСА_1 . Інших об`єктів нерухомого майна, які б належали на праві власності ОСОБА_4 не було встановлено.

Таким чином, існують підстави для вжиття заходів забезпечення кримінального провадження у вигляді арешту нерухомого майна, яке належить ОСОБА_4 ,

На підставі викладеного, керуючись ст.ст.98, 107,131,132,170-173,309 КПК України, слідчий суддя,-

У Х В А Л И В:

Клопотання слідчого Дарницького УП ГУНП у м. Києві ОСОБА_3 про арешт майна по кримінальному провадженню №412015100000000758 від 02.09.2015 за ознаками злочину, передбаченого ч.5 ст. 191 КК України - задовольнити.

Накласти арешт на частину житлової квартири, загальною площею 56,5 (кв.м) та житловою площею 32,3 кв.м., що знаходиться за адресою: АДРЕСА_1 ., яка належить ОСОБА_4 .

Ухвала підлягаєнегайному виконанню.

Підозрюваний, його захисник, інший власник майна, які не були присутні при розгляді питання про арешт майна, мають право заявити клопотання про скасування арешту майна повністю або частково. Таке клопотання подається слідчому судді.

Ухвала про накладення арешту може бути оскаржена безпосередньо до Апеляційного суду м. Києва протягом 5 днів з дня її оголошення.

Крім того, відповідно дост.174 КПК Україниарешт може бути скасований повністю чи частково за заявленим клопотанням підозрюваного, обвинуваченого, їх захисників, законного представника, іншого власника або володільця майна, представника юридичної особи, щодо якої здійснюється провадження, які не були присутні при розгляді питання про арешт майна. Таке клопотання під час досудового розслідування розглядається слідчим суддею, а під час судового провадження - судом. Арешт майна також може бути скасовано повністю чи частково ухвалою слідчого судді під час досудового розслідування чи суду під час судового провадження за клопотанням підозрюваного, обвинуваченого, їх захисника чи законного представника, іншого власника або володільця майна, представника юридичної особи, щодо якої здійснюється провадження, якщо вони доведуть, що в подальшому застосуванні цього заходу відпала потреба або арешт накладено необґрунтовано.

Слідчий суддя:

СудДарницький районний суд міста Києва
Дата ухвалення рішення09.11.2021
Оприлюднено22.05.2024
Номер документу100982579
СудочинствоКримінальне
КатегоріяПровадження за поданням правоохоронних органів, за клопотанням слідчого, прокурора та інших осіб про арешт майна

Судовий реєстр по справі —753/22581/21

Ухвала від 21.02.2022

Кримінальне

Дарницький районний суд міста Києва

Колесник О. М.

Ухвала від 16.06.2022

Кримінальне

Дарницький районний суд міста Києва

Пойда С. М.

Ухвала від 11.02.2022

Кримінальне

Касаційний кримінальний суд Верховного Суду

Булейко Ольга Леонідівна

Ухвала від 28.12.2021

Кримінальне

Київський апеляційний суд

Дрига Андрій Миколайович

Ухвала від 26.11.2021

Кримінальне

Дарницький районний суд міста Києва

Колесник О. М.

Ухвала від 15.12.2021

Кримінальне

Дарницький районний суд міста Києва

Колесник О. М.

Ухвала від 09.11.2021

Кримінальне

Дарницький районний суд міста Києва

Колесник О. М.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні