Ухвала
від 09.11.2021 по справі 752/12365/21
ГОЛОСІЇВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД МІСТА КИЄВА

Справа № 752/12365/21

Провадження № 2/752/7064/21

У Х В А Л А

09 листопада 2021 року суддя Голосіївського районного суду м. Києва Слободянюк А.В., розглянувши клопотання позивача ОСОБА_1 про проведення судового засідання в режимі відеоконференції по справі за позовом ОСОБА_1 до Адвокатського об`єднання Курс-8 , треті особи: Фонд соціального страхування України, Державна податкова служба, Державна служба України з питань праці, Пенсійний фонд України про стягнення невиплаченої заробітної плати, компенсації за невикористані дні щорічної відпустки, сум податку на доходи фізичних осіб, сум військового збору, сум єдиного соціального внеску, що пов`язані зі сплатою нарахувань по заробітній платі, допомогу по тимчасовій непрацездатності та вихідну допомогу, -

в с т а н о в и в:

Позивач звернувся до суду із вищезазначеним позовом.

Ухвалою Голосіївського районного суду міста Києва від 09.07.2021 відкрито провадження по справі та справу призначено до розгляду в порядку спрощеного позовного провадження без виклику сторін.

14.09.2021 року ухвалою судді Голосіївського районного суду м. Києва розгляд справи за вказанийм позовом постановлено проводити за правилами загального позовного провадження .

08 листопада 2021 року на адресу суду від позивача надійшла заява про забезпечення розгляду підготовчого засідання, призначеного на 16 листопада 2021 року на 11 год. 30 хв. в режимі відеоконференції.

Вивчивши клопотання та матеріали справи, суд приходить до наступного висновку.

Відповідно до ст.212 ЦПК України, учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за умови наявності у суді відповідної технічної можливості, про яку суд зазначає в ухвалі про відкриття провадження у справі, крім випадків, коли явка цього учасника справи в судове засідання визнана судом обов`язковою.

Учасник справи подає заяву про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду не пізніше ніж за п`ять днів до судового засідання. Копія заяви в той самий строк надсилається іншим учасникам справи.

Використовувані судом і учасниками судового процесу технічні засоби і технології мають забезпечувати належну якість зображення та звуку, а також інформаційну безпеку. Учасникам судового процесу має бути забезпечена можливість чути та бачити хід судового засідання, ставити запитання і отримувати відповіді, здійснювати інші процесуальні права та обов`язки.

Тобто, зазначені норми передбачають право, а не обов`язок суду призначити проведення судового засідання в режимі відео конференції, виходячи з можливостей суду забезпечити якісне проведення такої конференції

Разом з тим, такий спосіб участі має винятковий характер, повинні існувати причини, які ускладнюють або роблять неможливою особисту участь особи.

В матеріалах справи міститься заява позивача про призначення судового засідання в режимі відеоконференції.

Однак, з врахуванням обмеженої кількості залів судових засідань, у Голосіївському районному суді міста Києва відсутня технічна можливість на забезпечення проведення судового засідання у справах, які вирішуються в порядку цивільного судочинства в режимі відеоконференції, а тому клопотання позивача не підлягає задоволенню.

Крім того, суд звертає увагу на те, що на офіційному сайті Голосіївського районного суду м. Києва також міститься інформація про те, що на структурні підрозділи суду істотно посилилось навантаження та зросла інтенсивність розгляду справ у залах судових засідань суду, у зв`язку з чим та з огляду на відсутність спеціального приміщення для проведення дистанційних судових засіданнь в режимі відеоконференцій Голосіївський районний суд міста Києва не має можливості забезпечити проведення судових засідань в режимі відеоконференції відповідно до вимог ст. 212 ЦПК України.

Керуючись ст. 212 ЦПК України, суд, -

п о с т а н о в и в:

У задоволенні клопотання ОСОБА_1 про проведення судового засідання в режимі відеоконференції по справі за позовом ОСОБА_1 до Адвокатського об`єднання Курс-8 , треті особи: Фонд соціального страхування України, Державна податкова служба, Державна служба України з питань праці, Пенсійний фонд України про стягнення невиплаченої заробітної плати, компенсації за невикористані дні щорічної відпустки, сум податку на доходи фізичних осіб, сум військового збору, сум єдиного соціального внеску, що пов`язані зі сплатою нарахувань по заробітній платі, допомогу по тимчасовій непрацездатності та вихідну допомогу - відмовити .

Ухвала суду оскарженню не підлягає.

Суддя А.В. Слободянюк

Дата ухвалення рішення09.11.2021
Оприлюднено14.11.2021
Номер документу101043123
СудочинствоЦивільне
Сутьстягнення невиплаченої заробітної плати, компенсації за невикористані дні щорічної відпустки, сум податку на доходи фізичних осіб, сум військового збору, сум єдиного соціального внеску, що пов`язані зі сплатою нарахувань по заробітній платі, допомогу по тимчасовій непрацездатності та вихідну допомогу

Судовий реєстр по справі —752/12365/21

Ухвала від 20.03.2024

Цивільне

Голосіївський районний суд міста Києва

Ольшевська І. О.

Ухвала від 20.03.2024

Цивільне

Голосіївський районний суд міста Києва

Ольшевська І. О.

Ухвала від 08.05.2022

Цивільне

Голосіївський районний суд міста Києва

Ольшевська І. О.

Ухвала від 09.11.2021

Цивільне

Голосіївський районний суд міста Києва

Слободянюк А. В.

Ухвала від 14.09.2021

Цивільне

Голосіївський районний суд міста Києва

Слободянюк А. В.

Ухвала від 09.07.2021

Цивільне

Голосіївський районний суд міста Києва

Слободянюк А. В.

Ухвала від 26.05.2021

Цивільне

Голосіївський районний суд міста Києва

Слободянюк А. В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовахліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні