538/577/16-к
1-кп/538/9/21
УХВАЛА
іменем України
про проведення судового засідання в режимі відеоконференції
16 листопада 2021 року Лохвицький районний суд Полтавської області в складі:
головуючого судді ОСОБА_1
за участю секретаря судового засідання ОСОБА_2
прокурора ОСОБА_3
розглянувши у підготовчому судовому засіданні у залі суду м. Лохвиця обвинувальний акт у кримінальному провадженні, внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 12015170230000093 від 19.02.2015року,за обвинуваченням ОСОБА_4 ускоєнні кримінальногопроступку передбаченогоч.1 ст.185КК України,-
в с т а н о в и в:
ОСОБА_4 обвинувачується ускоєнні кримінального проступку,передбаченого ч.1 ст. 185 КК України.
В підготовчому судовому засіданні прокурор ОСОБА_3 заявила клопотання про розгляд даної справи в режимі відеоконференції, оскільки обвинувачений ОСОБА_4 знаходиться у Державній установі "Харківський слідчий ізолятор".
Згідно ч. 1 ст. 336 КПК України судове провадження може здійснюватися у режимі відеоконференції під час трансляції з іншого приміщення, у тому числі, яке знаходиться поза межами приміщення суду (дистанційне судове провадження), у разі необхідності вжиття таких заходів для забезпечення оперативності судового провадження.
Відповідно до ч. 2 ст. 336 КПК України, суд ухвалює рішення про здійснення дистанційного судового провадження за власною ініціативою або за клопотанням сторони чи інших учасників кримінального провадження.
Згідно з ч. 4 ст. 336 КПК України, якщо особа, яка братиме участь у судовому провадженні дистанційно, знаходиться у приміщенні, розташованому на території, яка перебуває під юрисдикцією суду, або на території міста, в якому розташований суд, судовий розпорядник або секретар судового засідання цього суду зобов`язаний вручити такій особі пам`ятку про її процесуальні права, перевірити її документи, що посвідчують особу, та перебувати поряд з нею до закінчення судового засідання.
Відповідно до ч. 7 ст. 336 КПК України хід і результати процесуальних дій, проведених у режимі відеоконференції, фіксуються за допомогою технічних засобів відеозапису.
У ч. 9 ст. 336 КПК України зазначено, що дистанційне судове провадження згідно з правилами цієї статті може здійснюватися в судах першої, апеляційної та касаційної інстанцій під час здійснення судового провадження з будь-яких питань, розгляд яких віднесено до компетенції суду.
За таких обставин необхідно здійснити судове провадження у режимі відеоконференції між Лохвицьким районним судом Полтавської області та Державною установою "Харківський слідчий ізолятор", в зв"язку з тим, що обвинувачений ОСОБА_4 знаходиться у Державній установі "Харківський слідчий ізолятор", враховуючи положення ст. 336 КПК України щодо забезпечення оперативності судового провадження.
Керуючись ст. 336 КПК України суд,-
у х в а л и в:
Доручити Державній установі"Харківськийслідчий ізолятор" забезпечити проведення судового засідання 29 листопада 2021 року о 11 годині 20 хвилин за участю обвинуваченого ОСОБА_4 в режимі відеоконференції.
Зобов"язати уповноважену службову особу Державної установи"Харківськийслідчий ізолятор" встановити особу обвинуваченого ОСОБА_4 та перебувати до закінчення судового засідання поряд з ним.
Застосовані в дистанційному судовому провадженні технічні засоби і технології мають забезпечувати належну якість зображення і звуку, дотримання принципу гласності та відкритості судового провадження.
Хід і результати процесуальних дій, проведених у режимі відеоконференції, фіксувати за допомогою технічних засобів відеозапису.
Копію ухвали терміново направити до Державної установи "Харківський слідчий ізолятор".
Ухвала оскарженню не підлягає.
Головуючий суддя ОСОБА_1
Суд | Лохвицький районний суд Полтавської області |
Дата ухвалення рішення | 16.11.2021 |
Оприлюднено | 02.02.2023 |
Номер документу | 101128560 |
Судочинство | Кримінальне |
Категорія | Злочини проти власності Крадіжка |
Кримінальне
Лохвицький районний суд Полтавської області
Бондарь В. А.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні