Справа № 727/2092/21
Провадження № 2/727/991/21
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
(додаткове)
22 листопада 2021 року Шевченківський районний суд м. Чернівці
в складі:
головуючого-судді Танасійчук Н.М.,
за участю секретаря Желик І.Ю..,
розглянувши у судовому засіданні в місті Чернівці заяву представника відповідача ОСОБА_1 про ухвалення додаткового рішення в справі за позовом ОСОБА_2 до Публічного акціонерного товариства комерційний банк ПриватБанк , ОСОБА_1 , ОСОБА_3 ОСОБА_4 про визнання недійсним договору купівлі-продажу нерухомого майна та витребування майна з чужого незаконного володіння,
встановив:
03.11.2021 року Шевченківським районним судом м. Чернівці було ухвалене рішення у справі за позовом ОСОБА_2 до Публічного акціонерного товариства комерційний банк ПриватБанк , ОСОБА_1 , ОСОБА_3 ОСОБА_4 про визнання недійсним договору купівлі-продажу нерухомого майна та витребування майна з чужого незаконного володіння.
08.11.2021 року представник відповідача ОСОБА_1 звернулася до суду з заявою про ухвалення додаткового рішення, а саме про стягнення витрат на правову допомогу в розмірі 10000 грн.
Сторони в судове засідання не викликалися, відповідно до ч. 4 ст. 270 ЦПК України .
Відповідно ч. 13 ст. 7 ЦПК України , розгляд справи здійснюється в порядку письмового провадження за наявними у справі матеріалами, якщо цим Кодексом не передбачено повідомлення учасників справи. У такому випадку судове засідання не проводиться.
Суд, дослідивши матеріали справи, обґрунтування заяви представника позивача про винесення додаткового рішення, приходить до наступних висновків.
Відповідно до ч.1 ст.270 ЦПК України, суд, що ухвалив рішення, може за заявою осіб, які беруть участь у справі, чи з власної ініціативи ухвалити додаткове рішення, якщо , стосовно якої-небудь позовної вимоги, з приводу якої сторони подавали докази і давали пояснення, не ухвалено рішення .
Як вбачається зі змісту рішення, позов ОСОБА_2 задоволено частково. В задоволенні однієї позовної вимоги позивачу відмовлено. Іншу позовну вимогу, суд задовольнив. Питання щодо стягнення витрат на правову допомогу не вирішене.
У відповідності до ч.3 ст. 141 ЦПК України, у разі часткового задоволення позову - витрати на правову допомогу покладаються на обидві сторони пропорційно розміру задоволених позовних вимог.
Таким чином суд вважає за необхідне ухвалити додаткове рішення, згідно якого стягнути з позивача ОСОБА_2 на користь ОСОБА_1 50% понесених ним витрат на правову допомогу, що складає 5000 грн., оскільки ці витрати обгрунтовані та підтверджуються належними та допустимими доказами.
На підставі наведеного та керуючись ст.ст.270, 354 ЦПК України, суд -
вирішив:
Ухвалити додаткове рішення у цивільній справі № 727/2092/21.
Стягнути з ОСОБА_2 ( ідн2292914351) на користь ОСОБА_1 ( ідн НОМЕР_1 ) витрати на правову допомогу в розмірі 5000 грн
Апеляційна скарга на додаткове рішення суду може бути подана до Чернівецького апеляційного суду протягом тридцяти днів з дня його складення через Шевченківський районний суд м. Чернівці. Особи, які брали участь у справі, але не були присутні у судовому засіданні під час проголошення додаткового рішення, можуть подати апеляційну скаргу протягом тридцяти днів з дня отримання копії цього додаткового рішення.
Додаткове рішення суду набирає законної сили після закінчення строку для подання апеляційної скарги, якщо апеляційну скаргу не було подано.
У разі подання апеляційної скарги, додаткове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.
Суддя: Н.М.Танасійчук
Суд | Шевченківський районний суд м. Чернівців |
Дата ухвалення рішення | 22.11.2021 |
Оприлюднено | 22.11.2021 |
Номер документу | 101237074 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Шевченківський районний суд м. Чернівців
Танасійчук Н. М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні