Дата документу 10.01.2022
ЄУ № 942/1590/21
Провадження №2/942/106/22
У Х В А Л А
про закриття підготовчого провадження
та призначення справи до судового розгляду по суті
10 січня 2022 року Новопсковський районний суд Луганської області
у складі: головуючого судді Проньки В.В.,
за участю секретаря судового засідання Колесник Г.О.,
розглянувши у підготовчому судовому засіданні в залі суду смт. Новопсков за правилами загального позовного провадження цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про визнання права власності в порядку спадкування за законом, третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору - ОСОБА_3 ,
ВСТАНОВИВ:
Позивач звернулася до Новопсковського районного суду Луганської області з позовною заявою до відповідача, в якій просить визнати за нею право власності на земельну ділянку кадастровий номер 4423385900:06:002:0026 площею 7,5200 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованої на території Пісківської сільської ради Новопсковського району Луганської області, у порядку спадкування за законом після смерті ОСОБА_4 , яка померла ІНФОРМАЦІЯ_1 .
Ухвалою Новопсковського районного суду Луганської області від 05.11.2021 відкрито загальне позовне провадження у справі, залучено третю особу, розпочато підготовче провадження у справі, призначено підготовче судове засідання на 06.12.2021.
06.12.2021 в підготовчому судовому засіданні оголошено перерву до 05.01.2022 у зв`язку з витребуванням доказів.
05.01.2022 підготовче судове засідання не відбулося у зв`язку з перебуванням головуючого судді у відпустці. Підготовче судове засідання призначено на 10.01.2022.
Учасники справи в підготовче судове засідання не з`явилися, про дату, час та місце проведення підготовчого судового засідання повідомлені належним чином.
Позивач надала клопотання, в якому просила підготовче судове засідання провести без її участі та без участі її представника.
Від відповідача надійшла заява про розгляд справи без його участі.
Від третьої особи надійшла заява про розгляд справи без її участі, з позовом згодна.
Враховуючи викладене, суд вважає за можливе провести підготовче судове засідання за відсутності учасників справи та без фіксування судового засідання технічними засобами, що відповідає положенням ч. 2 ст. 247 ЦПК України.
В ході судового засідання спір у порядку, визначеному ст.197 ЦПК України, не врегульовано.
Суд, виконавши вимоги ч.2 ст.197 ЦПК України, вважає за можливе закрити підготовче провадження та призначити справу до судового розгляду за участю сторін та третьої особи.
Керуючись ст. ст. 197, 258-261, 353 ЦПК України, суд
ПОСТАНОВИВ:
Закрити підготовче провадження та призначити цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про визнання права власності в порядку спадкування за законом, третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору - ОСОБА_3 , до судового розгляду по суті на 31 січня 2022 року на 10 год. 00 хв. у залі судових засідань № 1 Новопсковського районного суду Луганської області.
Про час та місце судового розгляду повідомити учасників справи.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею.
Суддя: В.В. Пронька
Суд | Новопсковський районний суд Луганської області |
Дата ухвалення рішення | 10.01.2022 |
Оприлюднено | 13.01.2022 |
Номер документу | 102488865 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Новопсковський районний суд Луганської області
Пронька В. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні