У Х В А Л А
щодо залишення позовної заяви без руху
Справа №348/93/22
Провадження № 2/348/445/22
17 січня 2022 року суддя Надвірнянського районного суду Івано-Франківської області Матолич В.В., за результатами розгляду матеріалів позовної заяви ОСОБА_1 до Прикарпатського військово-спортивного ліцею-інтернат про визнання незаконним відсторонення, скасування наказу про відсторонення від роботи, стягнення заробітної плати за час вимушеного прогулу та поновлення на роботі,
встановила:
14.01.2022 ОСОБА_1 пред`явив позов до Прикарпатського військово-спортивного ліцею-інтернат про визнання незаконним відсторонення, скасування наказу про відсторонення від роботи, стягнення заробітної плати за час вимушеного прогулу та поновлення на роботі.
Відповідно до ст.175 ЦПК України, у позовній заяві повинно бути зазначено: РНОКПП позивача, а також ціна позову, якщо позов підлягає грошовій оцінці; обґрунтований розрахунок сум, що стягуються чи оспорюються.
Тому, позивачу слід вказати свій РНОКПП та ціну позову, а також обґрунтований розрахунок сум, що стягуються оскільки вимога про стягнення заробітної плати за час вимушеного прогулу підлягає грошовій оцінці.
Відповідно до ст.177 ЦПК України до позовної заяви додаються документи, що підтверджують сплату судового збору у встановлених порядку і розмірі, або документи, що підтверджують підстави звільнення від сплати судового збору відповідно до закону.
Згідно з пп. 1 п.2 ч.2 ст. 4 Закону України Про судовий збір розмір судового збору за подання до суду позовної заяви немайнового характеру, яка подана фізичною особою становить 0,4 розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб (992,40 грн.). Пунктом 1 ч.1 ст. 5 Закону України Про судовий збір визначено, що від сплати судового збору під час розгляду справи в усіх судових інстанціях звільняються: позивачі у справах про стягнення заробітної плати та поновлення на роботі.
Позивач також просить суд визнати відсторонення незаконним і скасувати наказ про відсторонення його від роботи.
Тому позивачу необхідно сплатити судовий збір в розмірі 1984,80 гривень за 2 позовні вимоги та надати документ про сплату судового збору суду.
Згідно з ч.3 ст.185 ЦПК України якщо позивач відповідно до ухвали суду у встановлений строк виконає вимоги, визначені статтями 175 і 177 цього Кодексу, позовна заява вважається поданою в день первісного її подання до суду. Інакше заява вважається неподаною і повертається позивачеві.
З урахуванням вищевикладеного вважаю, що подану позовну заяву слід залишити без руху, надавши позивачу строк для усунення недоліків.
Керуючись ст. 185 ЦПК України, суддя,
постановила:
позовну заяву ОСОБА_1 до Прикарпатського військово - спортивного ліцею-інтернат про визнання незаконним відсторонення, скасування наказу про відсторонення від роботи, стягнення заробітної плати за час вимушеного прогулу та поновлення на роботі, залишити без руху.
Надати позивачу строк для усунення недоліків позовної заяви - п`ять днів з дня отримання копії даної ухвали.
Якщо у зазначений в даній ухвалі строк, позивач не усуне недоліки позовної заяви, то позовна заява буде вважатись неподаною і на підставі ухвали суду буде повернена позивачу.
Ухвала набирає законної сили з моменту підписання ухвали суддею.
Ухвала про залишення позовної заяви без руху не підлягає оскарженню. Заперечення на неї можуть бути включені до апеляційної скарги на рішення суду.
Суддя Матолич В.В.
Суд | Надвірнянський районний суд Івано-Франківської області |
Дата ухвалення рішення | 17.01.2022 |
Оприлюднено | 21.01.2022 |
Номер документу | 102582978 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Надвірнянський районний суд Івано-Франківської області
Матолич В. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні