Ухвала
від 14.01.2022 по справі 548/793/21
ХОРОЛЬСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 548/793/21

Провадження №2/548/133/22

У Х В А Л А

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

14.01.2022 року м. Хорол

Хорольський районний суд Полтавської області в складі:

головуючого - судді Коновод О.В.

за участю : секретаря судового засідання - Скрипніченко М.І.

розглянувши у відкритому судовому засідання у залі суду м. Хорол клопотання представника позивача - адвоката Бідюк Я.В. про проведення судового засідання в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів за допомогою додатку EasyCon по цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до Товариства з обмеженою відповідальністю " СІСТЕМАГРО"</a>, за участю третьої особи державного реєстратора Виконавчого комітету Решетилівської міської ради Полтавської області Крамар Вікторії Вікторівни про повернення земельної ділянки та скасування запису в державному реєстрі,

ВСТАНОВИВ:

В провадженні суду перебуває вищевказана цивільна справа.

12.01.2022 року від представника позивача - адвоката Бідюк Я.В. надійшло клопотання про проведення судового засідання в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів за допомогою додатку EasyCon та витребування доказів .

Вивчивши матеріали справи, суд прийшов до наступного.

Відповідно статті 3 Конституції України людина, її життя і здоров`я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю.

Відповідно до статті 27 Конституції України обов`язком держави є захист життя людини.

Частиною п`ятою статті 4 ЦПК України визначено, що жодна особа не може бути позбавлена права на участь у розгляді своєї справи у визначеному цим Кодексом порядку.

Згідно ч.ч. 1, 2, 6 ст. 212 ЦПК України, учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за умови наявності у суді відповідної технічної можливості, про яку суд зазначає в ухвалі про відкриття провадження у справі, крім випадків, коли явка цього учасника справи в судове засідання визнана судом обов`язковою. Учасник справи подає заяву про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду не пізніше ніж за п`ять днів до судового засідання. Суд може постановити ухвалу про участь учасника справи у судовому засіданні в режимі відеоконференції в приміщенні суду, визначеному судом.

Законом України № 540-ХІ від 30 березня 2020 року Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв`язку з поширенням короновірусної хвороби (COVID-19) внесено зміни до законодавчих актів України.

Так, статтю 212 ЦПК України, після частини третьої доповнено новою частиною такого змісту: Під час дії карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19), учасники справи можуть брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів. Підтвердження особи учасника справи здійснюється із застосуванням електронного підпису, а якщо особа не має такого підпису, то у порядку, визначеному Законом України Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус або Державною судовою адміністрацією України .

Враховуючи викладене, зважаючи на технічну можливість проведення судового засідання у режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів за допомогою системи EasyCom, з метою дотримання принципу розумності строків розгляду справи, необхідності забезпечення захисту здоров`я учасників судового процесу і співробітників суду, з урахуванням наведених рекомендацій уповноважених суб`єктів щодо запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, суд вважає за можливе провести судове засідання у режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів за допомогою системи EasyCom представником позивача, яка зареєстрована у системі EasyCom за наступними реквізитами: електронна адреса -biyanova111@gmail.com.

Окрім цього суд вважає за необхідне роз`яснити іншим учасникам справи, що вони можуть брати участь у судовому засіданні у режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів за допомогою системи EasyCon.

На підставі викладеного, керуючись ст.212 ЦПК України, суд -

ПОСТАНОВИВ:

Клопотання представника позивача - адвоката Бідюк Я.В. про проведення судового засідання в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів за допомогою додатку EasyCon - задовольнити .

Судовий розгляд по цивільній справі № 548/793/21 (провадження № 2/548/133/22) за позовною заявою ОСОБА_1 до Товариства з обмеженою відповідальністю " СІСТЕМАГРО"</a>, за участю третьої особи державного реєстратора Виконавчого комітету Решетилівської міської ради Полтавської області Крамар Вікторії Вікторівни про повернення земельної ділянки та скасування запису в державному реєстрі,- проводити 18.01.2022 о 11:00 годині в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів представникомпозивача - адвоката Бідюк Я.В., яка зареєстрована у системі EasyCom за наступними реквізитами: електронна адреса - ІНФОРМАЦІЯ_1

Попередити, що відповідно до частини 5 статті 212 ЦПК України ризики технічної неможливості участі в відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв`язку тощо несе учасник справи, який подав відповідну заяву.

Відеоконференція буде проведена за допомогою додатку EasyCon.

Для участі в судовому засіданні в режимі відеоконференції сторонам необхідно:

- використовувати комп`ютерну техніку або смартфони з доступом в мережу Інтернет, які дозволяють передавати аудіосигнал та відеозображення;

- попередньо зареєструватись з використанням власного електронного підпису в Системі на офіційному веб-порталі судової влади України за адресою www.court.gov.ua та перевірити наявні у нього власні технічні засоби на відповідність технічним вимогам;

- зайти та авторизуватися в Системі за 10 хвилин до часу судового засідання;

- активувати технічні засоби (мікрофон, навушники та камера) та перевірити їх працездатність шляхом тестування за допомогою Системи;

- очікувати запрошення секретаря до участі в судовому засіданні.

Попередити сторону, що підтвердження особи учасника відбувається шляхом його авторизації в Системі із застосуванням електронного підпису.

Система не дає можливості участі в судовому засіданні у режимі відеоконференції неавторизованим учасникам.

Попередити сторону про необхідність забезпечення участі у конференції з приміщення, яке б виключало наявність сторонніх звуків (шуму) та в охайному вигляді.

Копію ухвали негайно надіслати представнику позивача для виконання, іншим учасникам процесу - для відома.

Ухвала оскарженню не підлягає та набирає законної сили з моменту її підписання суддею.

Суддя : О.В. Коновод

СудХорольський районний суд Полтавської області
Дата ухвалення рішення14.01.2022
Оприлюднено21.01.2022
Номер документу102596975
СудочинствоЦивільне

Судовий реєстр по справі —548/793/21

Рішення від 03.02.2022

Цивільне

Хорольський районний суд Полтавської області

Коновод О. В.

Ухвала від 14.01.2022

Цивільне

Хорольський районний суд Полтавської області

Коновод О. В.

Ухвала від 20.12.2021

Цивільне

Хорольський районний суд Полтавської області

Коновод О. В.

Ухвала від 02.11.2021

Цивільне

Хорольський районний суд Полтавської області

Коновод О. В.

Ухвала від 22.09.2021

Цивільне

Хорольський районний суд Полтавської області

Коновод О. В.

Ухвала від 12.08.2021

Цивільне

Хорольський районний суд Полтавської області

Коновод О. В.

Ухвала від 29.06.2021

Цивільне

Хорольський районний суд Полтавської області

Коновод О. В.

Ухвала від 19.05.2021

Цивільне

Хорольський районний суд Полтавської області

Коновод О. В.

Ухвала від 20.04.2021

Цивільне

Хорольський районний суд Полтавської області

Коновод О. В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні