Ухвала
від 24.01.2022 по справі 2-1730/11
КОЛОМИЙСЬКИЙ МІСЬКРАЙОННИЙ СУД ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 2-1730/11

Провадження № 6/346/8/22

УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

24 січня 2022 р.м. Коломия Коломийський міськрайонний суд Івано - Франківської області

в складі: судді П`ятковського В.І.,

за участю секретаря Матушевської Г.Д.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Коломиї справу за заявою Товариства з обмеженою відповідальністю Фінанс Пропрерті Групп , первісний стягувач Публічне акціонерне товариство КБ Надра , боржники: ОСОБА_1 , ОСОБА_2 , заінтересована особа Коломийський відділ державної виконавчої служби Південно-Західного міжрегіонального управління міністерства юстиції (м. Івано-Франківськ), про заміну сторони виконавчого провадження та видачу дубліката виконавчого документа та поновлення строку для пред`явлення виконавчого документа до виконання,

В С Т А Н О В И В :

На розгляді суду перебуває дана справа.

17 грудня 2021 року від представника заявника надійшла заява про залишення заяви без розгляду.

Врахувавши заяву представника заявника, проаналізувавши матеріали справи, суд вважає, що оскільки просьба представника виражає його волю, не порушує нічиї права і охоронювані законом інтереси, то її слід задовольнити.

Відповідно до п. 5 ч. 1 ст. 257 ЦПК України суд постановляє ухвалу про залишення позову без розгляду, якщо позивач до початку розгляду справи по суті подав заяву про залишення позову без розгляду.

На підставі наведеного та керуючись ст. 247 ч. 2, 257 ч. 1 п. 5 ЦПК України , суд,

У Х В А Л И В:

Залишити без розгляду заяву Товариства з обмеженою відповідальністю Фінанс Пропрерті Групп , первісний стягувач Публічне акціонерне товариство КБ Надра , боржники: ОСОБА_1 , ОСОБА_2 , заінтересована особа Коломийський відділ державної виконавчої служби Південно-Західного міжрегіонального управління міністерства юстиції (м. Івано-Франківськ), про заміну сторони виконавчого провадження та видачу дубліката виконавчого документа та поновлення строку для пред`явлення виконавчого документа до виконання, в зв`язку з поданою заявою.

Ухвала може бути оскаржена до Івано-Франківського апеляційного суду шляхом подання апеляційної скарги протягом п`ятнадцяти днів з дня постановлення ухвали.

Суддя П`ятковський В. І.

СудКоломийський міськрайонний суд Івано-Франківської області
Дата ухвалення рішення24.01.2022
Оприлюднено28.01.2022
Номер документу102781986
СудочинствоЦивільне

Судовий реєстр по справі —2-1730/11

Ухвала від 28.08.2024

Цивільне

Дзержинський міський суд Донецької області

Челюбєєв Є. В.

Ухвала від 22.08.2024

Цивільне

Дзержинський міський суд Донецької області

Челюбєєв Є. В.

Ухвала від 08.04.2024

Цивільне

Дзержинський міський суд Донецької області

Челюбєєв Є. В.

Ухвала від 28.03.2024

Цивільне

Дзержинський міський суд Донецької області

Челюбєєв Є. В.

Ухвала від 26.03.2024

Цивільне

Дзержинський міський суд Донецької області

Челюбєєв Є. В.

Ухвала від 17.11.2011

Цивільне

Рівненський міський суд Рівненської області

Куцоконь Ю. П.

Ухвала від 07.03.2023

Цивільне

Рівненський міський суд Рівненської області

Левчук О. В.

Ухвала від 24.01.2022

Цивільне

Коломийський міськрайонний суд Івано-Франківської області

П'ятковський В. І.

Ухвала від 12.02.2021

Цивільне

Бабушкінський районний суд м.Дніпропетровська

Кудрявцева Т. О.

Ухвала від 22.02.2021

Цивільне

Жовтневий районний суд м.Кривого Рогу

Дехта Р. В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні