Ухвала
від 21.01.2022 по справі 756/171/22
ОБОЛОНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД МІСТА КИЄВА

21.01.2022 Справа № 756/171/22

Номер провадження 2/756/2594/22

Унікальний номер судової справи 756/171/22

УХВАЛА

21 січня 2022 року суддя Оболонського районного суду міста Києва Банасько І.М. у м. Києві, розглянувши матеріали позовної заяви ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , ОСОБА_3 , треті особи: Відділ державної реєстрації актів цивільного стану у Донецькій області Управління державної реєстрації Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків), приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу Тюріна Вікторія Броніславівна, Департамент соціального захисту населення Донецької державної адміністрації, про встановлення факту батьківства та внесення змін до актового запису про народження дитини,

УСТАНОВИВ:

Позивач ОСОБА_1 звернулася до суду із позовом до ОСОБА_4 , ОСОБА_3 , третя особа: Відділ державної реєстрації актів цивільного стану у Донецькій області Управління державної реєстрації Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків), приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу Тюріна Вікторія Броніславівна, Департамент соціального захисту населення Донецької державної адміністрації, про встановлення факту батьківства та внесення змін до актового запису про народження дитини.

Просить суд ухвалити рішення, яким встановити факт батьківства ОСОБА_5 , який помер ІНФОРМАЦІЯ_1 , стосовно дитини ОСОБА_6 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , а також внести до актового запису про народження дитини - ОСОБА_6 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , складеного 11 листопада 2021 року Краматорським відділом державної реєстрації актів цивільного стану у Краматорському районі Донецької області Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків) №38, зміни, вказавши батьком дитини ОСОБА_6 - ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_3 , громадянина України, який помер ІНФОРМАЦІЯ_1 .

Справа підсудна Оболонському районному суду м. Києва на підставі ч. 1 ст. 27 ЦПК України.

Позовна заява подана з додержанням вимог ст.ст. 175-177 ЦПК України.

Підстав для залишення без руху, повернення позовної заяви або відмови у відкриті провадження у справі судом не вбачається.

Справа підлягає розгляду в порядку загального позовного провадження.

Позивачем заявлено клопотання про витребування доказів, а саме просить витребувати у приватного нотаріуса Київського міського нотаріального округу Тюріної В.Б. спадкову справу №2/2020.

Згідно ч. 1 ст. 84 ЦПК України учасник справи, у разі неможливості самостійно надати докази, вправі подати клопотання про витребування доказів судом.

Відповідно до ч. 6 ст. 84 ЦПК України будь-яка особа, у якої знаходиться доказ, повинна видати його на вимогу суду.

Суд, дослідивши матеріали справи, дійшов висновку, що є підстави для витребування у приватного нотаріуса КМНО Тюріної В.Б. належним чином засвідченої копії спадкової справи №2/2020 щодо майна померлого ІНФОРМАЦІЯ_4 ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_5 .

З викладеного, керуючись ст.ст. 19, 30, 84, 143-148, 187-192, 197, 259-261 ЦПК України,

ПОСТАНОВИВ:

Відкрити загальне позовне провадження у цивільній справі за позовом ОСОБА_1 (адреса зареєстрованого місця проживання: АДРЕСА_1 ; РНОКПП НОМЕР_1 ) до ОСОБА_2 (остання відома адреса проживання: АДРЕСА_2 ; РНОКПП невідомий), ОСОБА_3 (адреса зареєстрованого місця проживання: АДРЕСА_3 ), треті особи: Відділ державної реєстрації актів цивільного стану у Донецькій області Управління державної реєстрації Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків) (місцезнаходження: 84301, Донецька область, м. Краматорськ, вул. Паркова, 10; код ЄДРПОУ 03333386), приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу Тюріна Вікторія Броніславівна (місцезнаходження: АДРЕСА_4 ), Департамент соціального захисту населення Донецької державної адміністрації (місцезнаходження: 84333, Донецька область, м. Краматорськ, вул. Румянцева, 16), про встановлення факту батьківства та внесення змін до актового запису про народження дитини.

Призначити підготовче судове засідання, яке відбудеться у приміщенні Оболонського районного суду м. Києва (м. Київ, вул. М. Тимошенка, 2-Є, зал №12, кабінет №26, п`ятий поверх) 25.02.2022 о 12:00 год.

Витребувати у приватного нотаріуса Київського міського нотаріального округу Тюріної Вікторії Броніславівни (місцезнаходження: АДРЕСА_4 ) належним чином засвідчену копію спадкової справи №2/2020 щодо майна померлого ІНФОРМАЦІЯ_4 ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_5 .

Роз`яснити, що у разі невиконання відповідальними особами законної вимоги суду, щодо надання копій відповідних матеріалів, до неї можуть бути застосовані заходи процесуального примусу, які передбачені ст. ст. 143-148 ЦПК України.

Копію ухвали надіслати позивачу, а відповідачу та третім особам - копію ухвали та позовної заяви, з доданими до неї документами.

Повідомити відповідача ОСОБА_2 про дату, час і місце судового засідання через оголошення на офіційному веб-сайті судової влади України, яке повинно бути розміщене не пізніше ніж за десять днів до дати відповідного судового засідання. З опублікуванням оголошення про виклик особа вважається повідомленою про дату, час і місце розгляду справи.

Визначити відповідачу п`ятнадцятиденний строк з дня вручення даної ухвали для подання відзиву на позовну заяву. У зазначений строк відповідач має право надіслати суду відзив на позовну заяву, який повинен відповідати вимогам ст. 178 ЦПК України, і всі письмові та електронні докази (які можливо доставити до суду), висновки експертів і заяви свідків, що підтверджують заперечення проти позову. Згідно з ч. 4 ст. 178 ЦПК України, одночасно з надісланням (наданням) відзиву до суду, копію відзиву та доданих до нього документів відповідач зобов`язаний надіслати іншим учасникам справи. У разі ненадання відповідачем відзиву у встановлений судом строк без поважних причин суд вирішує справу за наявними матеріалами (ч. 8 ст. 178 ЦПК України).

Роз`яснити відповідачу, що у відповідності до вимог ч. 1 ст. 193 ЦПК України, у строк для подання відзиву він має право пред`явити зустрічний позов.

Визначити третій особі п`ятнадцятиденний строк з дня вручення даної ухвали для подання пояснення на позовну заяву, а також надання суду висновку по суті порушених у позові питань.

Встановити позивачу п`ятиденний строк з дня отримання відзиву для подання відповіді на відзив, яка має відповідати вимогам ч. ч. 3-5 ст. 178 ЦПК України, копія якої одночасно з поданням до суду повинна бути надіслана іншим учасникам справи.

Встановити відповідачу п`ятиденний строк з дня отримання відповіді на відзив для подання заперечення, яке має відповідати вимогам ч. ч. 3-5 ст. 178 ЦПК України, копія якого одночасно з поданням до суду повинна бути надіслана іншим учасникам справи.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею та оскарженню не підлягає.

Учасники справи можуть отримати інформацію щодо руху справи за веб-адресою: http://ob.ki.court.gov.ua

Суддя І.М. Банасько

СудОболонський районний суд міста Києва
Дата ухвалення рішення21.01.2022
Оприлюднено28.01.2022
Номер документу102793268
СудочинствоЦивільне

Судовий реєстр по справі —756/171/22

Рішення від 05.12.2024

Цивільне

Оболонський районний суд міста Києва

Шевчук А. В.

Рішення від 16.12.2024

Цивільне

Оболонський районний суд міста Києва

Шевчук А. В.

Постанова від 25.10.2023

Цивільне

Київський апеляційний суд

Рейнарт Ійя Матвіївна

Ухвала від 02.10.2023

Цивільне

Київський апеляційний суд

Рейнарт Ійя Матвіївна

Ухвала від 08.09.2023

Цивільне

Київський апеляційний суд

Рейнарт Ійя Матвіївна

Ухвала від 14.07.2023

Цивільне

Київський апеляційний суд

Рейнарт Ійя Матвіївна

Ухвала від 17.05.2023

Цивільне

Оболонський районний суд міста Києва

Шевчук А. В.

Ухвала від 17.02.2023

Цивільне

Оболонський районний суд міста Києва

Шевчук А. В.

Ухвала від 03.11.2022

Цивільне

Оболонський районний суд міста Києва

Банасько І. М.

Ухвала від 21.01.2022

Цивільне

Оболонський районний суд міста Києва

Банасько І. М.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні