Ухвала
від 17.01.2022 по справі 761/39063/21
ШЕВЧЕНКІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД МІСТА КИЄВА

Справа № 761/39063/21

Провадження № 2/761/6069/2022

УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

17 січня 2022 року суддя Шевченківського районного суду м. Києва Мальцева Д.О., розглянувши клопотання представника позивача - адвоката Соломонюка С.А. про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції у цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до Акціонерного товариства Українська залізниця в особі Регіональної філії Південно-Західна залізниця , треті особи: Головне управління Держпраці у Київській області, Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в м. Києві, Первинна профспілкова організація виробничого підрозділу Київської дирекції залізничних перевезень Всеукраїнської профспілки Спілка залізничників України про визнання незаконним та скасування акту про нещасний випадок на підприємстві,

ВСТАНОВИВ:

У провадженні Шевченківського районного суду м. Києва знаходиться вказана цивільна справа.

Через канцелярію суду представник позивача адвокат Соломонюк С.А. подав заяву про розгляд справи без участі позивача, або про участь в судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами суду з використанням власних технічних засобів за допомогою програмного забезпечення EasyCon .

Дослідивши матеріали цивільної справи, подане клопотання, суд дійшов до наступного висновку.

Відповідно до ч. 1 ст. 212 ЦПК України, учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за умови наявності у суді відповідної технічної можливості, про яку суд зазначає в ухвалі про відкриття провадження у справі, крім випадків, коли явка цього учасника справи в судове засідання визнана судом обов`язковою.

Згідно ч. 2 ст. 212 ЦПК України, учасник справи подає заяву про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду не пізніше ніж за п`ять днів до судового засідання. Копія заяви в той самий строк надсилається іншим учасникам справи.

Відповідно до ч.ч. 3, 4 ст. 212 ЦПК України, учасники справи беруть участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів та електронного цифрового підпису згідно з вимогами Положення про Єдину судову інформаційно-телекомунікаційну систему. Під час дії карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19), учасники справи можуть брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів. Підтвердження особи учасника справи здійснюється із застосуванням електронного підпису, а якщо особа не має такого підпису, то у порядку, визначеному Законом України "Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус" або Державною судовою адміністрацією України.

Визначено, що система відеоконференцзв`язку - комплекс технічних засобів та програмного забезпечення "EasyCon", що забезпечує проведення судових засідань в режимі відеоконференцзв`язку.

Оскільки, представник позивача просить провести судове засідання в режимі відеоконференції з використанням власних технічних засобів за допомогою комплексу технічних засобів та програмного забезпечення EasyCon , зважаючи на карантинні обмеження, значну віддаленість місця проживання позивача від місця розгляду справи, з метою забезпечення швидкого та ефективного відправлення правосуддя, а також недопущення порушення розумних строків розгляду справи, суд дійшов висновку, що клопотання про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції є обґрунтованим та підлягає задоволенню.

Враховуючи викладене, керуючись ст.ст. 212, 257, 260 Цивільного процесуального кодексу України, -

-

УХВАЛИВ:

Заяву представника позивача про призначення судового засідання в режимі відеоконференції - задовольнити.

Розгляд справи за позовом ОСОБА_1 до Акціонерного товариства Українська залізниця в особі Регіональної філії Південно-Західна залізниця , треті особи: Головне управління Держпраці у Київській області, Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в м. Києві, Первинна профспілкова організація виробничого підрозділу Київської дирекції залізничних перевезень Всеукраїнської профспілки Спілка залізничників України про визнання незаконним та скасування акту про нещасний випадок на підприємстві здійснювати в режимі відеоконференції з представником позивача адвоката Соломонюк С.А., що діє в інтересах ОСОБА_1 поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів за допомогою комплексу технічних засобів та програмного забезпечення EasyCon (адреса реєстрації представника позивача - ІНФОРМАЦІЯ_1 , номер телефону НОМЕР_1 .

Судове засідання призначено на 28.02.2022 року о 15:30 год.

Відеоконференція буде проведена за допомогою додатку EasyCon , за веб-посиланням https://easycon.com.ua.

Копію ухвали негайно надіслати сторонам.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя:

СудШевченківський районний суд міста Києва
Дата ухвалення рішення17.01.2022
Оприлюднено31.01.2022
Номер документу102800675
СудочинствоЦивільне

Судовий реєстр по справі —761/39063/21

Постанова від 22.11.2023

Цивільне

Київський апеляційний суд

Стрижеус Анатолій Миколайович

Ухвала від 05.10.2023

Цивільне

Київський апеляційний суд

Стрижеус Анатолій Миколайович

Ухвала від 17.08.2023

Цивільне

Київський апеляційний суд

Стрижеус Анатолій Миколайович

Рішення від 12.05.2023

Цивільне

Шевченківський районний суд міста Києва

Мальцев Д. О.

Рішення від 12.05.2023

Цивільне

Шевченківський районний суд міста Києва

Мальцев Д. О.

Ухвала від 13.12.2022

Цивільне

Шевченківський районний суд міста Києва

Мальцев Д. О.

Ухвала від 17.01.2022

Цивільне

Шевченківський районний суд міста Києва

Мальцев Д. О.

Ухвала від 04.11.2021

Цивільне

Шевченківський районний суд міста Києва

Мальцев Д. О.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні