Справа № 128/3273/21
УХВАЛА
27.01.2022 м. Вінниця
Вінницький районний суд Вінницької області в складі:
головуючої - судді Саєнко О.Б., при секретарі - Фольварковій Н.О.,
за участю: позивача- ОСОБА_1 , представника відповідача- Комарчук Г.М.
розглядаючи у підготовчому засіданні в м. Вінниця цивільну справу за позовною заявою ОСОБА_1 до Комунального закладу Ліцей №1 смт Стрижавка Вінницького району Вінницької області про визнання протиправним та скасування наказу про відсторонення від роботи та стягнення середнього заробітку за період відсторонення, -
ВСТАНОВИВ:
25.11.2021 позивач звернувся до Вінницького районного суду Вінницької області з позовом до КЗ Ліцей №1 смт Стрижавка Вінницького району Вінницької області про визнання протиправним та скасування наказу про відсторонення від роботи та стягнення середнього заробітку за період відсторонення, справа №128/3273/21, в якому просить суд визнати незаконним та скасувати наказ відповідача про відсторонення його від роботи та поновити на роботі; зобов`язати відповідача виплатити йому середню заробітну плату за період незаконного відсторонення від роботи від 08.11.2021 року.
Ухвалою Вінницького районного суду Вінницької області від 30.11.2021 відкрито провадження у даній справі та призначено підготовче засідання.
10.12.2021 від представника відповідача - Комарчук Г.М. через канцелярію суду надійшов відзив на позовну заяву про визнання протиправним та скасування наказу про відсторонення від роботи та стягнення середнього заробітку за період відсторонення, у якому представник відповідача просить суд: прийняти даний відзив на позовну заяву та врахувати наведені в ньому аргументи при прийнятті судового рішення; викликати в судове засідання в якості свідків для підтвердження неведених у відзиві обставин наступних працівників навчального закладу: ОСОБА_3 , ОСОБА_4 та ОСОБА_5 ; відмовити у задоволенні позову у повному обсязі.
21.01.2022 від позивача ОСОБА_1 через канцелярію суду надійшла письмова заява про долучення доказів до матеріалів справи.
27.01.2022 у підготовчому засіданні позивач просив прийняти до справи подані ним докази; не заперечував проти долучення поданого представником відповідача відзиву на позов та довідки, а також щодо виклику та допиту свідків у судовому засіданні , заявлених Комарчук Г.М. та закритті підготовчого засідання і призначення справи до судового розгляду.
Представник відповідача також не заперечувала проти прийняття поданих позивачем доказів, просила суд долучити до справи поданий нею відзив на позов, викликати та допитати у якості свідків осіб зазначених у відзиві; долучити довідку Стрижавської селищної ради Вінницького району Вінницької області від 14.01.2022 №01/17-19, а також не заперечувала проти закриття підготовчого засідання та призначення справи до судового розгляду.
Положеннями статті 189 ЦПК України визначено, що завданнями підготовчого провадження є: остаточне визначення предмета спору та характеру спірних правовідносин, позовних вимог та складу учасників судового процесу; з`ясування заперечень проти позовних вимог; визначення обставин справи, які підлягають встановленню, та зібрання відповідних доказів; вирішення відводів; визначення порядку розгляду справи; вчинення інших дій з метою забезпечення правильного, своєчасного і безперешкодного розгляду справи по суті.
Підготовче провадження починається відкриттям провадження у справі і закінчується закриттям підготовчого засідання.
Відповідно до частини першої статті 200 ЦПК України у підготовчому засіданні суд постановляє ухвалу (ухвали) про процесуальні дії, що необхідно вчинити до закінчення підготовчого провадження та початку судового розгляду справи по суті.
Згідно до ч.ч.1, 2 ст. 12 ЦПК України, цивільне судочинство здійснюється на засадах змагальності сторін. Учасники справи мають рівні права щодо здійснення всіх процесуальних
прав та обов`язків, передбачених законом.
Згідно до ст.89 ЦПК суд оцінює докази за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на всебічному, повному, об`єктивному та безпосередньому дослідженні наявних у справі доказів. Жодні докази не мають для суду заздалегідь встановленої сили. Суд оцінює належність, допустимість, достовірність кожного доказу окремо, а також достатність і взаємний зв`язок доказів у їх сукупності. Суд надає оцінку як зібраним у справі доказам в цілому, так і кожному доказу (групі однотипних доказів), який міститься у справі, мотивує відхилення або врахування кожного доказу (групи доказів).
Згідно статті 69 ЦПК України свідком може бути кожна особа, якій відомі будь-які обставини, що стосуються справи.
Відповідно до статті 91 ЦПК України виклик свідка здійснюється за заявою учасника справи. У заяві про виклик свідка зазначаються його ім`я, місце проживання (перебування) або місце роботи, обставини, які він може підтвердити. В ухвалі, якою суд вирішує питання про виклик свідка, суд попереджає свідка про кримінальну відповідальність за завідомо неправдиве показання чи відмову від давання показань на вимогу суду.
Тому, суд вважає за необхідне задовільнити клопотання позивача та представника відповідача , долучив до справи подані ним суду письмові докази, відзив відповідача на позов та викликати в судове засідання та допитати свідків зазначених представником Комарчук Г.М. у відзиві на позов.
Оскільки на даній стадії цивільного процесу суд вирішив усі подані учасниками справи заяви та клопотання, тому суд з метою правильного, своєчасного і безперешкодного розгляду справи , вважає за необхідне, закрити підготовче провадження та призначити дану справу до судового розгляду по суті.
Керуючись ст.ст.196-200 ЦПК, Суд-
ПОСТАНОВИВ:
Заяви позивача ОСОБА_1 та представника відповідача- Комарчук Г.М. про долучення доказів- задовільнити, приєднавши до цивільної справи подані докази.
Приєднати до цивільної справи поданий представником відповідача- Комарчук Г.М. відзив на позов.
Заяву представника відповідача- Комарчук Г.М. про про виклик свідків - задовольнити.
Викликати в судове засідання для допиту у якості свідків : ОСОБА_3 , ОСОБА_4 та ОСОБА_5 , забезпечення явки яких, покласти на представника відповідача Комарчук Г.М .
Суд роз`яснює свідкам, що фізична особа не має права відмовитися давати показання, крім показань щодо себе, членів сім`ї чи близьких родичів (чоловік, дружина, батько, мати, вітчим, мачуха, син, дочка, пасинок, падчерка, брат, сестра, дід, баба, внук, внучка, усиновлювач чи усиновлений, опікун чи піклувальник, особа, над якою встановлено опіку чи піклування, член сім`ї або близький родич цих осіб), які можуть тягнути юридичну відповідальність для нього або таких членів сім`ї чи близьких родичів. Особа, яка відмовляється давати показання, зобов`язана повідомити причини відмови.
Суд попереджає свідків: ОСОБА_3 , ОСОБА_4 та ОСОБА_5 , про кримінальну відповідальність за завідомо неправдиве показання чи відмову від давання показань на вимогу суду.
Закрити підготовче засідання у даній цивільній справі.
Призначити цивільну справу до судового розгляду по суті у відкритому судовому засіданні на 11:00 год. 21.02.2022, встановивши загальний порядок дослідження доказів у справі.
Справу розглядати суддею одноособово, з викликом сторін та їх представників у судове засідання.
Копію ухвали вручити учасникам цивільної справи, - для відома.
Ухвала оскарженню не підлягає, але заперечення щодо неї можуть бути включені до апеляційної скарги на кінцеве процесуальне рішення у даній справі.
Повна ухвала суду складена 28.01.2022.
Суддя Олена САЄНКО
Суд | Вінницький районний суд Вінницької області |
Дата ухвалення рішення | 27.01.2022 |
Оприлюднено | 01.02.2022 |
Номер документу | 102829248 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Вінницький районний суд Вінницької області
Саєнко О. Б.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні