Кегичівський районний суд Харківської області
Справа № 624/842/20
№ провадження 2/624/25/21
У Х В А Л А
Іменем України
смт. Кегичівка 28 січня 2022 року
Кегичівський районний суд Харківської області, суддя Куст Н.М.,
за участю секретаря судового засідання - Махової В.В.,
справа №624/842/20,
найменування (ім`я) сторін:
позивач: ОСОБА_1 ,
представник позивача: ОСОБА_2 ,
відповідач: Приватно-орендне сільськогосподарське підприємство Мажарка ,
представник відповідача: Стаценко Джамал Русланович,
третя особа: Центр надання адміністративних послуг Кегичівської селищної ради Харківської області,
вимоги позивача: про повернення земельної ділянки та скасування державної реєстрації договору оренди землі.
ВСТАНОВИВ:
Судом виявлено, що в рішенні Кегичівського районного суду Харківської області від 28 грудня 2021 року, справа №624/842/20, допущена описка, а саме в резолютивній її частині, помилково вказано Приватно-орендне сільськогосподарське товариство Мажарка замість правильного Приватно-орендне сільськогосподарське підприємство Мажарка .
Відповідно до ст. 269 ЦПК України, суд може з власної ініціативи або за заявою учасників справи виправити допущені в рішенні чи ухвалі описки чи арифметичні помилки.
Відповідно до роз`яснень Пленуму Верховного Суду України, викладених у п. 19 постанови від 18 грудня 2009 року №14 Про судове рішення у цивільній справі , вирішуючи питання про виправлення описок чи арифметичних помилок, допущених у судовому рішенні (рішенні або ухвалі), суд не має права змінювати зміст судового рішення, він лише усуває такі неточності, які впливають на можливість реалізації судового рішення чи його правосудності.
Питання про внесення виправлень вирішується без повідомлення учасників справи, про що постановляється ухвала. За ініціативою суду питання про внесення виправлень вирішується в судовому засіданні за участю учасників справи, проте їхня неявка не перешкоджає розгляду питання про внесення виправлень.
Ухвала про внесення виправлень надсилається всім особам, яким видавалося чи надсилалося судове рішення, що містить описки чи арифметичні помилки.
Під час складання тексту рішення суду була допущена технічна описка, а саме помилково зазначено в резолютивні частині Приватно-орендне сільськогосподарське товариство Мажарка .
За змістом закону описки - це помилки, зумовлені неправильним написанням слів, цифр тощо. Виправленню підлягають лише ті описки, які мають істотний характер, до яких належить написання прізвищ та імен, адреси, найменування спірного майна, зазначення дат та строків тощо.
Суд, вивчивши матеріали справи, вважає що в рішенні суду від 28 грудня 2021 року допущена описка, що перешкоджає належному її виконанню, а виправлення описки не змінює частину даного рішення, тому допущена описка підлягає виправленню.
На підставі викладеного, керуючись ст. 269 ЦПК України, суд
ПОСТАНОВИВ:
Виправити допущену в рішенні Кегичівського районного суду Харківської області від 28 грудня 2021 року описку.
Вважати правильним по тексту резолютивної частини рішення Кегичівського районного суду Харківської області від 28 грудня 2021 року, справа №624/842/20 найменування сторони - Приватно-орендне сільськогосподарське підприємство Мажарка .
Ухвала про внесення виправлень надсилається всім особам, яким видавалося чи надсилалося судове рішення, що містить описки чи арифметичні помилки.
Ухвала може бути оскаржена безпосередньо до Харківського апеляційного суду протягом п`ятнадцяти днів з дня її складення, що є датою її ухвалення.
Учасник справи, якому ухвала суду не була вручена у день її складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження, якщо апеляційна скарга подана протягом п`ятнадцяти днів з дня вручення йому відповідної ухвали суду.
У відповідності до п. п. 15.5 п. п. 15 п. 1 Розділу ХІІ І Перехідних положень ЦПК України від 03 жовтня 2017 року до дня початку функціонування Єдиної судової інформаційно телекомунікаційної системи апеляційні скарги подаються учасниками справи до або через відповідні суди.
Ухвали, що постановлені судом поза межами судового засідання або в судовому засіданні у разі неявки всіх учасників справи, розгляду справи без повідомлення (виклику) учасників справи, набирають законної сили з моменту їх підписання суддею (суддями).
Під час дії карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19), суд за заявою учасників справи та осіб, які не брали участі у справі, якщо суд вирішив питання про їхні права, інтереси та (або) обов`язки (у разі наявності у них права на вчинення відповідних процесуальних дій, передбачених цим Кодексом), поновлює процесуальні строки, встановлені нормами цього Кодексу, якщо визнає причини їх пропуску поважними і такими, що зумовлені обмеженнями, впровадженими у зв`язку з карантином. Суд може поновити відповідний строк як до, так і після його закінчення.
Суд за заявою особи продовжує процесуальний строк, встановлений судом, якщо неможливість вчинення відповідної процесуальної дії у визначений строк зумовлена обмеженнями, впровадженими у зв`язку з карантином.
Суддя Н.М. Куст
Суд | Кегичівський районний суд Харківської області |
Дата ухвалення рішення | 28.01.2022 |
Оприлюднено | 02.02.2022 |
Номер документу | 102882656 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Кегичівський районний суд Харківської області
Куст Н. М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні