Справа № 149/3625/21
Провадження №2/149/169/22
Номер рядка звіту 22
http://hm.vn.court.gov.ua
У Х В А Л А
про відкриття провадження у справі
01.02.2022 м. Хмільник
Суддя Хмільницького міськрайонного суду Вінницької області Робак М. В., отримавши позовну заяву ОСОБА_1 до ТОВ "Щедра нива", третя особа: Державний реєстратор Мурованокуриловецької селищної ради Могилів-Подільського району Вінницької області Пушкар Олена Миколаївна про визнання недійсною угоди від 26.08.2016 року про внесення змін до договору оренди землі від 25.06.2004 року між ТОВ "Щедра нива" та ОСОБА_1 ,
ВСТАНОВИЛА:
Позовна заява подана з дотриманням вимог ст. ст. 175-177 ЦПК України та підсудна Хмільницькому міськрайонному суду Вінницької області.
Підстав для залишення позовної заяви без руху, її повернення, відмови у відкритті провадження не вбачається.
Згідно ч. 4 ст. 274 ЦПК України, зазначена справа підлягає розгляду за правилами загального позовного провадження.
Виходячи з викладеного, у справі слід відкрити провадження та, з метою виконання вимог, передбачених ч.1 ст. 189 ЦПК України, розпочати підготовче провадження і призначити підготовче засідання у справі.
Позивачем подано клопотання про витребування доказів, яке підлягає задоволенню у зв"язку з його відповідністю ст. 84 ЦПК України
На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 19, 84, 187 ЦПК України, суддя
УХВАЛИЛА:
Прийняти позовну заяву до розгляду та відкрити загальне позовне провадження у справі за позовом ОСОБА_1 до ТОВ "Щедра нива", третя особа: Державний реєстратор Мурованокуриловецької селищної ради Могилів-Подільського району Вінницької області Пушкар Олена Миколаївна про визнання недійсною угоди від 26.08.2016 року про внесення змін до договору оренди землі від 25.06.2004 року між ТОВ "Щедра нива" та ОСОБА_1 .
Призначити підготовче судове засідання в приміщенні Хмільницького міськрайонного суду (22000, Вінницька область, м. Хмільник, вул. Столярчука, 4) на 01.03..2022 року о 10:00 год.
Визначити відповідачу п`ятнадцятиденний строк з дня вручення даної ухвали для подання відзиву на позовну заяву. У зазначений строк відповідач має право надіслати суду відзив на позовну заяву, який повинен відповідати вимогам ст. 178 ЦПК України, і всі письмові та електронні докази (які можливо доставити до суду), висновки експертів і заяви свідків, що підтверджують заперечення проти позову. Відповідно до вимог ч. 4 ст. 178 ЦПК України, одночасно з надісланням (наданням) відзиву до суду, копія відзиву та доданих до нього документів відповідач зобов`язаний надіслати іншим учасникам справи. У разі ненадання відповідачами відзиву у встановлений судом строк без поважних причин суд вирішує справу за наявними матеріалами (ч. 8 ст. 178 ЦПК України).
Відповідно до ч. 1 ст. 193 ЦПК України у строк для подання відзиву відповідач має право пред`явити зустрічний позов.
Встановити позивачу п`ятиденний строк з дня отримання відзиву для подання відповіді на відзив, яка має відповідати вимогам частини третьої - п`ятої ст.178 ЦПК України, копія якої одночасно з поданням до суду повинна бути надіслана іншим учасникам справи.
Встановити відповідачу п`ятиденний строк з дня отримання відповіді на відзив для подання заперечення, яке має відповідати вимогам частини третьої - п`ятої ст.178 ЦПК України, копія якого одночасно з поданням до суду повинна бути надіслана іншим учасникам справи.
Визначити третій особі п`ятиденний строк з дня отримання копії ухвали про відкриття провадження у справі чи відзиву для надання своїх пояснень щодо позову та відзиву.
Клопотання позивача задоволити.
Витребувати у ТОВ "Щедра Нива" оригінали додаткової угоди про внесення змін до договору оренди землі від 26.08.2016 року, сторонами якої є ОСОБА_2 та ТОВ "Щедра Нива" , якою внесено зміни до договору оренди земельної ділянки від 25.06.2004 про оренду земельної ділянки з кадастровим номером 0524883100:06:001:0019, площею 3,3569 га, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яку направити на адресу суду до початку підготовчого судового засідання.
Витребувати у державного реєстратора Вербовецької сільської ради Мурованокуриловецького району Вінницької області Пушкар О.М. оригінали додаткової угоди про внесення змін до договору оренди землі від 26.08.2016 року, сторонами якої є ОСОБА_2 та ТОВ "Щедра Нива" , якою внесено зміни до договору оренди земельної ділянки від 25.06.2004 про оренду земельної ділянки з кадастровим номером 0524883100:06:001:0019, площею 3,3569 га, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яку направити на адресу суду до початку підготовчого судового засідання.
Учасники справи можуть отримати інформацію щодо справи за веб-адресою: https://hm.vn.court.gov.ua/sud0227/ .
Копії ухвали, позовної заяви та доданих документів надіслати учасникам судового розгляду.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею та оскарженню не підлягає.
Суддя Марина РОБАК
Суд | Хмільницький міськрайонний суд Вінницької області |
Дата ухвалення рішення | 01.02.2022 |
Оприлюднено | 04.02.2022 |
Номер документу | 102915634 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Хмільницький міськрайонний суд Вінницької області
Робак М. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні