Ухвала
від 01.02.2022 по справі 755/923/22
ДНІПРОВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД МІСТА КИЄВА

Справа № 755/923/22

У Х В А Л А

про відкриття провадження у справі

у порядку спрощеного позовного провадження

"01" лютого 2022 р. суддя Дніпровського районного суду м. Києва Виниченко Л.М., розглянувши матеріали справи № 755/923/22 за позовною заявою ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 ) до Головного управління національної поліції у м. Києві (01601, м. Київ, вул. Володимирська, 15), третя особа: Державне підприємство Інформаційний центр Міністерства юстиції України (04053, м. Київ, вул. Артема, 73) про скасування арешту з майна,-

у с т а н о в и в:

ОСОБА_1 звернулася до Дніпровського районного суду м. Києва з позовом до Головного управління національної поліції у м. Києві, третя особа: Державне підприємство Інформаційний центр Міністерства юстиції України про скасування арешту з майна.

Подана позовна заява відповідає вимогам ст. 175, 177 ЦПК України, Закону України Про судовий збір та підсудна Дніпровському районному суду м. Києва.

Відповідно до вимог ст. 274 ЦПК України справа може бути розглянута в порядку спрощеного позовного провадження.

Одночасно позивачем до суду подано клопотання про витребування від Державного підприємства Інформаційний центр Міністерства юстиції України та від Державного архіву м. Києва відомостей стосовно накладення арешту на квартири АДРЕСА_3 .

Клопотання обґрунтоване тим, що отримати необхідні документи від Дніпровського управління поліції НП ГУНП у м. Києві змоги немає, оскільки строк зберігання таких документів закінчився.

Відповідно до положень п. 7 ч. 2 ст. 187 ЦПК України, про прийняття позовної заяви до розгляду та відкриття провадження у справі суд постановляє ухвалу, в якій зазначаються результат вирішення заяв і клопотань позивача, що надійшли разом із позовною заявою, якщо їх вирішення не потребує виклику сторін.

За змістом ч. ч. 1, 2, 3 ст. 84 ЦПК України, учасник справи, у разі неможливості самостійно надати докази, вправі подати клопотання про витребування доказів судом. Таке клопотання повинно бути подане в строк, зазначений у частинах другій та третій статті 83 цього Кодексу. Якщо таке клопотання заявлено з пропуском встановленого строку, суд залишає його без задоволення, крім випадку, коли особа, яка його подає, обґрунтує неможливість його подання у встановлений строк з причин, що не залежали від неї. У клопотанні повинно бути зазначено: 1) який доказ витребовується; 2) обставини, які може підтвердити цей доказ, або аргументи, які він може спростувати; 3) підстави, з яких випливає, що цей доказ має відповідна особа; 4) вжиті особою, яка подає клопотання, заходи для отримання цього доказу самостійно, докази вжиття таких заходів та (або) причини неможливості самостійного отримання цього доказу. У разі задоволення клопотання суд своєю ухвалою витребовує відповідні докази.

Частиною 1 ст. 76 ЦПК України визначено, що доказами є будь-які дані, на підставі яких суд встановлює наявність або відсутність обставин (фактів), що обґрунтовують вимоги і заперечення учасників справи, та інших обставин, які мають значення для вирішення справи.

Згідно положень ч. 1 ст. 77 ЦПК України, належними є докази, які містять інформацію щодо предмета доказування.

Згідно ч. ч. 6, 7, 8, 9 ст. 84 ЦПК України, будь-яка особа, у якої знаходиться доказ, повинна видати його на вимогу суду. Особи, які не мають можливості подати доказ, який витребовує суд, або не мають можливості подати такий доказ у встановлені строки, зобов`язані повідомити про це суд із зазначенням причин протягом п`яти днів з дня вручення ухвали. У разі неповідомлення суду про неможливість подати докази, витребувані судом, а також за неподання таких доказів з причин, визнаних судом неповажними, суд застосовує до відповідної особи заходи процесуального примусу, передбачені цим Кодексом. Притягнення винних осіб до відповідальності не звільняє їх від обов`язку подати витребувані судом докази.

Беручи до уваги зміст заявлених вимог, предмет доказування і наявні у матеріалах справи докази, а також враховуючи, що обставини цивільних справ з`ясовуються судом на засадах змагальності, суд вважає, що клопотання позивача про витребування доказів підлягає задоволенню.

На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 84, 128, 187, 274, 278 ЦПК України, -

п о с т а н о в и в:

Відкрити провадження у справі № 755/923/22 за позовною заявою ОСОБА_1 до Головного управління національної поліції у м. Києві, третя особа: Державне підприємство Інформаційний центр Міністерства юстиції України про скасування арешту з майна.

Розгляд справи проводити у порядку спрощеного позовного провадження.

Призначити судове засідання на 24 лютого 2022 року о 14 год. 40 хв .

Засідання відбудеться у приміщенні Дніпровського районного суду м. Києва (м. Київ, вул. Сергієнка, 3), зал № 3.

1. Витребувати від Державного підприємства Інформаційний центр Міністерства юстиції України (04053, м. Київ, вул. Артема, 73):

-належним чином завірену копію заяви ЖРЗПЗ № 3224 від 10.09.2006 року Дніпровського РУГУ МВС України в м. Києві на підставі якої 11 вересня 2006 року державним реєстратором Державним підприємством Інформаційний центр Міністерства юстиції України зареєстроване обтяження за реєстраційним номером 3712789 на нерухоме майно ОСОБА_2 - квартири АДРЕСА_4 , заявник: Дніпровське РУГУ МВС України в м. Києві, о/у ВКР Постельняк;

-належним чином завірену копію заяви ЖРЗПЗ № 3224 від 10.09.2006 року Дніпровського РУГУ МВС України в м. Києві на підставі якої 11 вересня 2006 року державним реєстратором Державним підприємством Інформаційний центр Міністерства юстиції України зареєстроване обтяження за реєстраційним номером 3712586 на нерухоме майно ОСОБА_1 - квартири АДРЕСА_3 , заявник: Дніпровське РУГУ МВС України в м. Києві, о/у ВКР Постельняк.

2. Витребувати від Державного архіву м. Києва (04060, м. Київ, вул. О.Теліги, 23):

-належним чином завірену копію заяви ЖРЗПЗ № 3224 від 10.09.2006 року Дніпровського РУГУ МВС України в м. Києві на підставі якої 11 вересня 2006 року державним реєстратором Державним підприємством Інформаційний центр Міністерства юстиції України зареєстроване обтяження за реєстраційним номером 3712789 на нерухоме майно ОСОБА_2 - квартири АДРЕСА_4 , заявник: Дніпровське РУГУ МВС України в м. Києві, о/у ВКР Постельняк;

-належним чином завірену копію заяви ЖРЗПЗ № 3224 від 10.09.2006 року Дніпровського РУГУ МВС України в м. Києві на підставі якої 11 вересня 2006 року державним реєстратором Державним підприємством Інформаційний центр Міністерства юстиції України зареєстроване обтяження за реєстраційним номером 3712586 на нерухоме майно ОСОБА_1 - квартири АДРЕСА_3 , заявник: Дніпровське РУГУ МВС України в м. Києві, о/у ВКР Постельняк.

У разі неможливості надати витребувані судом документи повідомити про це Дніпровський районний суд м. Києва із зазначенням причин протягом п`яти днів з дня отримання ухвали.

Витребувані ухвалою суду документи надіслати на адресу Дніпровського районного суду м. Києва (02105, м. Київ, вул. Сергієнко, 3) в термін протягом п`ятнадцяти днів з дня отримання копії ухвали.

Відповідач має право у п`ятнадцятиденний строк з дня вручення даної ухвали подати відзив на позовну заяву у порядку та з дотриманням вимог ст. ст. 178, 191 ЦПК України.

Одночасно з надісланням (наданням) відзиву до суду, копію відзиву та доданих до нього документів відповідач зобов`язаний надіслати іншим учасникам справи та надати суду докази, що підтверджують надіслання (надання) відзиву і доданих до нього доказів іншим учасникам справи. У разі ненадання відповідачем відзиву у встановлений судом строк без поважних причин суд вирішує справу за наявними матеріалами. (ч. 8 ст. 178, ч. 2 ст. 191 ЦПК України)

Позивач має право у п`ятиденний строк з дня отримання копії відзиву та доданих до нього документів подати відповідь на відзив у порядку та з дотриманням вимог ст. 178, 179 ЦПК України. Одночасно з надісланням відповіді на відзив до суду, копію відповіді та доданих до неї документів позивач зобов`язаний надіслати іншим учасникам справи та надати суду докази, що підтверджують надіслання (надання) відповіді на відзив і доданих до неї доказів іншим учасникам справи.

У разі надіслання (надання) відповіді на відзив відповідач має право у п`ятиденний строк з дня отримання її копії подати заперечення, у яких викладає свої пояснення, міркування і аргументи щодо наведених позивачем у відповіді на відзив пояснень, міркувань і аргументів і мотивів їх визнання або відхилення у порядку та з дотриманням вимог ст. 180 ЦПК України. Одночасно з надісланням заперечень до суду, копію заперечень та доданих до них документів позивач зобов`язаний надіслати іншим учасникам справи та надати суду докази, що підтверджують надіслання (надання) заперечень і доданих до них доказів іншим учасникам справи.

Третя особа має право подати суду пояснення щодо позову в п`ятиденний строк з дня отримання копії ухвали про відкриття провадження, а щодо відзиву - протягом десяти днів із дня його отримання, з підтвердженням направлення їх копій з додатками учасникам справи.

Інформацію по справі можна отримати на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі інтернет http://dn.ki.court.gov.ua

Ухвала оскарженню не підлягає. Заперечення на ухвали, що не підлягають оскарженню окремо від рішення суду, включаються до апеляційної скарги на рішення суду.

С у д д я

СудДніпровський районний суд міста Києва
Дата ухвалення рішення01.02.2022
Оприлюднено04.02.2022
Номер документу102917639
СудочинствоЦивільне

Судовий реєстр по справі —755/923/22

Рішення від 26.05.2022

Цивільне

Дніпровський районний суд міста Києва

Виниченко Л. М.

Рішення від 26.05.2022

Цивільне

Дніпровський районний суд міста Києва

Виниченко Л. М.

Ухвала від 01.02.2022

Цивільне

Дніпровський районний суд міста Києва

Виниченко Л. М.

Ухвала від 21.01.2022

Цивільне

Дніпровський районний суд міста Києва

Виниченко Л. М.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні