ПІВДЕННО-ЗАХІДНИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
У Х В А Л А
07 лютого 2022 року м. ОдесаСправа № 916/3844/19 Південно-західний апеляційний господарський суд у складі колегії суддів:
головуючого судді Л.В. Поліщук,
суддів: Н.С. Богацької, І.Г. Філінюка,
розглянувши апеляційну скаргу Товариство з обмеженою відповідальністю «ТРАНСПОРТ ЛОДЖІСТІК»
на ухвалу Господарського суду Одеської області від 21.01.2022 (суддя Літвінова С.В., м. Одеса, повний текст складено 26.01.2022)
у справі №916/3844/19
за позовом Акціонера Публічного акціонерного товариства «Одеський автоскладальний завод» ОСОБА_1
до Публічного акціонерного товариства «Одеський автоскладальний завод»
за участю третіх осіб, які не заявляють самостійних вимог щодо предмета спору, на стороні відповідача:
- Товариство з обмеженою відповідальністю «КАВІОН» ;
- Товариство з обмеженою відповідальністю «СКЛАДОН» ;
- Товариство з обмеженою відповідальністю «ТРАНСПОРТ ЛОДЖІСТІК»
- Товариство з обмеженою відповідальністю «МАЛВІ В»
про визнання недійсними рішень наглядової ради,
ВСТАНОВИВ:
01.02.2022 Товариство з обмеженою відповідальністю «ТРАНСПОРТ ЛОДЖІСТІК» за допомогою засобів поштового зв`язку звернулося безпосередньо до Південно-західного апеляційного господарського суду з апеляційною скаргою на ухвалу Господарського суду Одеської області від 21.01.2022 у справі №916/3844/19, яку судом апеляційної інстанції отримано 02.02.2022.
Згідно із протоколом автоматизованого розподілу судової справи між суддями від 02.02.2022 для розгляду справи сформовано колегію суддів у складі головуючого судді Л.В. Поліщук, суддів І.Г. Філінюка, В.В. Бєляновського.
У зв`язку з перебуванням судді В.В. Бєляновського у відпустці з 07.02.2022 по 11.02.2022 відповідно до наказу в.о. голови суду від 07.02.2022 №27-в, за розпорядженням керівника апарату суду призначено повторний автоматизований розподіл справи.
Відповідно до витягу з протоколу повторного автоматизованого розподілу судової справи між суддями від 07.02.2022 для розгляду апеляційної скарги визначено колегію суддів у складі головуючого судді Л.В. Поліщук, суддів Н.С. Богацької, І.Г. Філінюка.
Враховуючи викладене, колегія суддів у складі головуючого судді Л.В. Поліщук, суддів Н.С. Богацької, І.Г. Філінюка, вважає за необхідне прийняти справу до свого провадження.
На час надходження апеляційної скарги матеріали справи №916/3844/19 на адресу Південно-західного апеляційного господарського суду не надходили.
За відсутності вільного доступу до матеріалів справи у колегії суддів відсутня можливість вирішити питання щодо можливості відкриття, повернення, залишення без руху або відмови у відкритті апеляційного провадження за вказаною апеляційною скаргою.
З урахуванням наведеного, колегія суддів дійшла висновку про витребування матеріалів справи №916/3844/19 з суду першої інстанції та відкладення вирішення питання щодо апеляційної скарги до надходження матеріалів справи на адресу апеляційного суду.
Керуючись ст.ст. 32, 232, 234, ч. 2 ст. 281 ГПК України, Південно-західний апеляційний господарський суд
УХВАЛИВ:
1. Прийняти справу №916/3844/19 до провадження колегією суддів у складі головуючого судді Л.В. Поліщук, суддів Н.С. Богацької, І.Г. Філінюка.
2. Відкласти вирішення питання щодо можливості відкриття, повернення, залишення без руху або відмови у відкритті апеляційного провадження за апеляційною скаргою Товариства з обмеженою відповідальністю «ТРАНСПОРТ ЛОДЖІСТІК» на ухвалу Господарського суду Одеської області від 21.01.2022 у справі №916/3844/19 до надходження матеріалів справи на адресу Південно-західного апеляційного господарського суду.
3. Доручити Господарському суду Одеської області надіслати матеріали справи №916/3844/19 на адресу Південно-західного апеляційного господарського суду.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддями та не підлягає оскарженню.
Головуючий суддя Л.В. Поліщук
Суддя Н.С. Богацька
Суддя І.Г. Філінюк
Суд | Південно-західний апеляційний господарський суд |
Дата ухвалення рішення | 07.02.2022 |
Оприлюднено | 10.02.2022 |
Номер документу | 103054149 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Південно-західний апеляційний господарський суд
Поліщук Л.В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні