СВЯТОШИНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М. КИЄВА
пр. № 2/759/2743/22
ун. № 759/4747/19
У Х В А Л А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
10 лютого 2022 року суддя Святошинського районного суду м. Києва Коваль О.А., розглянувши матеріали цивільної справи за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про визнання права власності на спадкове майно,
В С Т А Н О В И В :
ОСОБА_2 звернувся у березні 2019 року до суду із позовом до відповідача про визнання права власності на спадкове майно.
Ухвалою від 18.03.2019 року відкрито провадження у справі, яку постановлено розглядати за правилами загального позовного провадження.
Ухвалою від 08.11.2021 року позовна заява ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про визнання права власності на спадкове майно була залишена без розгляду у зв`язку з неусуненням позивачем недоліків позовної заяви.
Постановою Київського апеляційного суду від 20.01.2022 року ухвала від 08.11.2021 скасована, справа направлена для продовження розгляду до суду першої інстанції.
Визнавши матеріали такими, що відповідають вимогам ст.ст. 175, 177 ЦПК України, наявні підстави для прийняття позовної заяви до розгляду та призначення до відкритого розгляду.
Керуючись ст. 175, 177 ЦПК України, суддя,
ПОСТАНОВИВ:
Прийняти позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про визнання права власності на спадкове майно, яку розглядати за правилами загального позовного провадження.
Призначити підготовче судове засідання для розгляду справи по суті в приміщенні Святошинського районного суду м. Києва на 29 березня 2022 року на 10-00 год., в яке викликати учасників справи.
Копію ухвали направити учасникам справи.
Відповідачу встановити п`ятнадцятиденний строк для подачі відзиву на позовну заяву з моменту вручення йому копії цієї ухвали. Відзив разом із додатками до нього направляються відповідачем до суду разом із підтвердженням відправлення такого відзиву із доданими до нього додатками іншим учасникам справи.
Позивач має право протягом п`яти днів з моменту отримання відзиву, до початку розгляду справи по суті, подати відповідь на відзив , в якій викласти свої пояснення, аргументи і міркування щодо наведених у відзиві заперечень, мотиви їх визнання або відхилення. Відповідь на відзив разом із додатками направляється до суду позивачем разом із підтвердженням відправлення такої відповіді на відзив разом із додатками іншим учасникам справи.
Відповідач має право протягом п`яти днів з моменту отримання відповіді на відзив, до початку розгляду справи по суті, подати заперечення , в яких викласти свої пояснення, аргументи і міркування щодо наведених позивачем у відповіді на відзив поясненнях, мотиви їх визнання або відхилення. Заперечення разом із додатками направляються до суду відповідачем разом із підтвердженням відправлення таких заперечень із додатками іншим учасникам справи.
Третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору має право надати пояснення щодо позову або відзиву протягом п`яти днів з моменту їх отримання, в яких викласти свої аргументи і міркування на підтримку або заперечення позову. Пояснення із додатками направляються до суду третьою особою разом із підтвердженням відправлення таких пояснень із додатками іншим учасникам справи.
Роз`яснити учасникам справи, що подання заяв по суті справи (позовна заява, відзив, відповідь на відзив, заперечення) є їх правом. У разі ненадання учасником розгляду заяви по суті справи у встановлений судом або законом строк без поважних причин, суд вирішує справу за наявними матеріалами.
Письмові докази подаються в оригіналі або в належним чином засвідченій копії, якщо інше не передбачено цим Кодексом. Якщо для вирішення спору має значення лише частина документа, подається засвідчений витяг з нього. Учасник справи, який подає письмові докази в копіях (електронних копіях), повинен зазначити про наявність у нього або іншої особи оригіналу письмового доказу. Учасник справи підтверджує відповідність копії письмового доказу оригіналу, який заходиться у нього, своїм підписом із зазначенням дати такого засвідчення.
Учасники справи можуть отримати інформацію щодо справи на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет за веб-адресою: https://sv.ki.court.gov.ua/sud2608/.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання.
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку окремо від рішення суду лише з мотивів порушення правил підсудності до Київського апеляційного суду протягом п`ятнадцяти днів з дня складання цієї ухвали.
Учасник справи, якому повна ухвала суду не була вручена у день її складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження якщо апеляційна скарга подана протягом п`ятнадцяти днів з дня вручення йому відповідної ухвали суду. Строк на апеляційне оскарження може бути також поновлений в разі пропуску з інших поважних причин, крім випадків, зазначених у частині другій статті 358 ЦПК України.
Суддя: Коваль О.А.
Суд | Святошинський районний суд міста Києва |
Дата ухвалення рішення | 10.02.2022 |
Оприлюднено | 16.02.2022 |
Номер документу | 103260915 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Святошинський районний суд міста Києва
Коваль О. А.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні