ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД міста КИЄВА 01051, м. Київ, вул. Болбочана Петра 8, корпус 1 У Х В А Л А
про залишення позовної заяви без руху
24 січня 2022 року м. Київ № 640/2446/22
Суддя Окружного адміністративного суду міста Києва Шевченко Н. М., ознайомившись із позовною заявою та доданими до неї матеріалами Акціонерного товариства Вест Файненс Енд Кредит Банк до Міністерства юстиції України, треті особи: Державний реєстратор Виконавчого комітету Студениківської сільської ради Київської області Здольник Тетяна Анатоліївна, Товариство з обмеженою відповідальністю Білкові Інгредієнти та Технології , ОСОБА_1 про визнання протиправними дій та скасування наказу,
У С Т А Н О В И В :
До Окружного адміністративного суду міста Києва надійшов позов Акціонерного товариства Вест Файненс Енд Кредит Банк до Міністерства юстиції України, треті особи: Державний реєстратор Виконавчого комітету Студениківської сільської ради Київської області Здольник Тетяна Анатоліївна, Товариство з обмеженою відповідальністю Білкові Інгредієнти та Технології , ОСОБА_1 про визнання протиправним та скасування наказу.
Приписами ч. 1 ст. 171 КАС України передбачено, що суддя після одержання позовної заяви з`ясовує, чи: 1) подана позовна заява особою, яка має адміністративну процесуальну дієздатність; 2) має представник належні повноваження (якщо позовну заяву подано представником); 3) відповідає позовна заява вимогам, встановленим статтями 160, 161, 172 цього Кодексу; 4) належить позовну заяву розглядати за правилами адміністративного судочинства і чи подано позовну заяву з дотриманням правил підсудності; 5) позов подано у строк, установлений законом (якщо позов подано з пропущенням встановленого законом строку звернення до суду, то чи достатньо підстав для визнання причин пропуску строку звернення до суду поважними); 6) немає інших підстав для залишення позовної заяви без руху, повернення позовної заяви або відмови у відкритті провадження в адміністративній справі, встановлених цим Кодексом.
Відповідно до положень ч. 3 ст. 161 КАС України до позовної заяви додається документ про сплату судового збору у встановлених порядку і розмірі або документи, які підтверджують підстави звільнення від сплати судового збору відповідно до закону.
Положеннями ч. 1 ст. 4 Закону України Про судовий збір установлено, що судовий збір справляється у відповідному розмірі від прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня календарного року, в якому відповідна заява або скарга подається до суду, - у відсотковому співвідношенні до ціни позову та у фіксованому розмірі.
Приписами ч. 3 ст. 4 Закону України Про судовий збір визначено, що за подання до адміністративного суду заяви немайнового характеру суб`єктом владних повноважень, юридичною особою або фізичною особою - підприємцем, судовий збір становить 1 розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб.
За змістом ст. 7 Закону України Про Державний бюджет України на 2022 рік установлено з 1 січня 2022 року прожитковий мінімум для працездатних осіб у розмірі 2481 гривня.
Як убачається із позовної заяви та доданих до неї матеріалів, позивачем заявлено дві вимоги немайнового характеру (визнання протиправними дій та визнання протиправним наказу), проте жодного документа про сплату судового збору не надано.
Таким чином, позивачу слід надати докази сплати 4962,00 грн судового збору за наступними реквізитами:
Отримувач коштів - ГУК у м. Києві/Печерський район;
Код отримувача (код ЄДРПОУ) - 37993783;
Рахунок отримувача - UA908999980313181206084026007;
Банк отримувача - Казначейство України (ЕАП);
Код банку отримувача - 899998;
Код класифікації доходів бюджету - 22030101.
Відповідно до ч. 1 ст. 161 КАС України до позовної заяви додаються її копії, а також копії доданих до позовної заяви документів відповідно до кількості учасників справи, крім випадків, визначених частиною другою цієї статті.
Не зважаючи на зазначення п`яти учасників справи, позивачем надано лише чотири примірника позовної заяви з додатками, що підлягає усуненню, шляхом надання суду додаткового примірника.
Відповідно до ч. 1 ст. 169 КАС України суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, встановлених статтями 160, 161 цього Кодексу, протягом п`яти днів з дня подання позовної заяви постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху.
Ураховуючи викладене, позовну заяву слід залишити без руху з наданням позивачу часу для усунення недоліків позову.
Керуючись статтями 160, 161 169, 171, 241-243, 248 Кодексу адміністративного судочинства України,
У Х В А Л И В :
1. Позовну заяву Акціонерного товариства Вест Файненс Енд Кредит Банк залишити без руху .
2. Установити позивачу п`ятиденний строк з дня одержання даної ухвали для усунення недоліків.
3. Попередити позивача про те, що у випадку неусунення недоліків позовної заяви позовна заява буде повернута йому відповідно до ч. 4 ст. 169 Кодексу адміністративного судочинства України.
4. Роз`яснити позивачу, що повернення позовної заяви не позбавляє його права повторного звернення до адміністративного суду в порядку, встановленому законом.
Ухвала набирає законної сили в порядку, передбаченому ст. 256 КАС України та оскарженню не підлягає.
Суддя Н.М. Шевченко
Суд | Окружний адміністративний суд міста Києва |
Дата ухвалення рішення | 24.01.2022 |
Оприлюднено | 21.02.2022 |
Номер документу | 103428962 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Окружний адміністративний суд міста Києва
Шевченко Н.М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні