6/754/135/22
Справа № 2-1555/11
У Х В А Л А
Іменем України
23 лютого 2022 року Суддя Деснянського районного суду м. Києва Галась І.А. вивчивши матеріали заяви ОСОБА_1 про заміну сторони виконавчого провадження в цивільній справі № 2-1555/11 за позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_3 про відшкодування збитків, стягнення моральної шкоди,
В С Т А Н О В И В:
До Деснянського районного суду м. Києва надійшла заява ОСОБА_1 про заміну сторони виконавчого провадження в цивільній справі № 2-1555/11 за позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_3 про відшкодування збитків, стягнення моральної шкоди.
Вивчивши матеріали поданого до суду подання, суддя дійшов наступних висновків.
За змістом положень частини третьоїстатті 3 Цивільного процесуального кодексу Українивизначено, що провадження в цивільних справах здійснюється відповідно до законів, чинних на час вчинення окремих процесуальних дій, розгляду і вирішення справи.
Відповідно ст.. 442 розділу VІ ПРОЦЕСУАЛЬНІ ПИТАННЯ,ПОВ`ЯЗАНІ ЗВИКОНАННЯМ СУДОВИХРІШЕНЬ УЦИВІЛЬНИХ СПРАВАХТА РІШЕНЬІНШИХ ОРГАНІВ(ПОСАДОВИХОСІБ) ЦПК України, у разі вибуття однієї із сторін виконавчого провадження суд замінює таку сторону її правонаступником. Заяву про заміну сторони її правонаступником може подати сторона (заінтересована особа), державний або приватний виконавець. Суд розглядає заяву про заміну сторони її правонаступником у десятиденний строк з дня її надходження до суду у судовому засіданні з повідомленням учасників справи та заінтересованих осіб. Неявка учасників справи та інших осіб не є перешкодою для вирішення питання про заміну сторони виконавчого провадження. Ухвала про заміну сторони виконавчого провадження надсилається (надається) учасникам справи, а також державному виконавцю, приватному виконавцю в порядку, передбаченомустаттею 272цього Кодексу. Положення цієї статті застосовуються також у випадку необхідності заміни боржника або стягувача у виконавчому листі до відкриття виконавчого провадження.
Загальні вимоги до форми та змісту письмової заяви, клопотання, заперечення викладені устатті 183 Цивільного процесуального кодексу України.
Відповідно до положень ч. 2 та ч. 4ст. 183 Цивільного процесуального кодексу Україниіз змінами від 15.01.2020 року, письмові заяви, клопотання чи заперечення підписуються заявником чи його представником. До заяви, скарги, клопотання чи заперечення, які подаються на стадії виконання судового рішення, в тому числі в процесі здійснення судового контролю за виконанням судових рішень, додаються докази їх надіслання (надання) іншим учасникам справи (провадження).
Суд, встановивши, що письмову заяву (подання, клопотання, заперечення) подано без додержання вимог частини першої та другої цієї статті, повертає її заявнику без розгляду.
За встановлених обставин, суд приходить до висновку про наявність підстав для повернення заяви заявнику, оскільки при зверненні до суду заявником, не долучено доказів, які мали підтвердити надіслання засобами поштового зв`язку та/або надання усім іншим учасникам справи копії заяви разом з додатками.
Зокрема, заявником не долучено до матеріалів заяви доказів направлення цієї заяви заінтересованим особам, що зумовлює застосування наслідків, передбачених ч. 4ст.183 Цивільного процесуального кодексу України.
Враховуючи вищезазначене, у відповідності до ч.4ст.184 ЦПК Українидану заяву слід повернути заявнику без розгляду.
Враховуючи викладене та керуючисьст.ст.183,184,260,353,354 Цивільного процесуального кодексу України, суддя -
УХВАЛИВ:
Заяву ОСОБА_1 про заміну сторони виконавчого провадження в цивільній справі № 2-1555/11 за позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_3 про відшкодування збитків, стягнення моральної шкоди повернути заявнику без розгляду.
Ухвала набирає законної сили після закінчення строку для подання апеляційної скарги, якщо таку скаргу не було подано.
У разі подання апеляційної скарги ухвала, якщо її не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.
Апеляційна скарга подається до Київського апеляційного суду протягом п`ятнадцяти днів з дня її проголошення. У разі розгляду справи (вирішення питання) без повідомлення (виклику) учасників справи, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення.
Учасник справи, якому ухвала суду не була вручені у день її проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження: на ухвали суду - якщо апеляційна скарга подана протягом п`ятнадцяти днів з дня вручення йому відповідної ухвали суду.
Суддя: І.А. Галась
Суд | Деснянський районний суд міста Києва |
Дата ухвалення рішення | 22.02.2022 |
Оприлюднено | 25.02.2022 |
Номер документу | 103528038 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Заява про заміну сторони виконавчого провадження |
Цивільне
Деснянський районний суд міста Києва
Галась І. А.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні