Долинський районний суд Кіровоградської області
110 м. м. Долинська Долинський район Кіровоградська область Україна 28500
Справа № 388/1546/20
УХВАЛА
Іменем України
24.02.2022 рокум. Долинська
Долинський районний суд Кіровоградської області
у складі: головуючого судді Баранського Д.М.,
за участю секретаря Поліщук Т.І.,
представників ОСОБА_1 , ОСОБА_2 ,
розглянув у відкритому судовому засіданні, у приміщенні суду в м. Долинській цивільну справу за позовом ОСОБА_3 до ОСОБА_4 , третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору: ОСОБА_5 про встановлення факту родинних відносин між фізичними особами, встановлення факту постійного проживання разом із спадкодавцем на момент відкриття спадщини, встановлення факту прийняття спадщини, визнання недійсним свідоцтва про право на спадщину,
ВСТАНОВИВ:
У провадженні суду знаходиться цивільна справа за позовом ОСОБА_3 до ОСОБА_4 , третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору: ОСОБА_5 про встановлення факту родинних відносин між фізичними особами, встановлення факту постійного проживання разом із спадкодавцем на момент відкриття спадщини, встановлення факту прийняття спадщини, визнання недійсним свідоцтва про право на спадщину.
У судовому засіданні сторони подали для визнання та затвердження судом мирову угоду.
Заслухавши пояснення представників сторін, дослідивши необхідні матеріали справи, суд дійшов до такого висновку.
За змістом ст. 207 ЦПК України мирова угода укладається сторонами з метою врегулювання спору на підставі взаємних поступок і має стосуватися лише прав та обов`язків сторін. У мировій угоді сторони можуть вийти за межі предмета спору за умови, що мирова угода не порушує прав чи охоронюваних законом інтересів третіх осіб.
Згідно з п. 5 ч. 1 ст. 255 ЦПК України суд своєю ухвалою закриває провадження у справі, якщо сторони уклали мирову угоду і вона затверджена судом.
У цій справі мирова угода стосується виключно прав та обов`язків сторін, не суперечить вимогам закону, не порушує прав чи охоронюваних законом інтересів третіх осіб, а тому така угода підлягає визнанню судом, провадження у справі закриттю.
При цьому сторонам відомо, що у разі закриття провадження у справі повторне звернення до суду з приводу спору між тими самими сторонами, про той самий предмет і з тих самих підстав не допускається.
Вищезазначені положення процесуального закону сторонам зрозумілі, вони просять суд визнати мирову угоду, закривши провадження у справі.
На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 207, 255, 256, 353 ЦПК України,
УХВАЛИВ:
Визнати мирову угоду від 19 лютого 2022 року між сторонами у цивільній справі ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 (проживає за адресою: АДРЕСА_1 , ідентифікаційний номер: НОМЕР_1 ) та ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_2 (проживає за адресою: АДРЕСА_2 , ідентифікаційний номер: НОМЕР_2 ) згідно з якою:
«1. Визнається за ОСОБА_3 , ідентифікаційний номер: НОМЕР_1 в порядку спадкування після смерті ОСОБА_6 , яка померла ІНФОРМАЦІЯ_3 право власності на земельну ділянку кадастровий номер: 3521910100:02:000:0206 площею 1,6283 га, що розташована на території Долинської міської ради Кіровоградської області.
2. Визнається за ОСОБА_4 , ідентифікаційний номер: НОМЕР_2 в порядку спадкування після смерті ОСОБА_6 , яка померла ІНФОРМАЦІЯ_3 право власності на земельну ділянку кадастровий номер: 3521910100:02:000:1105 площею 1,6407 га, що розташована на території Долинської міської ради Кіровоградської області.
3. ОСОБА_3 відмовляється від своїх позовних вимог про встановлення факту родинних відносин між фізичними особами, встановлення факту постійного проживання разом із спадкодавцем на момент відкриття спадщини, встановлення факту прийняття спадщини, визнання недійсним свідоцтва про право на спадщину.
4. Сторони спільно досягли згоди щодо судових витрат, а саме у зв`язку з укладенням мирової угоди сторони не претендують на їх відшкодування.
5. Сторони обізнані про процесуальні наслідки, пов`язані із укладенням цієї Мирової угоди.
6. Мирова угода укладена в трьох примірниках (по одному примірнику для Сторін і один примірник для Долинського районного суду Кіровоградської області, що мають однакову юридичну силу».
Закрити провадження у цивільній справі за позовом ОСОБА_3 до ОСОБА_4 , третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору: ОСОБА_5 про встановлення факту родинних відносин між фізичними особами, встановлення факту постійного проживання разом із спадкодавцем на момент відкриття спадщини, встановлення факту прийняття спадщини, визнання недійсним свідоцтва про право на спадщину.
Апеляційна скарга подається до Кропивницького апеляційного суду протягом п`ятнадцяти днів. Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини судового рішення або у разі розгляду справи (вирішення питання) без повідомлення (виклику) учасників справи, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення. Учасник справи, якому повне рішення або ухвала суду не були вручені у день його (її) проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження: на ухвалу суду - якщо апеляційна скарга подана протягом п`ятнадцяти днів з дня вручення йому відповідної ухвали суду.
Суддя Д. М. Баранський
Суд | Долинський районний суд Кіровоградської області |
Дата ухвалення рішення | 23.02.2022 |
Оприлюднено | 28.02.2022 |
Номер документу | 103557581 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із відносин спадкування, з них за законом. |
Цивільне
Долинський районний суд Кіровоградської області
Баранський Д. М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні