Ухвала
від 02.03.2022 по справі 907/141/22
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

вул. Коцюбинського, 2А, м. Ужгород, 88000, e-mail: inbox@zk.arbitr.gov.ua, вебадреса: http://zk.arbitr.gov.ua


УХВАЛА

"03" березня 2022 р. м. УжгородСправа № 907/141/22

Суддя Господарського суду Закарпатської області Пригуза П.Д., розглянувши матеріали позовної заяви

за позовом: Товариства з обмеженою відповідальністю "Сервіс-Поінт", м. Київ,

до відповідача: Товариства з обмеженою відповідальністю "Супер Маріо", м.Ужгород,

про стягнення 26992,39 грн.

в с т а н о в и в:

Товариство з обмеженою відповідальністю "Сервіс-Поінт" звернулося до суду з позовом до Товариства з обмеженою відповідальністю "Супер Маріо" про стягнення суми заборгованості за договором суборенди №368 від 01 березня 2020 року та компенсації наданих комунальних послуг у сумі 26992,39 грн, з яких 13464,79 грн - заборгованість орендної плати, 2196,79 грн - пені; 2742,61 грн - 3% річних, 8588,20 грн - інфляційних втрат.

Згідно протоколу автоматизованого розподілу судової справи між суддями від 28.02.2022 року визначено головуючого суддю по справі - Пригузу П.Д.

Позивачем додано докази сплати судового збору за вимогу майнового характеру у розмірі 2481,00 грн., які зараховані до державного бюджету.

Зазначений спір згідно із ст. 20 Господарського процесуального кодексу України виник у зв`язку із здійсненням господарської діяльності, належить до юрисдикції господарських судів та має розглядатися в порядку господарського судочинства.

Позовна заява, відповідає вимогам, встановленим ст. ст. 162, 164, 172 Господарського процесуального кодексу України та подана з дотриманням правил підсудності особою, яка має процесуальну дієздатність.

Суд не знайшов підстав для залишення позовної заяви без руху, повернення позовної заяви або відмови у відкритті провадження у справі, встановлені Господарським процесуальним кодексом України.

Відповідно до ч. ч. 3, 5 ст. 12 Господарського процесуального кодексу України, спрощене позовне провадження призначене для розгляду малозначних справ, справ незначної складності та інших справ, для яких пріоритетним є швидке вирішення справи. Для цілей цього Кодексу малозначними справами є: 1) справи, у яких ціна позову не перевищує ста розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб; 2) справи незначної складності, визнані судом малозначними, крім справ, які підлягають розгляду лише за правилами загального позовного провадження, та справ, ціна позову в яких перевищує п`ятсот розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб.

При вирішенні питання про порядок позовного провадження у даній справі суд враховує передбачені частинами 2, 3 ст. 247 ГПК України характер правовідносин та доказів, які підлягають дослідженню, умови, обставини і завдання господарського судочинства та доходить висновку, що справу доцільно розглянути за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення (виклику) учасників справи за наявними у справі матеріалами для швидкого вирішення справи.

Частиною 1 ст. 250 ГПК України, питання про розгляд справи у порядку спрощеного позовного провадження суд вирішує в ухвалі про відкриття провадження у справі.

Згідно з ч. 5 ст. 252 ГПК України суд розглядає справу в порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення учасників справи за наявними у справі матеріалами, за відсутності клопотання будь-якої із сторін про інше. За клопотанням однієї із сторін або з власної ініціативи суду розгляд справи проводиться в судовому засіданні з повідомленням (викликом) сторін.

Керуючись статтями 12, 162, 171, 234, 247, 252 Господарського процесуального кодексу України, суд

п о с т а н о в и в:

1. Прийняти позовну заяву до розгляду та відкрити провадження у справі.

2. Розгляд справи здійснювати за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення (виклику) учасників справи.

3. Встановити відповідачу строк у п`ятнадцять днів з дня вручення цієї ухвали для подання відзиву на позов із урахуванням вимог ст. 165 ГПК України. Докази направлення позивачу відзиву надати суду. Встановити відповідачу строк у п`ятнадцять днів з дня вручення ухвали для подання письмових заперечень проти розгляду справи за правилами спрощеного позовного провадження.

4. Запропонувати позивачу у строк до п`яти днів з дня отримання відзиву подати суду відповідь на відзив. Докази надіслання її відповідачу подати суду.

5. Копію ухвали надіслати учасникам справи.

6. Повідомити учасників справи про можливість одержання інформації по справі зі сторінки на офіційному вебпорталі Судова влада України за адресою: http://zk.arbitr.gov.ua

7. Роз`яснити сторонам, якщо для розгляду справи у порядку спрощеного позовного провадження відповідно до Господарського процесуального кодексу України судове засідання не проводиться, процесуальні дії, строк вчинення яких відповідно до Господарського процесуального кодексу України обмежений першим судовим засіданням у справі, можуть вчинятися протягом 30 днів з дня відкриття провадження у справі (частина 3 статті 252 Господарського процесуального кодексу України).

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та не підлягає оскарженню.

Суддя П.Д. Пригуза

СудГосподарський суд Закарпатської області
Дата ухвалення рішення02.03.2022
Оприлюднено23.06.2022
Номер документу103604185
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —907/141/22

Рішення від 02.08.2022

Господарське

Господарський суд міста Києва

Удалова О.Г.

Ухвала від 30.05.2022

Господарське

Господарський суд міста Києва

Удалова О.Г.

Ухвала від 28.04.2022

Господарське

Господарський суд Закарпатської області

Пригуза П.Д.

Ухвала від 02.03.2022

Господарське

Господарський суд Закарпатської області

Пригуза П.Д.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні