Ухвала
від 04.04.2022 по справі 380/79/22
ЛЬВІВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

ЛЬВІВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

справа № 380/79/22

У Х В А Л А

про поновлення та продовження процесуальних строків

05 квітня 2022 року м. Львів, вул. Чоловського, буд. 2

Львівський окружний адміністративний суд у складі головуючого судді Лунь З.І. розглянув у письмовому провадженні питання про продовження строків розгляду справи в адміністративній справі за позовом Акціонерного товариства «Українська залізниця» в особі Регіональної філії «Львівська залізниця» АТ «Укрзалізниця» до Бісковицької сільської ради Самбірського району Львівської області про визнання протиправним та скасування рішення.

в с т а н о в и в:

Акціонерного товариства «Українська залізниця» (місцезнаходження: 03150, м.Київ, вул.Єжи Гедройця, 5, код ЄДРПОУ 40075815) в особі Регіональної філії «Львівська залізниця» АТ «Укрзалізниця» (місцезнаходження: 79007, м.Львів, вул.Гоголя, 1, код ЄДРПОУ 40081195) звернулося до суду з позовом до Бісковицької сільської ради Самбірського району Львівської області (місцезнаходження: 81457, Львівська область, Самбірський район, с.Бісковичі, вул.Я.Мудрого, 3, код ЄДРПОУ 04370030), в якому просить суд:

-визнати протиправним та нечинним рішення Бісковицької сільської ради Самбірського району Львівської області IX сесії VIII скликання «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2022 рік на території Бісковицької сільської ради» від 29.06.2021 №1245 в частині встановлення ставки земельного податку за земельні ділянки для розміщення та експлуатації будівель і споруд залізничного транспорту у розмірі 9% від їх нормативно-грошової оцінки (код 12.01) (Додаток 1 «Ставки земельного податку на 2022 рік, введені в дію з 1 січня 2022 року» до вищезгаданого Рішення).

Ухвалою від 17.01.2022 відкрито провадження у справі за правилами спрощеного позовного провадження без повідомленням сторін та запропоновано відповідачу у п`ятнадцятиденний строк з дня отримання зазначеної ухвали, надати (надіслати) суду відзив на позов, а також всі письмові та електронні докази.

Суддею встановлено, що вказану ухвала відповідачем не отримана.

Частиною 1 ст.118 КАС України передбачено, що процесуальні строки - це встановлені законом або судом строки, у межах яких вчиняються процесуальні дії. Процесуальні строки встановлюються законом, а якщо такі строки законом не визначені - встановлюються судом.

Згідно з ч.2 ст.121 КАС України встановлений судом процесуальний строк може бути продовжений судом за заявою учасника справи, поданою до закінчення цього строку, чи з ініціативи суду.

У зв`язку з тим, що відповідачем вимоги ухвали суду від 17.01.2022 станом на 05.04.2022 не виконані, і враховуючи те, що відсутнє підтвердження про належне повідомлення відповідача, суд з метою повного та об`єктивного розгляду справи, вважає необхідним продовжити строк розгляду даної справи.

Керуючись ст.ст. 118, 121 Кодексу адміністративного судочинства України, суд

у х в а л и в:

продовжити строки розгляду справи за адміністративним позовом Акціонерного товариства «Українська залізниця» в особі Регіональної філії «Львівська залізниця» АТ «Укрзалізниця» до Бісковицької сільської ради Самбірського району Львівської області про визнання протиправним та скасування рішення, у спрощеному позовному провадженні до належного повідомлення відповідача та надання ним у зазначений строк з дня вручення ухвали відзиву на позовну заяву.

Ухвала суду набирає законної сили з моменту її підписання.

Оскарження ухвали суду окремо від рішення суду не допускається.

Заперечення на ухвалу суду включаються до апеляційної скарги на рішення суду.

СуддяЛунь З.І.

СудЛьвівський окружний адміністративний суд
Дата ухвалення рішення04.04.2022
Оприлюднено25.06.2022
Номер документу103856341
СудочинствоАдміністративне
КатегоріяСправи щодо захисту політичних (крім виборчих) та громадянських прав, зокрема щодо

Судовий реєстр по справі —380/79/22

Рішення від 12.06.2022

Адміністративне

Львівський окружний адміністративний суд

Лунь Зоряна Іванівна

Ухвала від 12.06.2022

Адміністративне

Львівський окружний адміністративний суд

Лунь Зоряна Іванівна

Ухвала від 22.05.2022

Адміністративне

Львівський окружний адміністративний суд

Лунь Зоряна Іванівна

Ухвала від 04.04.2022

Адміністративне

Львівський окружний адміністративний суд

Лунь Зоряна Іванівна

Ухвала від 17.01.2022

Адміністративне

Львівський окружний адміністративний суд

Лунь Зоряна Іванівна

Ухвала від 05.01.2022

Адміністративне

Львівський окружний адміністративний суд

Лунь Зоряна Іванівна

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні