Рішення
від 12.06.2022 по справі 380/79/22
ЛЬВІВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

ЛЬВІВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

Р І Ш Е Н Н Я

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

13 червня 2022 року

справа №380/79/22

зал судових засідань №10

Львівський окружний адміністративний суд у складі:

головуючої судді Лунь З.І.,

секретар судового засідання Шийович Р.Я.,

за участю:

представник позивача Кінцак С.Б.

розглянув у судовому засіданні адміністративну справу за позовом Акціонерного товариства «Українська залізниця» в особі Регіональної філії «Львівська залізниця» АТ «Укрзалізниця» до Бісковицької сільської ради Самбірського району Львівської області про визнання протиправним та нечинним рішення.

в с т а н о в и в:

Акціонерне товариство «Українська залізниця» (місцезнаходження: 03150, м.Київ, вул.Єжи Гедройця, 5, код ЄДРПОУ 40075815) в особі Регіональної філії «Львівська залізниця» АТ «Укрзалізниця» (місцезнаходження: 79007, м.Львів, вул.Гоголя, 1, код ЄДРПОУ 40081195) звернулося до суду з позовом до Бісковицької сільської ради Самбірського району Львівської області (місцезнаходження: 81457, Львівська область, Самбірський район, с.Бісковичі, вул.Я.Мудрого, 3, код ЄДРПОУ 04370030), в якому просить суд:

-визнати протиправним та нечинним рішення Бісковицької сільської ради Самбірського району Львівської області IX сесії VIII скликання «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2022 рік на території Бісковицької сільської ради» від 29.06.2021 №1245 в частині встановлення ставки земельного податку за земельні ділянки для розміщення та експлуатації будівель і споруд залізничного транспорту у розмірі 9% від їх нормативно-грошової оцінки (код 12.01) (Додаток 1 «Ставки земельного податку на 2022 рік, введені в дію з 1 січня 2022 року» до вищезгаданого Рішення).

Обґрунтовуючи позовні вимоги, позивач зазначив, що на території Сусідовицької сільської ради Самбірського району Львівської області, тобто в її межах, у постійному користуванні Акціонерного товариства «Українська залізниця» в особі Регіональної філії «Львівська залізниця» АТ «Укрзалізниця» знаходиться земельна ділянка з кадастровим номером 4625185100:08:001:00100 площею 34700м2 (3,47га) та відповідно до листів із технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки, наданих відділом у Самбірському районі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області від 01.02.2021 №97-13-0.310-83/174-21 та №97-13-0.310-82/174-21 земельні ділянки з кадастровим номером 4624282200:01:004:0002 площею 49805м2 (4,9805га) та з кадастровим номером 4624282200:01:005:0003 площею 30176м2 (3,0176га) знаходяться у с.Воютичі Самбірського району Львівської області. 29.06.2021 Бісковицькою сільською радою Самбірського району Львівської області на ІХ сесії VII скликання прийнято рішення №1245 «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2022 рік на території Бісковицької сільської ради». Відповідно до додатку 1 до вказаного рішення «Ставки земельного податку на 2022 рік», встановлено ставку земельного податку на земельні ділянки для розміщення та експлуатації будівель і споруд залізничного транспорту у розмірі 9% від їх нормативно-грошової оцінки (код 12.01). Акціонерне товариство «Українська залізниця» в особі Регіональної філії «Львівська залізниця» АТ «Укрзалізниця» вважає рiшення Бісковицької сільської ради Самбірського району Львівської області IX сесії VIII скликання «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2022 рік на території Бісковицької сільської ради» від 29.06.2021 №1245 в частині встановлення ставки земельного податку за земельні ділянки для розміщення та експлуатації будівель і споруд залізничного транспорту у розмірі 9% від їх нормативно-грошової оцінки (код 12.01), протиправним, яке прийняте з порушенням норм чинного законодавства, яке регулює питання сплати земельного податку і одночасно цим рішення порушено охоронюваний інтерес Акціонерного товариства «Львівська залізниця». Позивач вважає, що оскільки він є державним підприємством, для нього не можуть застосовуватись ставки, закріплені в положенні п.274.2 ст.274 ПК України. Таким чином, відповідачем незаконно встановлено ставки земельного податку на земельні ділянки залізниці в розмірі 9 %. Просив суд задоволити адміністративний позов повністю.

Ухвалою від 05.01.2022 вказану позовну заяву залишено без руху та встановлено позивачу десятиденний строк для усунення недоліків, зазначених у мотивувальній частині ухвали, з дати отримання копії ухвали. У визначений судом строк позивач усунув недоліки позовної заяви.

Ухвалою від 17.01.2022 призначено справу до розгляду за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення сторін та запропоновано відповідачам у п`ятнадцятиденний строк з дня вручення ухвали подати відзив на позовну заяву.

Ухвалою від 05.04.2022 продовжено строк розгляду справи за адміністративним позовом Акціонерного товариства «Українська залізниця» в особі Регіональної філії «Львівська залізниця» АТ «Укрзалізниця» до Бісковицької сільської ради Самбірського району Львівської області про визнання протиправним та скасування рішення, у спрощеному позовному провадженні до належного повідомлення відповідача та надання ним у зазначений строк з дня вручення ухвали відзиву на позовну заяву.

У зв`язку з недостатнім фінансуванням суду на здійснення витрат на закупівлю поштових марок та оплати послуг відправлення поштової кореспонденції копія ухвали суду від 05.04.2022, підписана цифровим підписом, була направлена на електронну адресу відповідача, яка вказана у позовній заяві (biscovytchi.rada@ukr.net).

Як вбачається з матеріалів справи, вказана копія ухвали була доставлена до електронної скриньки відповідача, про що свідчить звіт про доставку електронного листа від 05.04.2022.

Відповідач заяви про визнання позову чи відзив на позовну заяву в строки, передбачені ст.261 Кодексу адміністративного судочинства України до суду не надав, про розгляд за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення сторін повідомлявся належним чином шляхом направлення ухвали про відкриття спрощеного провадження в адміністративній справі рекомендованою кореспонденцією за адресою відповідно до приписів ч.8 ст.126 КАС України.

У частині 6 ст.162 Кодексу адміністративного судочинства України (далі - КАС України) встановлено, що у разі ненадання відповідачем відзиву у встановлений судом строк без поважних причин суд вирішує справу за наявними матеріалами.

Ухвалою суду від 23.05.2022 суд перейшов до розгляді справи у загальному позовному провадженні за правилами ст.264 КАС України.

Відповідач, будучи повідомленим про дату, час та місце розгляду справи у засідання не з`явився, заяв по суті справи до суду не подав.

Ухвалою суду від 13.06.2022 суд закрив підготовче провадження та перейшов до розгляду справи по суті.

Суд встановив таке.

Позивач, Акціонерне товариство Українська залізниця (юридична адреса: м. Київ, вул. Тверська, 2, код ЄДРПОУ 40075815), має відокремлений підрозділ - Регіональна філія «Львівська залізниця» Акціонерного товариства «Українська залізниця», що підтверджується інформацією з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

На території Бісковицької сільської ради Самбірського району Львівської області у постійному користуванні Акціонерного товариства «Українська залізниця» в особі Регіональної філії «Львівська залізниця» знаходяться земельні ділянки з кадастровим номером 4625185100:08:001:00100 площею 34700м2 (3,47га), з кадастровим номером 4624282200:01:004:0002 площею 49805м2 (4,9805га) та з кадастровим номером 4624282200:01:005:0003 площею 30176м2 (3,0176га).

Рішенням Бісковицької сільської ради Самбірського району Львівської області IX сесії VIII скликання «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2022 рік» від 29.06.2021 №1245 на території Бісковицької сільської ради встановлені ставки та пільги сплати земельного податку на 2022рік.

Відповідно до пункту 12.01 додатку 1 до зазначеного рішення для земель розміщення та експлуатації будівель і споруд залізничного транспорту (код 12.01) встановлені ставки оподаткування земельним податком у розмірі 9% від нормативної грошової оцінки за земельні ділянки, нормативну грошову оцінку яких проведено (незалежно від місцезнаходження) та у розмірі 5% від нормативної грошової оцінки за земельні ділянки за межами населених пунктів, нормативну грошову оцінку яких не проведено.

Позивач, не погоджуючись з рішенням Бісковицької сільської ради Самбірського району Львівської області від 29.06.2021 №1245 в частині розміру встановлених ставок оподаткування земельним податком звернувся з даним позовом до суду.

Надаючи правову оцінку обґрунтованості аргументам, наведеними учасниками справи, суд дійшов таких висновків.

Так, згідно з ч. 2 ст. 19 Конституції України, органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов`язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Відповідно до ч.1 ст. 2 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» № 280/97-ВР від 21.05.1997 року (далі - Закон № 280/97-ВР), місцеве самоврядування в Україні - це гарантоване державою право та реальна здатність територіальної громади - жителів села чи добровільного об`єднання у сільську громаду жителів кількох сіл, селища, міста - самостійно або під відповідальність органів та посадових осіб місцевого самоврядування вирішувати питання місцевого значення в межах Конституції і законів України.

Відповідно до п. 24 ч.1 ст. 26 вказаного Закону, виключно на пленарних засіданнях сільської, селищної, міської ради вирішуються такі питання, зокрема, щодо встановлення місцевих податків і зборів відповідно до Податкового кодексу України.

Згідно із ст. 144 Конституції України, органи місцевого самоврядування в межах повноважень, визначених законом, приймають рішення, які є обов`язковими до виконання на відповідній території.

Статтею 69 Закон № 280/97-ВР визначено, що органи місцевого самоврядування відповідно до Податкового кодексу України встановлюють місцеві податки і збори. Місцеві податки і збори зараховуються до відповідних місцевих бюджетів у порядку, встановленому Бюджетним кодексом України з урахуванням особливостей, визначених Податковим кодексом України.

Відносини, що виникають у сфері справляння податків і зборів регулює Податковий кодекс України, який визначає вичерпний перелік податків та зборів, що справляються в Україні, та порядок їх адміністрування, платників податків та зборів, їх права та обов`язки, компетенцію контролюючих органів, повноваження і обов`язки їх посадових осіб під час здійснення податкового контролю, а також відповідальність за порушення податкового законодавства (далі - ПК України).

Відповідно до п. 8.3 ст. 8 ПК України, до місцевих належать податки та збори, що встановлені відповідно до переліку і в межах граничних розмірів ставок, визначених цим Кодексом, рішеннями сільських, селищних, міських рад та рад об`єднаних територіальних громад, що створені згідно із законом та перспективним планом формування територій громад, у межах їх повноважень і є обов`язковими до сплати на території відповідних територіальних громад.

Відповідно до п.10.1.1 ст. 10 ПК України земельний податок, як складова податку на майно, відноситься до місцевих податків і зборів.

Згідно з п.27.1 ст. 27 ПК України, граничною ставкою податку визнається максимальний або мінімальний розмір ставки за певним податком, встановлений цим Кодексом.

Відповідно до п.269.1 ст.269 ПК України, платниками земельного податку є: власники земельних ділянок, земельних часток (паїв); землекористувачі.

Відповідно до ст.274 ПК України, ставка податку за земельні ділянки, нормативну грошову оцінку яких проведено, встановлюється у розмірі не більше 3 відсотків від їх нормативної грошової оцінки, для земель загального користування - не більше 1 відсотка від їх нормативної грошової оцінки, а для сільськогосподарських угідь - не менше 0,3 відсотка та не більше 1 відсотка від їх нормативної грошової оцінки, а для лісових земель - не більше 0,1 відсотка від їх нормативної грошової оцінки. Ставка податку встановлюється у розмірі не більше 12 відсотків від їх нормативної грошової оцінки за земельні ділянки, які перебувають у постійному користуванні суб`єктів господарювання (крім державної та комунальної форми власності).

Відповідно до п.п. 16.1.4 п. 16.1 ст. 16 ПК України платник податків зобов`язаний сплачувати податки та збори в строки та у розмірах, установлених цим Кодексом та законами з питань митної справи.

Судом встановлено, що відповідно до пунктів 1-2 Постанови Кабінету Міністрів України № 200 від 25 червня 2014року, відповідно до Закону України «Про особливості утворення публічного акціонерного товариства залізничного транспорту загального користування» Кабінет Міністрів України постановив утворити публічне акціонерне товариство Українська залізниця (далі - товариство), 100 відсотків акцій якого закріплюються в державній власності, на базі Державної адміністрації залізничного транспорту (код згідно з ЄДРПОУ 00034045) (далі - Укрзалізниця), підприємств та установ залізничного транспорту загального користування (далі - підприємства), які реорганізовуються шляхом злиття, згідно з додатком.

Установлено, що статутний капітал товариства формується шляхом внесення до нього: майна Укрзалізниці, підприємств, зазначених у додатку 1, крім майна, яке закріплюється за товариством на праві господарського відання згідно із Законом України «Про особливості утворення публічного акціонерного товариства залізничного транспорту загального користування, та іншого майна», яке відповідно до законодавства не може бути включене до статутного капіталу; 100 відсотків акцій, що належать державі у статутному капіталі господарських товариств згідно з додатком 2; пакетів акцій (часток), що належать державі у статутному капіталі господарських товариств згідно з додатком 3, крім державних пакетів акцій (часток) спільного підприємства товариство з обмеженою відповідальністю Молдромукртранс (Республіка Молдова, м. Кишинів, вул. Дечебал, 2), транспортно-експедиційного акціонерного товариства ЕТРАНСА (Австрія, 1040 Відень, Аргентініенштрассе, 29/1.OG) та товариства з обмеженою відповідальністю Брайтшпур Планунгсгезельшафт мбХ (Австрія, 1010 Відень, Опернрінг, 9/7), що будуть внесені до статутного капіталу після здійснення заходів, передбачених підпунктом 2-1 пункту 6 цієї постанови, як додатковий внесок; права господарського відання магістральними залізничними лініями загального користування та розміщеними на них технологічними спорудами, передавальними пристроями, що безпосередньо використовуються для забезпечення процесу перевезень (залізничні станції та колії загального користування, тягові підстанції, контактна мережа та інші пристрої технологічного електропостачання, системи сигналізації, централізації, блокування та управління рухом поїздів, об`єкти і майно, призначені безпосередньо для виконання аварійно-відновлювальних робіт); права постійного користування земельними ділянками, наданими для розміщення Укрзалізниці та підприємств, зазначених у додатку 1.

02.09.2015 постановою Кабінету Міністрів України № 735 «Питання акціонерного товариства Українська залізниця», затверджено статут акціонерного товариства Українська залізниця.

Відповідно до пунктів 1-2 Статуту, Акціонерне товариство «Українська залізниця» (далі - товариство) є юридичною особою, що утворене відповідно до Закону України «Про особливості утворення акціонерного товариства залізничного транспорту загального користування», постанови Кабінету Міністрів України від 25.06.2014 № 200 «Про утворення публічного акціонерного товариства Українська залізниця».

Товариство утворене як акціонерне товариство, 100 відсотків акцій якого закріплюються в державній власності, на базі Укрзалізниці, а також підприємств, установ та організацій залізничного транспорту загального користування, які реорганізовано шляхом злиття, згідно з додатком 1 до постанови Кабінету Міністрів України від 25.06.2014 № 200 «Про утворення публічного акціонерного товариства Українська залізниця» (далі - підприємства залізничного транспорту).

Товариство є правонаступником усіх прав і обов`язків Укрзалізниці та підприємств залізничного транспорту.

Відповідно до п.2 ч.1 ст.1 Закону України «Про особливості утворення акціонерного товариства залізничного транспорту загального користування» підприємства залізничного транспорту загального користування - залізниці та державні підприємства, що належать до сфери управління центрального органу виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері транспорту.

Статтею 2 наведеного Закону передбачено особливості утворення Товариства, зокрема, ч.ч.3, 5 визначено, що Товариство утворюється як акціонерне товариство, 100 відсотків акцій якого закріплюються в державній власності, на базі Державної адміністрації залізничного транспорту України, а також підприємств, установ та організацій залізничного транспорту загального користування, які реорганізовуються шляхом злиття (далі - підприємства залізничного транспорту). Засновником Товариства є держава в особі Кабінету Міністрів України.

З наявного в матеріалах справи витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань органом управління ПАТ «Українська залізниця» є Кабінет Міністрів України.

Відповідно до п.7 ч.1 ст.1 Закону України «Про фінансову реструктуризацію» державне підприємство - підприємство, що діє на основі державної власності, або підприємство, у статутному капіталі якого частка державної власності становить 50 і більше відсотків.

Таким чином, враховуючи, що ПАТ «Українська залізниця», як і реорганізоване ДТГО є суб`єктом господарювання державної форми власності, до нього, як до постійного користувача земель залізничного транспорту та зв`язку, не може бути застосовано ставку земельного податку в розмірі 9 % від нормативно грошової оцінки на земельні ділянки.

Однак відповідачем було встановлено 9% розмір земельного податку для суб`єктів господарювання, зокрема, для позивача.

Враховуючи викладене, суд дійшов висновку, що органом місцевого самоврядування, при винесенні оскаржуваного пункту рішення не дотримано вимоги Податкового кодексу України, оскільки Акціонерне товариство «Українська залізниця» є Акціонерним товариством, 100% акцій якого закріплюються в державній власності, а відтак до позивача не може застосуватись ставка податку у розмірі 9 % нормативної грошової оцінки.

Водночас, суд враховує положення частини 6 статті 162 КАС України якими передбачено, що у разі ненадання відповідачем відзиву у встановлений судом строк без поважних причин суд вирішує справу за наявними матеріалами.

З огляду на те, що Бісковицька сільська рада Самбірського району Львівської області у встановлений судом строк (з урахуванням часу на пересилання поштової кореспонденції) не надала суду відзив на позов та не повідомила суд про причини за яких такий відзив не може бути подано, а також з урахуванням процесуальної поведінки (бездіяльності) відповідача, суд, відповідно до ч.4 ст.159 КАС України кваліфікує неподання відповідачем відзиву на позов як визнання позову.

Відповідно до статті 77 частини 1 КАС України, кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення, крім випадків, встановлених статтею 78 цього Кодексу.

Відповідно до статті 90 КАС України, суд оцінює докази, які є у справі, за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на їх безпосередньому, всебічному, повному та об`єктивному дослідженні.

Проаналізувавши норми чинного законодавства України, суд дійшов висновку, що позивач свою позицію обґрунтував належними та допустимими доказами.

З огляду на викладені обставини, з урахуванням наведених норм права, суд дійшов висновку, що встановлюючи земельний податок на землі залізничного транспорту та зв`язку, які перебувають у постійному користуванні суб`єктів господарювання державної форми власності, на рівні 9 % від нормативної грошової оцінки земельних ділянок, відповідач діяв поза межами власних повноважень, встановлених п.274.1 ст.274 ПК України, а тому відповідне рішення в частині встановлення ставки земельного податку за землі залізничного транспорту та зв`язку в розмірі 9 % від нормативної грошової оцінки землі порушують права позивача, як платника земельного податку та підлягають скасуванню.

Таким чином, позовні вимоги підлягають задоволенню, а оскаржуване рішення рішення Бісковицької сільської ради Самбірського району Львівської області IX сесії VIII скликання «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2022 рік на території Бісковицької сільської ради» від 29.06.2021 №1245 в частині встановлення ставки земельного податку за земельні ділянки для розміщення та експлуатації будівель і споруд залізничного транспорту у розмірі 9% від їх нормативно-грошової оцінки (код 12.01) (Додаток 1 «Ставки земельного податку на 2022 рік, введені в дію з 1 січня 2022 року» до вищезгаданого Рішення) скасуванню.

Оцінивши докази, які є у справі за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на їх безпосередньому, всебічному, повному та об`єктивному дослідженні, та враховуючи всі наведені обставини, суд дійшов до висновку про задоволення позову в повному обсязі.

Згідно з частиною 1 статті 139 КАС України при задоволенні позову сторони, яка не є суб`єктом владних повноважень, всі судові витрати, які підлягають відшкодуванню або оплаті відповідно до положень цього Кодексу, стягуються за рахунок бюджетних асигнувань суб`єкта владних повноважень, що виступав відповідачем у справі, або якщо відповідачем у справі виступала його посадова чи службова особа.

Керуючись ст.ст. 242-246, 250, 255, 264-265 КАС України, суд

В И Р І Ш И В:

адміністративний позов Акціонерного товариства «Українська залізниця» (місцезнаходження: 03150, м.Київ, вул.Єжи Гедройця, 5, код ЄДРПОУ 40075815) в особі Регіональної філії «Львівська залізниця» АТ «Укрзалізниця» (місцезнаходження: 79007, м.Львів, вул.Гоголя, 1, код ЄДРПОУ 40081195) до Бісковицької сільської ради Самбірського району Львівської області (місцезнаходження: 81457, Львівська область, Самбірський район, с.Бісковичі, вул.Я.Мудрого, 3, код ЄДРПОУ 04370030) про визнання протиправним та скасування рішення задовольнити повністю.

Визнати протиправним та нечинним рішення Бісковицької сільської ради Самбірського району Львівської області IX сесії VIII скликання «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2022 рік на території Бісковицької сільської ради» від 29.06.2021 №1245 в частині встановлення ставки земельного податку за земельні ділянки для розміщення та експлуатації будівель і споруд залізничного транспорту у розмірі 9% від їх нормативно-грошової оцінки (код 12.01) (Додаток 1 «Ставки земельного податку на 2022 рік, введені в дію з 1 січня 2022 року» до вищезгаданого Рішення).

Зобов`язати Бісковицьку сільську раду Самбірського району Львівської області після набрання рішенням законної сили невідкладно опублікувати резолютивну частину рішення суду про визнання протиправним та нечинним рішення Бісковицької сільської ради Самбірського району Львівської області IX сесії VIII скликання «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2022 рік на території Бісковицької сільської ради» від 29.06.2021 №1245 в частині встановлення ставки земельного податку за земельні ділянки для розміщення та експлуатації будівель і споруд залізничного транспорту у розмірі 9% від їх нормативно-грошової оцінки (код 12.01) (Додаток 1 «Ставки земельного податку на 2022 рік, введені в дію з 1 січня 2022 року» до вищезгаданого Рішення) у виданні, в якому його було офіційно оприлюднено.

Стягнути з Бісковицької сільської ради Самбірського району Львівської області (місцезнаходження: 81457, Львівська область, Самбірський район, с.Бісковичі, вул.Я.Мудрого, 3, код ЄДРПОУ 04370030) за рахунок бюджетних асигнувань на користь Акціонерного товариства «Українська залізниця» (місцезнаходження: 03150, м.Київ, вул.Єжи Гедройця, 5, код ЄДРПОУ 40075815) в особі Регіональної філії «Львівська залізниця» АТ «Укрзалізниця» (місцезнаходження: 79007, м.Львів, вул.Гоголя, 1, код ЄДРПОУ 40081195) судовий збір на суму 2270 (дві тисячі двісті сімдесят)грн. 00коп.

Рішення набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови судом апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.

Апеляційна скарга подається до Восьмого апеляційного адміністративного суду із врахуванням п.п15.5 п.5 розділу VII Перехідні положення КАС України протягом тридцяти днів з дня складення повного судового рішення.

Повне рішення складено 13.06.2022.

Суддя Лунь З.І.

СудЛьвівський окружний адміністративний суд
Дата ухвалення рішення12.06.2022
Оприлюднено22.06.2022
Номер документу104732399
СудочинствоАдміністративне
КатегоріяСправи щодо захисту політичних (крім виборчих) та громадянських прав, зокрема щодо