Єдиний унікальний номер 2-1186/11
Номер провадження 6/725/21/22
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
21.04.2022 року Першотравневий районний суд м.Чернівців в складі: головуючого судді Іщенко І. В., за участю секретаря судового засідання Берекеля О.В., розглянувши у відкритому судовому засіданні заяву ОСОБА_1 про видачу дубліката виконавчого листа, -
В С Т А Н О В И В :
Заявник звернувся до суду з заявою про видачу дубліката виконавчого документа по цивільній справі №2-1186/11 за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про визначення розміру аліментів на дитину. Зазначила, що виконавчий лист був втрачений. Зазначає, що втрата оригіналу виконавчого листа позбавляє права на звернення судового рішення до виконання. У зв`язку з вищевикладеним, просить суд видати дублікат виконавчого листа.
Відповідно до розділу XIII перехідних положень ЦПК України, а саме п. 17.4 у разі втрати виконавчого документа суд, який розглядав справу як суд першої інстанції, незалежно від того, суд якої інстанції видав виконавчий документ, може видати його дублікат, якщо стягувач або державний виконавець, приватний виконавець звернувся із заявою про це до закінчення строку, встановленого для пред`явлення виконавчого документа до виконання.
На підстав викладеного, суд вважає задовольнити заяву ОСОБА_1 про видачу дубліката виконавчого листа до виконання по цивільній справі №2-1186/11 за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про визначення розміру аліментів на дитину, оскільки вона є обґрунтованою та підлягає задоволенню.
Керуючись ст. 433, п. 17.4 розділу XIII перехідних положень ЦПК України, суд,-
У Х В А Л И В :
Заяву задовольнити.
Видати дублікат виконавчого листа по цивільній справі №2-1186/11 за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про визначення розміру аліментів на дитину.
Апеляційна скарга на ухвалу суду подається протягом п`ятнадцяти днів з дня отримання її копії.
Суддя Першотравневого
районного суду м.Чернівці І. В. Іщенко
Суд | Першотравневий районний суд м.Чернівців |
Дата ухвалення рішення | 20.04.2022 |
Оприлюднено | 24.06.2022 |
Номер документу | 104051618 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Інші скарги та заяви в процесі виконання судових рішень та рішень інших органів (посадових осіб) |
Цивільне
Першотравневий районний суд м.Чернівців
Іщенко І. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні