ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
УХВАЛА
04.05.2022м. СумиСправа № 920/1367/21
Господарський суд Сумської області у складі судді Жерьобкіної Є.А., розглянувши в порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення учасників за наявними матеріалами справу № 920/1367/21
за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «НІКОС АГРО ПЛЮС» (16034, Чернігівська область, Новгород-Сіверський район, село Бирине, вул. Слобідська, буд. 69)
до відповідача Сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю
«ДЕСНЯНСЬКЕ» (41020, Сумська область, Середино-Будський район,
село Нововасилівка),
про стягнення 376069 грн 60 коп.,
УСТАНОВИВ:
16.12.2021 позивач подав позовну заяву, в якій просить суд стягнути з відповідача на свою користь заборгованість на загальну суму 376069 грн 60 коп., в тому числі: 250977 грн 30 коп. боргу, 39805 грн 68 коп. пені, 50195 грн 46 коп. 20% штрафу, 27561 грн 85 коп. 10 % річних, 7529 грн 31 коп. 3% за користування коштами.
Відповідно до протоколу автоматизованого розподілу судової справи між суддями від 16.12.2021, справу призначено до розгляду судді Жерьобкіній Є.А.
Ухвалою від 20.12.2021 у справі № 920/1367/21 Господарський суд Сумської області залишив позовну заяву без руху, надав позивачу десятиденний строк з дня отримання ухвали для усунення недоліків позовної заяви, а саме: подання доказів надсилання копії позовної заяви і доданих до неї документів відповідачу листом з описом вкладення.
Ухвалою від 10.01.2022 Господарський суд Сумської області прийняв позовну заяву до розгляду та відкрив провадження у справі № 920/1367/21; визначив, що справа підлягає розгляду в порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення учасників справи за наявними у справі матеріалами; надав відповідачу п`ятнадцятиденний строк з дня отримання ухвали про відкриття провадження у справі для подання відзиву на позовну заяву, відповідно до ст. 165 ГПК України; надав позивачу семиденний строк з дня отримання відзиву на позовну заяву для подання відповіді на відзив, відповідно до ст. 166 ГПК України; надав відповідачу семиденний строк з дня отримання відповіді на відзив для подання заперечення, відповідно до ст. 167 ГПК України.
Статтею 252 ГПК України передбачено, що розгляд справи у порядку спрощеного позовного провадження здійснюється судом за правилами, встановленими цим Кодексом для розгляду справи в порядку загального позовного провадження, з особливостями, визначеними у цій главі. Розгляд справи по суті в порядку спрощеного провадження починається через тридцять днів з дня відкриття провадження у справі, якщо судове засідання не проводиться.
У зв`язку з військовою агресією російської федерації проти України та введенням в Україні воєнного стану відповідно до Закону України від 24.02.2022 № 2102-IX «Про затвердження Указу Президента України «Про введення воєнного стану в Україні», зміною територіальної підсудності судових справ в умовах воєнного стану відповідно до розпорядження Верховного Суду від 22.03.2022 № 12/0/9-22 та відновленням із 25.04.2022 територіальної підсудності судових справ відповідно до розпорядження Верховного Суду від 22.04.2022 №25/0/9-22, з метою встановлення обставин справи, які мають значення для правильного вирішення спору, відповідно до ст. 216 Господарського процесуального кодексу України суд відкладає розгляд справи по суті та згідно з ч. 5 ст. 252 Господарського процесуального кодексу України, за ініціативою суду, призначає справу до розгляду в судовому засіданні з повідомленням сторін.
Керуючись ст. ст. 216, 234, 235, 252 Господарського процесуального кодексу України, суд
У Х В А Л И В:
1. Відкласти та призначити розгляд справи по суті в судовому засіданні з повідомленням сторін на 25.05.2022, 10:30. Судове засідання відбудеться в приміщенні Господарського суду Сумської області за адресою: м. Суми, проспект Шевченка Тараса, 18/1, 1-й поверх, зал судового засідання № 3.
2. Інформацію по справі, що розглядається можна отримати на сторінці суду на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет за веб-адресою://court.gov.ua/sud5021/.
3.Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею та не підлягає оскарженню.
Ухвала підписана суддею 04.05.2022.
СуддяЄ.А. Жерьобкіна
Суд | Господарський суд Сумської області |
Дата ухвалення рішення | 03.05.2022 |
Оприлюднено | 24.06.2022 |
Номер документу | 104167085 |
Судочинство | Господарське |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із правочинів, зокрема, договорів Невиконання або неналежне виконання зобов’язань купівлі-продажу поставки товарів, робіт, послуг |
Господарське
Господарський суд Сумської області
Жерьобкіна Євгенія Анатоліївна
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні