Ухвала
від 20.05.2022 по справі 612/932/18
АМУР-НИЖНЬОДНІПРОВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М.ДНІПРОПЕТРОВСЬКА

Справа № 612/932/18

(1-в/199/108/22)

УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

20.05.2022 місто Дніпро

Амур-Нижньодніпровський районний суд міста Дніпропетровська у складі:

головуючого судді ОСОБА_1

секретаря судового засідання ОСОБА_2

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду подання заступника начальника Лозівської філії ДУ «Центр пробації» в Харківській області майора внутрішньої служби ОСОБА_3 про звільнення ОСОБА_4 від відбування покарання по закінченню строку випробування

ВСТАНОВИВ:

ОСОБА_4 за вироком Лозівського міськрайонного суду Харківської області від 16.05.2019 визнано винуватим у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 190, ч.2 ст. 190 КК України та призначено йому покарання: - за ч.1 ст. 190 КК України у виді 1 року обмеження волі; за ч.2 ст. 190 КК України у виді 3 років обмеження волі. Відповідно до ч.1 ст. 70 КК України за сукупністю злочинів шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим призначити покарання у виді 3 років обмеження волі. На підставі ч.4 ст. 70, ст. 72 КК України шляхом поглинання менш суворого покарання призначеного вироком Лозівського міськрайонного суду Харківської області від 11.01.2019 року, біль суворим покаранням, призначеним цим вироком, призначити остаточне покарання у виді трьох років обмеження волі, та зарахувати в строк остаточно призначеного покарання повністю відбуте покарання за вироком Лозівського міськрайонного суду Харківської області від 11.01.2019 року у виді 25 днів обмеження волі. На підставіст. 75 КК Українизвільнено ОСОБА_4 від відбування покарання з іспитовим строком 3 (три) роки. Відповідно до ст. 76 КК Українипокладено на ОСОБА_4 обов`язки: періодично з`являтись для реєстрації до уповноваженого органу з питань пробації; повідомляти уповноважений орган з питань пробації про зміну місця проживання, роботи або навчання; не виїжджати за межі України без погодження з уповноваженим органом з питань пробації.

Відповідно до подання засуджений за час іспитового строку, який закінчився 16.05.2022, до кримінальної відповідальності не притягувався, а тому на підставі вимог ч. 1 ст. 78 КК України, ч. 2 ст. 165 КВК України, орган з питань пробації просить суд звільнити засудженого від відбування покарання по закінченню строку випробування.

Дослідивши матеріали подання та особову справу, суд вважає можливим звільнити засудженого від покарання по закінченню іспитового строку, виходячи з наступного.

У відповідності до ч. 1 ст. 78 КК України після закінчення іспитового строку засуджений, який виконав покладені на нього обов`язки та не вчинив нового злочину, звільняється судом від призначеного йому покарання.

Відповідно до матеріалів особової справи № 41/2020 засуджений після ухвалення вироку Лозівського міськрайонногосуду Харківськоїобласті від16.05.2019 до кримінальної відповідальності не притягувався.

Згідно ч. 1 ст. 165 КВК України іспитовий строк обчислюється з моменту проголошення вироку суду. Відповідно іспитовий строк закінчився 16.05.2022.

Частиною 2 ст. 165 КВК України передбачено, після закінчення іспитового строку засуджений, який виконав покладені на нього обов`язки та не вчинив нового злочину, за поданням уповноваженого органу з питань пробації звільняється судом від призначеного йому покарання, нагляд припиняється і засуджений знімається з обліку в зазначеному органі.

Таким чином, враховуючи викладене, на підставі вимог ч. 1 ст. 78 КК України, ч. 2 ст. 165 КВК України, засуджений ОСОБА_4 підлягає звільненню від відбування покарання по закінченню іспитового строку.

Керуючись ст.ст. 537, 539 КПК України, суд,-

ПОСТАНОВИВ:

Подання заступника начальника Лозівської філії ДУ «Центр пробації» в Харківській області майора внутрішньої служби ОСОБА_3 про звільнення ОСОБА_4 від відбування покарання по закінченню строку випробування задовольнити.

На підставіч.1ст.78КК Українизвільнити ОСОБА_4 від покаранняу видіобмеження волі,призначеного вироком Лозівського міськрайонного суду Харківської області від 16.05.2019 року, по закінченню іспитового строку.

Ухвала може бути оскаржена шляхом подання апеляційної скарги до Дніпровського апеляційного суду через Амур-Нижньодніпровський районний суд міста Дніпропетровська протягом семи днів з дня її оголошення.

Ухвала набираєзаконної силипісля закінченнязазначеного строкуподання апеляційноїскарги. У разі подання апеляційної скарги ухвала, якщо її не скасовано, набирає законної сили після ухвалення рішення судом апеляційної інстанції.

Учасники судового провадження мають право отримати в суді копію ухвали суду.

Суддя ОСОБА_5

СудАмур-Нижньодніпровський районний суд м.Дніпропетровська
Дата ухвалення рішення20.05.2022
Оприлюднено23.01.2023
Номер документу104385523
СудочинствоКримінальне
КатегоріяСправи в порядку виконання судових рішень у кримінальних провадженнях про звільнення від призначеного покарання з випробовуванням після закінчення іспитового строку

Судовий реєстр по справі —612/932/18

Ухвала від 20.05.2022

Кримінальне

Амур-Нижньодніпровський районний суд м.Дніпропетровська

ЩЕРБИНА-ПОЧТОВИК І. В.

Ухвала від 04.02.2020

Кримінальне

Харківський апеляційний суд

Яковлева В. С.

Ухвала від 04.07.2019

Кримінальне

Харківський апеляційний суд

Грошева О. Ю.

Ухвала від 25.06.2019

Кримінальне

Харківський апеляційний суд

Грошева О. Ю.

Вирок від 16.05.2019

Кримінальне

Лозівський міськрайонний суд Харківської області

Харабадзе К. Ш.

Ухвала від 01.02.2019

Кримінальне

Лозівський міськрайонний суд Харківської області

Харабадзе К. Ш.

Ухвала від 30.01.2019

Кримінальне

Лозівський міськрайонний суд Харківської області

Харабадзе К. Ш.

Ухвала від 28.12.2018

Кримінальне

Харківський апеляційний суд

Савенко М. Є.

Ухвала від 19.12.2018

Кримінальне

Близнюківський районний суд Харківської області

Лобановська С. М.

Ухвала від 18.12.2018

Кримінальне

Близнюківський районний суд Харківської області

Лобановська С. М.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні