ЦЕНТРАЛЬНИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
У Х В А Л А
26.05.2022 року м. Дніпро Справа № 904/5895/21
Центральний апеляційний господарський суд у складі колегії суддів:
головуючого судді: Кощеєва І.М. (доповідач)
суддів: Березкіної О.В., Чус О.В.,
секретар судового засідання: Мацекос І.М.
розглянувши у відкритому судовому засіданні апеляційну скаргу Товариства з обмеженою відповідальністю "Карачунівське рибоводне господарство" на рішення Господарського суду Дніпропетровської області від 21.12.2021р. ( суддя Євстигнеєва Н.М., м. Дніпро)
за позовом Заступника керівника Дніпропетровської обласної прокуратури в інтересах держави в особі Дніпропетровської обласної державної адміністрації, м. Дніпро
до Товариства з обмеженою відповідальністю "Карачунівське рибоводне господарство", м. Кривий Ріг
про усунення перешкод у користуванні та розпорядженні майном, зобов`язання поврнути майно
ВСТАНОВИВ:
В провадженні Центрального апеляційного господарського суду перебуває апеляційна скарга Товариства з обмеженою відповідальністю "Карачунівське рибоводне господарство" на рішення Господарського суду Дніпропетровської області від 21.12.2021р. у справі №904/5895/21.
Ухвалою Центрального апеляційного господарського суду від 21.02.2022р. відкрито апеляційне провадження у справі та призначено апеляційну скаргу до розгляду в судове засідання на 24.03.2022р..
24.03.2022р. розгляд справи №904/5895/21 в судовому засіданні не відбувся.
Ухвалою Центрального апеляційного господарського суду від 15.04.2022р. розгляд апеляційної скарги призначено в судове засідання на 26.05.2022р. на 14:00 год..
26.05.2022р. судове засідання не відбулося.
Згідно даних активної карти повітряних тривог (сайту https://alerts.in.ua) на території Дніпропетровської області з 14:08 по 14:32 було оголошено повітряну тривогу.
У зв`язку із загрозою життю, здоров`ю та безпеці учасників справи, складу та працівників суду, керуючись ст. 3 Конституції України, ст. 29 Закону України "Про судоустрій та статус суддів, ст. 8 Закону України Про правовий режим воєнного стану, рішенням Ради суддів України №9 від 24.02.2022р., враховуючи положення Указу Президента України "Про введення воєнного стану в Україні № 64/2022 від 24.02.2022р., колегія суддів вважає за необхідне оголосити про відкладення судового засідання.
Згідно ч.11 ст.270 ГПК України суд апеляційної інстанції відкладає розгляд справи в разі неявки у судове засідання учасника справи, стосовно якого немає відомостей щодо його повідомлення про дату, час і місце судового засідання, або за його клопотанням, коли повідомлені ним причини неявки будуть визнані судом поважними.
Про відкладення розгляду справи або перерву в судовому засіданні, місце, дату і час нового судового засідання або продовження судового засідання суд повідомляє під розписку учасників справи, свідків, експертів, спеціалістів, перекладачів, які були присутніми в судовому засіданні. Учасники справи, свідки, експерти, спеціалісти, перекладачі, які не прибули або яких суд вперше залучає до участі в судовому процесі, повідомляються про судове засідання ухвалами (ч.3 ст.216 ГПК України).
На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 42, 202, 216, 232, 233, 234, 270, 281 Господарського процесуального кодексу України, суд -
УХВАЛИВ:
Розгляд апеляційної скарги відкласти в судове засідання на 11.08.2022р. о 12:00 год. Засідання відбудеться в приміщенні Центрального апеляційного господарського суду, що розташований за адресою: м. Дніпро, пр. Дмитра Яворницького, 65, зал засідань № 511.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддями та не підлягає оскарженню в касаційному порядку.
ГоловуючийІ.М. Кощеєв
СуддяО.В. Березкіна
СуддяО.В. Чус
Суд | Центральний апеляційний господарський суд |
Дата ухвалення рішення | 25.05.2022 |
Оприлюднено | 23.06.2022 |
Номер документу | 104475589 |
Судочинство | Господарське |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із земельних відносин |
Господарське
Господарський суд Дніпропетровської області
Євстигнеєва Надія Михайлівна
Господарське
Господарський суд Дніпропетровської області
Євстигнеєва Надія Михайлівна
Господарське
Центральний апеляційний господарський суд
Кощеєв Ігор Михайлович
Господарське
Господарський суд Дніпропетровської області
Євстигнеєва Надія Михайлівна
Господарське
Господарський суд Дніпропетровської області
Євстигнеєва Надія Михайлівна
Господарське
Господарський суд Дніпропетровської області
Євстигнеєва Надія Михайлівна
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні