Справа №463/2408/22
Провадження №1-кс/463/3165/22
У Х В А Л А
про арешт майна
27 червня 2022 року слідчий суддя Личаківського районного суду м. Львова ОСОБА_1 , з участю секретаря судового засідання ОСОБА_2 , представника власника майна ОСОБА_3 , розглянувши клопотання заступника начальника другого відділу процесуального керівництва першого управління організації і процесуального керівництва у кримінальних провадженнях органів Державного бюро розслідувань Департаменту організації процесуального керівництва досудовим розслідуванням органів Державного бюро розслідувань, нагляду за його оперативними підрозділами та підтримання публічного обвинувачення у відповідних провадженнях Офісу Генерального прокурора ОСОБА_4 , про арешт майна,-
встановив:
прокурор у зв`язку з проведенням досудового розслідування у кримінальному провадженні №62022000000000160 від 04.04.2022 за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч.4 ст. 110-2, ч. 3 ст. 436-2 КК України, звернувся до слідчого судді Личаківського районного суду м.Львова з клопотанням про накладення арешту на вказані у клопотанні речі та документи, які були вилучені в ході проведення обшуку за адресою: АДРЕСА_1 .
Клопотання обґрунтовує тим, що Головним слідчим управлінням Державного бюро розслідувань здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні №62022000000000160 від 04.04.2022 за ознаками кримінальних правопорушень, передбаченихч. 4 ст. 110-2, ч. 3 ст. 436-2 КК України.
В ході досудового розслідування встановлено, що Верховною Радою України, з урахуванням Указу Президента України «Про введення воєнного стану в Україні» від 24 лютого 2022 року № 64/2022, затвердженого Законом України «Про затвердження Указу Президента України «Про введення воєнного стану в Україні» від 24 лютого 2022 року № 2102-IX, прийнято Закон України «Про основні засади примусового вилучення в Україні об`єктів права власності Російської Федерації та її резидентів» (далі Закон), який визначає правові засади примусового вилучення з мотивів суспільної необхідності (включаючи випадки, за яких це настійно вимагається військовою необхідністю) об`єктів права власності Російської Федерації як держави, яка почала повномасштабну війну проти України, та її резидентів.
Відповідно до ч. 1 ст. 1 Закону Російська Федерація - держава, яка рішенням Верховної Ради України відповідно до Резолюції Генеральної Асамблеї ООН 3314 «Визначення агресії» від 14 грудня 1974 року визнана державою-агресором і здійснює збройну агресію проти України; резиденти - юридичні особи (їх філії, представництва), що здійснюють свою діяльність відповідно до законодавства України на території України, засновником (учасником, акціонером) або бенефіціаром яких прямо або опосередковано є Російська Федерація та/або у яких Російська Федерація прямо або опосередковано чи юридичні особи, засновником (учасником, акціонером) або бенефіціаром яких є Російська Федерація та/або у яких Російська Федерація прямо або опосередковано має частку у статутному (складеному) капіталі, акції, паї, інше членство (участь у будь-якій формі) у юридичній особі.
Окрім цього встановлено, що на території України здійснюють господарську діяльність юридичні особи кінцевими бенефіціарами яких прямо або опосередковано є Російська Федерація та/або громадяни Російської Федерації, а також особи, які не є громадянами Російської Федерації, але мають найбільш тісний зв`язок з Російською Федерацією, які шляхом отримання прибутку від діяльності вказаних підприємств здійснюють фінансування дій, вчинених з метою насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або захоплення державної влади, зміни меж території або державного кордону України, що призвели до інших тяжких наслідків.
В ході досудового розслідування встановлено групу осіб причетних до незаконної діяльності пов`язаної з фінансуванням не визнаної «Донецької народної республіки», виводу грошових коштів до Російської Федерації з території України, а також ведення бізнесу на території окупованого Криму, зокрема громадянином ОСОБА_5 та особами, пов`язаних із ним родинними та довіреними відносинами.
Встановлено, що ОСОБА_5 , з метою укриття своїх доходів, отриманих від діяльності юридичних осіб на тимчасово окупованій території АР Крим, а також сплати податків до державного бюджету Російської Федерації, з метою уникнення відповідальності згідно із діючим законодавством України, зареєстрував на членів своєї родини та довірених осіб юридичні особи які здійснюють діяльність на тимчасово окупованій території АР Крим, а також на тимчасово окупованій території Донецької області, а саме: ООО «Гарант-СН» ОГРН 1149102092700, ООО «Уран» ОГРН 1159102023827, ООО «Крым-Балтика» ОГРН 1159102028524, ТОВ «Горлівська паперова фабрика» код 33527526.
Крім того, ОСОБА_5 має тісні зв`язки із Головою тимчасово окупованої АР Крим ОСОБА_6 , із яким мають спільнийпроект та здійснюють здачу в орендуприміщень в бізнес-центрі «Berg» який розташований в м. Сімферополь. У підтвердження зв`язку ОСОБА_5 та ОСОБА_6 , свідчить і те, що згідно державного реєстру довіреностей ОСОБА_7 пн НОМЕР_1 (дружина ОСОБА_6 ), 14.05.2007 року надавала довіреність на право користування транспортним засобом ОСОБА_5 .
Також встановлено зв`язок ОСОБА_5 з діяльністю ТОВ «Горлівська паперова фабрика» код 33527526 та ТОВ «Благодійний Союз(БС)», яка здійснює діяльність на окупованій території України та сплачує податки до бюджету невизнаної «Донецької Народної республіки», чим фактично фінансує незаконні збройні терористичні угрупування. На даний час директор вказаного товариства ОСОБА_8 , засновник ТОВ «Феліндако ЛТД», яке згідно реєстру довіреностей видало довіреності громадянину ОСОБА_5 на представництво інтересів останньої, що свідчить про контроль ОСОБА_5 над ТОВ «Горлівська паперова фабрика».
З метою прикриття своєї злочинної діяльності, ОСОБА_5 веде свою господарську діяльність через підприємства, які зареєстровані на території Російської Федерації, в тому числі на тимчасово окупованій території АР «Крим», які зареєстровані на сина ОСОБА_9 , ІНФОРМАЦІЯ_1 та племінника ОСОБА_10 , ІНФОРМАЦІЯ_2 .
На території України в ОСОБА_5 діє ряд підприємств, які належать або керуються підконтрольними останньому особами, зокрема: ТОВ «Схід-Агротрейд» ЄДРПОУ 35893156, ТОВ «Благодійний Союз (БС)» ЄДРПОУ 43051760, ТОВ «Квагі» ЄДРПОУ 39970417, ТОВ «Агро-Цвіт-2012» ЄДРПОУ 37823845, ТОВ «Агроекспертсервіс» ЄДРПОУ 41125222, ТОВ «Інвестбудагро» ЄДРПОУ 33651676, Асоціація «Сільськогосподарських виробників «Чудин» ЄДРПОУ 41644658, ТОВ «Центр розвитку тваринництва» ЄДРПОУ 44323623, Партія захисників вітчизни ЄДРПОУ 25142681, Кримська республіканська організація всеукраїнської ГО «Союз споживачів України» ЄДРПОУ 35941183, ТОВ «Горлівська паперова фабрика» код 33527526;ТОВ «ФАРСІКОН» код ЄДРПОУ 43945528.
Встановлено, що ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_3 та підконтрольні йому особи здійснюють свою діяльність за адресою: АДРЕСА_1 .
В період часу з 14.06.2022 по 18.06.2022 на підставі ухвали слідчого судді Личаківського районного суду м. Львова проведено обшук за адресою: АДРЕСА_1 , під час якого виявлено та вилучено вказані у клопотанні предмети та документи, які мають очевидні сліди незаконного походження, зокрема можуть походити як з незаконних археологічних розвідок, розкопок, інших земляних чи підводних робіт на об`єктах археологічної спадщини на території України, або можуть бути викрадені з фондів Державного музейного фонду України.
Вилучені предмети мають очевидні ознаки їх археологічного походження, як-от сліди або залишки ґрунту, характерне окислення або патина на металевих виробах тощо.
Крім того, під час обшуку знайдено групи предметів, які мають ознаки скарбів, у т.ч. монет.
Також під час обшуку виявлено старовинну книгу французькою мовою, назва якої перекладається як « ІНФОРМАЦІЯ_4 » з відміткою бібліотеки Державного Херсонеського музею у м. Севастополі, тобто зазначену книгу незаконно вилучили з бібліотеки зазначеного музею.
Зазначені речі та документи постановою слідчого від 20.06.2022 визнано речовими доказами у кримінальному провадженні №62022000000000160 від 04.04.2022.
Залучені до участі в обшуку спеціалісти підтвердили археологічне та незаконне походження вилучених предметів.
Так, залучена до проведення обшуку як спеціаліст ОСОБА_11 , яка є археологом та зберігачем фондової колекції Музею історії України «Античні міста держави Північного Причорномор`я», експертом з предметів археології та має 30-річний професійний досвід роботи, повідомила, що відібрані археологічні предмети датуються від пізнього палеоліту до пізнього середньовіччя; предмети, які були відібрані, знаходять аналогії серед відповідних культур, представлених на теренах України; деякі предмети супроводжуються вкладеними в них записками із зазначенням місця знахідки, розташованого на території України. На одному глиняному сосуді чорним маркером нанесено місце, в якому його було знайдено, а саме Інкерман, тобто це також територія сучасної України; предмети археології мають походження з археологічних розвідок або розкопок. В окремих сосудах знайдено залишки ґрунту, що чітко вказує саме на викопне походження цих предметів; на оглянутих предметах відсутні обов`язкові археологічні позначки, що вказує на їх нелегальне походження; все, що знаходиться в землі, є власністю держави. Відповідно, все, що знаходиться в обороті, у тому числі продається на Інтернет-аукціонах, має виключно незаконне походження, або з незаконних археологічних розкопок, або вкрадено з музеїв; за попередньою оцінкою всі вилучені предмети мають історико-культурну цінність, але для остаточної оцінки ці предмети потребують детальної експертизи. За результатами такої експертизи деякі з оглянутих нами предметів можуть бути занесені до Державного реєстру національного культурного надбання України; оглянуті предмети однозначно є частинами об`єктів культурної спадщини; предмети зберігалися у неналежних умовах, що сприяло їх руйнуванню.
Залучений до проведення обшуку як спеціаліст ОСОБА_12 , який є завідувачем відділу наукової реставрації музейних предметів Національного музею історії України та має першу реставраційну категорію, повідомив, що більшість археологічних металевих предметів датується у межах від бронзового віку, раннього залізного віку до пізнього середньовіччя; переважна більшість предметів належать до археологічних культур, представлених на території України; відібрані металеві предмети мають археологічне походження. Речі із заліза мають характерне розшарування, розслоювання, здуття поверхні, сліди корозії, а також інші ознаки, характерні для металевих предметів, що довгий час перебували саме у землі. Предмети з міді мають характерний колір патини, що також вказує на їх археологічне походження; у більшості ці предмети зберігалися у неналежних умовах. Умови зберігання таких предметів (археологічних металів) вологість в межах 20 55 %, температура 18 20? Цельсія. В даному випадку вимірювача температури та вологості у приміщеннях не було, але під час перебування у приміщенні відчувається, що температура значно вища, а вологість більша за допустиму. Крім того, частина предметів звалена в купу, через що частина з них активно руйнувалася, а частина вже зруйнована і не підлягає відновленню, тобто втратила будь-яку здатність до атрибуції. Такі умови зберігання призводять до руйнування предметів археології. Наприклад, хлориди, які виявляються на одних предметах, за таких умов, швидко уражують й активно руйнують інші предмети.
Значна частина пам`яток перебуває без реставраційних втручань, що призводить до досить швидкої їх руйнації. Водночас значна частина має ознаки непрофесійної реставрації, заливання пам`яток бджолиним воском, що призводить до окислення та викликає корозійні процеси на мідних предметах. Частина предметів покрита якоюсь фарбою срібного кольору, що є ознакою непрофесійної реставрації.
Аналогічна інформація надана іншими спеціалістами.
З метою встановлення атрибуції твору, історичного значення, культурної цінності та стану вилучених речей 20.06.2022 призначено мистецтвознавчу експертизу.
Враховуючи вищенаведене, з метою забезпечення збереження речових доказів у кримінальному провадженні та проведення вказаної експертизи просить клопотання задовольнити.
Прокурор в судове засідання не з`явився, причин неявки слідчому судді не повідомив.
Представник власника майна ОСОБА_5 ОСОБА_3 в судовому засіданні просив в задоволенні клпотанян відмовити з підстав, викладених у письмових запереченнях. Зазначив, що обшук проводився з порушенням вимог КПК України, окільки не був безперервним, кількість вилучених предметів, зафіксованих шляхом фотозйомки, не відповідає кількості таких, вказаних у протолі обшуку. Вказані у клопотанні предмети є приватною власністю ОСОБА_5 , колекціонування яких законодавством не заборонено.
Дослідивши представлені матеріали клопотання, слідчий суддя встановив наступне.
Головним слідчим управлінням Державного бюро розслідувань, слідчі якого дислокуються за адресою: м.Львів, вул.М.Кривоноса, 6, проводиться досудове розслідування, а Офісом Генерального прокурора здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні №62022000000000160 від 04.04.2022 за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 4 ст. 110-2, ч. 3 ст. 436-2 КК України.
Відповідно до ч.1-3, 10 ст.170 КПК України арештом майна є тимчасове, до скасування у встановленому цим Кодексом порядку, позбавлення за ухвалою слідчого судді або суду права на відчуження, розпорядження та/або користування майном, щодо якого існує сукупність підстав чи розумних підозр вважати, що воно є доказом кримінального правопорушення, підлягає спеціальній конфіскації у підозрюваного, обвинуваченого, засудженого, третіх осіб, конфіскації у юридичної особи, для забезпечення цивільного позову, стягнення з юридичної особи отриманої неправомірної вигоди, можливої конфіскації майна. Арешт майна скасовується у встановленому цим Кодексом порядку.
Завданням арешту майна є запобігання можливості його приховування, пошкодження, псування, зникнення, втрати, знищення, використання, перетворення, пересування, передачі, відчуження. Слідчий, прокурор повинні вжити необхідних заходів з метою виявлення та розшуку майна, на яке може бути накладено арешт у кримінальному провадженні, зокрема шляхом витребування необхідної інформації у Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів, інших державних органів та органів місцевого самоврядування, фізичних і юридичних осіб. Слідчий, прокурор повинні вжити необхідних заходів з метою виявлення та розшуку майна, на яке може бути накладено арешт у кримінальному провадженні, зокрема шляхом витребування необхідної інформації у Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів, інших державних органів та органів місцевого самоврядування, фізичних і юридичних осіб.
Арешт майна допускається з метою забезпечення: 1) збереження речових доказів; 2) спеціальної конфіскації; 3) конфіскації майна як виду покарання або заходу кримінально-правового характеру щодо юридичної особи; 4) відшкодування шкоди, завданої внаслідок кримінального правопорушення (цивільний позов), чи стягнення з юридичної особи отриманої неправомірної вигоди.
У випадку, передбаченому пунктом 1 частини другої цієї статті, арешт накладається на майно будь-якої фізичної або юридичної особи за наявності достатніх підстав вважати, що воно відповідає критеріям, зазначеним у статті 98 цього Кодексу.
Арешт може бути накладений у встановленому цим Кодексом порядку на рухоме чи нерухоме майно, гроші у будь-якій валюті готівкою або у безготівковій формі, в тому числі кошти та цінності, що знаходяться на банківських рахунках чи на зберіганні у банках або інших фінансових установах, видаткові операції, цінні папери, майнові, корпоративні права, віртуальні активи, щодо яких ухвалою чи рішенням слідчого судді, суду визначено необхідність арешту майна.
Відповідно до ч.1 ст.98 КПК України речовими доказами є матеріальні об`єкти, які були знаряддям вчинення кримінального правопорушення, зберегли на собі його сліди або містять інші відомості, які можуть бути використані як доказ факту чи обставин, що встановлюються під час кримінального провадження, в тому числі предмети, що були об`єктом кримінально протиправних дій, гроші, цінності та інші речі, набуті кримінально протиправним шляхом або отримані юридичною особою внаслідок вчинення кримінального правопорушення.
Враховуючи вищенаведене, оскільки прокурором наведено обставини, які дають достатні підстави вважати, що вказане у клопотанні майно, яке постановою слідчого від 20.06.2022 визнано речовими доказами, відповідає критеріям, зазначеним у ст.98 КПК України, так як може бути використане як доказ факту і обставин вчинення кримінального правопорушення, а тому слідчий суддя приходить до висновку, що на даний час є підстави для накладення арешту на майно.
При цьому слідчий суддя вважає необґрунтованими заперечення представника власника майна, оскільки доказів на підтвердження джерела отримання вказаного у клопотанні майна ОСОБА_5 слідчому судді не представлено, в той час як з метою встановлення походження такого у кримінальному провадженні призначено експертизу, зокрема для забезпечення проведення якої і є необхідність у накладенні арешту на майно.
Разом з тим, слідчий суддя вважає за необхідне роз`яснити власникам майна, що відповідно до ч.1 ст.174 КПК України підозрюваний, обвинувачений, їх захисник, законний представник, інший власник або володілець майна, представник юридичної особи, щодо якої здійснюється провадження, які не були присутні при розгляді питання про арешт майна, мають право заявити клопотання про скасування арешту майна повністю або частково. Таке клопотання під час досудового розслідування розглядається слідчим суддею, а під час судового провадження - судом.
Арешт майна також може бути скасовано повністю чи частково ухвалою слідчого судді під час досудового розслідування чи суду під час судового провадження за клопотанням підозрюваного, обвинуваченого, їх захисника чи законного представника, іншого власника або володільця майна, представника юридичної особи, щодо якої здійснюється провадження, якщо вони доведуть, що в подальшому застосуванні цього заходу відпала потреба або арешт накладено необґрунтовано.
Керуючись вимогами ст.ст.170-173, 376, 309, 395 КПК України, -
постановив:
клопотання задовольнити.
Накласти арештна речі та документи, вилучені в період часу з 14.06.2022 по 18.06.2022 під час проведення обшуку за адресою: АДРЕСА_1 , а саме:
1. Набої калібру 5,45 мм. у кількості 4 од., та набої калібру 7,62 мм. у кількості 1 од., все запаковане до сейфпакету ДБР №S2007784;
2. Книга іноземного видавництва зі штампами Херсонеського музею у твердій політурці запакована до сейф пакету ДБР №М1000297;
Також вилучену наступну зброю:
1. Дульнозарядна зброя з кремінним замком інкрустована білими елементами у вигляді квітки на прикладі та ложе;
2. Дульнозарядна зброя з кремінним замком інкрустована білими елементами у вигляді трикутників, ромбів і шестикутників на прикладі, ложе виконане з металу жовтого кольору з шомполом;
3. Дульнозарядна зброя з кремінним замком інкрустована жовтими елементами у вигляді стрілок на прикладі з вісьмигранним стволом з зовні шомполом;
4. Дульнозарядна зброя з деревяним прикладом на поверхні якого є маркувальним позначенням нанесені тисненням SLK 421 з шомполом;
5. Дульнозарядна зброя з кремінним замком з позначенням на поверхні ствола «ТУЛА. 1836» з шомполом;
6. Дульнозарядна зброя з кремінним замком з позначенням на тримачі ременя «1830» з шомполом;
7. Дульнозарядна зброя з кремінним замком на якому виконаний запис
«I. SCHMIDT» з шомполом;
8. Дульнозарядна зброя з кремінним замком та восьмигранним стволом з вогнутим нетиповим прикладом на якому інкрустовано білі елементи у вигляді трикутників та ромбів з шомполом;
9. Дульнозарядна зброя з кремінним замком та восьмигранним стволом з деревяним прикладом на якому інкрустовано білі елементи у вигляді трикутників навколо квітки з шомполом;
10. Дульнозарядна зброя з кремінним замком, з маркуванням на верхній частині стволу MF нанесено тисненням з шомполом;
11. Дульнозарядна зброя з кремінним замком, з прикладом вкритим металом жовтого кольору без маркування з шомполом;
12. Дульнозарядна зброя з кремінним замком з деревяним ложе з деревини червоного кольору, шомполом;
13. Дульнозарядна зброя з кремінним замком з на прикладі міститься знак викониний з жовтого металу на якому зображено щит з хрестом з шомполом;
14. Казенно зарядна зброя одноствольна, з відкритим курковим механізмом, та маркуванням на корпусі спускового механізму виконаний шляхом натискання запис 1878 TOWER з шомполом;
15. Дульнозарядна зброя з кремінним замком, з коротким стволом великого діаметру, на якому з зовні виконані кільцеві проточки;
16. Дульнозарядна зброя з кремінним замком, з маркуванням на спусковій скобі ПТВ 1844;
17. Дульнозарядна зброя з кремінним замком, восьмикутним стволом з деревяним прикладом, ложе інкрустоване елементами білого кольору у формі ромбів з шомполом;
18. Казенно зарядна зброя з відкритим курковим механізмом, з надписом на верхній частині ствола W.MASCHEK IN WIEN;
19. Дульнозарядна зброя з кремінним замком, з деревяним прикладом з білим потиличником з шомполом;
20. Дульнозарядна зброя з кремінним замком, восьмикутним стволом з деревяним прикладом, з пятикутним прикладом;
21. Дульнозарядна зброя з кремінним замком, восьмикутним стволом з деревяним прикладом, на кремінному механізмі виконаний надпис арабською мовою;
22. Дульнозарядна зброя, з восьмикутним стволом з деревяним прикладом, на кремінному механізмі виконаний надпис IOHANN KENLPACH НОМЕР_2 , з шомполом;
23. Дульнозарядна зброя з кремінним замком, восьмикутним стволом червоного кольору який переходить у круглий, з шомполом;
24. Казеннозарядна зброя, металеві частини інкрустовані декором жовтого кольору, на місці кріплення ременя маркування нанесене тисненням пятикінечна зірка у колі, нижче літера L;
25. Дульнозарядна зброя з кремінним замком, восьмикутним стволом з деревяним прикладом пятикутним який інкрустований білими елементами у вигляді квіток, з шомполом;
26. Дульнозарядна зброя, з коліщатковим замком, з шомполом;
27. Дульнозарядна зброя з кремінним замком, восьмикутним стволом з деревяним прикладом який інкрустований смужкою з жовтого металу, з шомполом;
28. Дульнозарядна зброя з кремінним замком, з деревяним прикладом який інкрустований білими елементами за формою квітки та ромбів, з шомполом;
29. Дульнозарядна зброя з капсульним замком, на курковому механізмі міститься запис Jacob CocH, з шомполом у деревяному кейсі;
30. Дульнозарядна зброя (пістоль) з кремінним замком інкрустований металом жовтого кольору у вигляді завитків;
31. Дульнозарядна зброя (пістоль) з кремінним замком з маркуванням на кремінному замку LAZARINO, та шомполом;
32. Дульнозарядна зброя (пістоль) з кремінним замком, та шомполом, спускова скоба з металу жовтого кольору, з ромбовидним металевим візерунком жовтого кольору на ручці та восьмигранним накінечником;
33. Дульнозарядна зброя (пістоль) з кремінним замком, та імітацією шомполу, з інкрустацією у вигляді меча на деревяній ложі;
34. Дульнозарядна зброя (пістоль) з кремінним замком, на кремінному механізмі виконаний надпис LAZARNO OMINAZA 1603;
35. Дульнозарядна зброя (пістоль) з кремінним замком, цільнометалевий з білого металу;
36. Дульнозарядна зброя (пістоль) з кремінним замком, на ручці виконаний ромб зеленого кольору;
37. Дульнозарядна зброя (пістоль) з кремінним замком, на ручці виконаний ромб по середині якого розміщується елемент червоного кольору;
38. Дульнозарядна зброя (пістоль) з кремінним замком, на стволу якого міститься маркування DTD;
39. Дульнозарядна зброя (пістоль) з кремінним замком, ствол та кремінний механізм якого виконаний з білого полірованого металу;
40. Дульнозарядна зброя (пістоль) з кремінним замком, на стволі якого виконаний запис BUS DIN OVO;
41. Дульнозарядна зброя (пістоль) з кремінним замком, на дерев`яних елементах якого містяться прямокутні та ромбовидні елементи білого кольору;
42. Дульнозарядна зброя (пістоль) з кремінним замком, цільнометалевий з жовтого металу;
43. Дульнозарядна зброя (пістоль) з кремінним замком, дульний зріз якого має раструб;
44. Гладкоствольна, двоствольна рушниця, з номером на стволі під ствольною накладкою НОМЕР_3 ;
45. Гладкоствольна одноствольна рушниця з повздовжньо-ковзаючим затвором на повернхні якого є маркувальні позначення 3518, ложе та приклад якого виконаний з дерева чорного кольору;
46. Гладкоствольна одноствольна рушниця BENELLY ARMY SYSTEM з стертим номером;
47. Гладкоствольна, одноствольна рушниця HATSAN ESCORT зі стертим номером;
48. Мисливський карабін ЕРМА 777, № НОМЕР_4 ;
49. Гладкоствольна, двоствольна рушниця, з номером на стволі під ствольною накладкою НОМЕР_5 ;
50. Гладкоствольна, двоствольна рушниця SIMSON CO SUHL, з номером на стволі під ствольною накладкою НОМЕР_6 ;
51. Нарізна, одноствольна гвинтівка, з оптичним прицілом p маркуванням на верхній частині ствольної коробки НН та на боковій частині виконаний надпис шляхом втиснення NBU;
52. Нарізна, одноствольна гвинтівка, з оптичним прицілом та маркуванням на затворі НОМЕР_7 , та стертим номером на ствольній коробці з металевим магазином;
53. Мисливський карабін ВУЛКАН ТК № НОМЕР_8 з пластиковим магазином;
54. Гладкоствольна, двоствольна мисливська рушниця НОМЕР_9 , № НОМЕР_10 без номерів на стволах;
55. Одноствольна, гладкоствольна рушниця FABARM № НОМЕР_11 ;
56. Двоствольна, гладкоствольна рушниця P. BERETTA №М79248В;
57. Двоствольна, гладкоствольна рушниця PIRLET BREVETE без номеру, без ствольної накладки в футлярі;
58. Одноствольна, гладкоствольна рушниця № НОМЕР_12 , напівавтоматична, без назви;
Газету та картонну коробку, які опечатані паперовими стрічками з підписами учасників обшуку, в яких зберігались гіпсові предмети епохи античності ймовірно походженням з Причорномор`я.
Вилучену картонну коробку, в якій розміщені 3 кам`яні гарматні ядра, оріентовно епохи пізнього середньовіччя, на якій наклеєно експрес-накладну №59000137174870, із даними про відправника фізична особа Інна Нагорна м. Кривий Ріг, тел. НОМЕР_13 , та одержувачем ОСОБА_13 , тел. НОМЕР_14 , яка опечатана паперовими стрічками з підписами учасників обшуку.
Металеві предмети схожі на холодну зброю, які поміщені в паперові ящики, а саме:
Паперовий ящик №1 предмети металеві, які морфологічно відповідають мечам (кинджалам) доби раннього заліза 60 одиниць;
Паперовий ящик №2 - предмети металеві, які морфологічно відповідають мечам (кинджалам) доби раннього заліза 60 одиниць;
Паперовий ящик №3 - предмети металеві, які морфологічно відповідають мечам (кинджалам) доби раннього заліза 60 одиниць;
Паперовий ящик №4 - предмети металеві, які морфологічно відповідають мечам (кинджалам) доби раннього заліза 76 одиниць;
Паперовий ящик №5 - предмети металеві, які морфологічно відповідають мечам (кинджалам) епохи середньовіччя 21 одиниця;
Паперовий ящик №6 - предмети металеві, які морфологічно відповідають наконечникам списів доби раннього заліза нового часу - 91 одиниця;
Паперовий ящик №7 - предмети металеві, які морфологічно відповідають мечам (кинджалам) доби раннього заліза - середньовіччя 30 одиниць;
Паперовий ящик №8 - предмети металеві, які морфологічно відповідають наконечникам списів доби раннього заліза пізнього середньовіччя - 10 одиниць, ножам(кинджалам) доби раннього заліза середньовіччя 5 од., шаблям доби середньовіччя 23 од.;
Паперовий ящик №9 - предмети металеві, які морфологічно відповідають наконечникам списів доби раннього заліза пізнього середньовіччя - 60 одиниця;
Паперовий ящик №10 - предмети металеві, які морфологічно відповідають наконечникам списів доби раннього заліза - пізнього середньовіччя 49 одиниць;
Паперовий ящик №11 - предмети металеві, які морфологічно відповідають сокирам доби раннього заліза - пізнього середньовіччя 30 одиниць;
Паперовий ящик №12 - предмети металеві, які морфологічно відповідають сокирам доби раннього заліза - пізнього середньовіччя 30 одиниць;
Паперовий ящик №13 - предмети металеві, які морфологічно відповідають сокирам доби раннього заліза - пізнього середньовіччя 30 одиниць;
Паперовий ящик №14 - предмети металеві, які морфологічно відповідають сокирам доби раннього заліза - пізнього середньовіччя 20 одиниць, тесла доби раннього заліза 2 одиниці, келепам пізнього середньовіччя 3 одиниці;
Паперовий ящик №15 - предмети металеві, які морфологічно відповідають наступним предметам доби раннього заліза - пізнього середньовіччя, а саме: булавам 27 одиниць, металевим уламкам озброєння 47 одиниці, кінському спорядженню 6 одиниць;
Паперовий ящик №16 предмети металеві, які морфологічно відповідають наступним предметам доби пізнього середньовіччя сокирі-бердашу 1 од., саблям 4 одиниці, деталям вогнепальної зброї 6 од.
Паперовий ящик №17 предмети з каменю, які морфологічно відповідають виробам з каменю доби неоліту бронзи 19 од.;
Паперовий ящик №18 - предмети металеві, які морфологічно відповідають фібулам доби раннього заліза середньовіччя 66 од., пряжкам доби середньовіччя 31 од., підвіскам та амулетам доби раннього заліза середньовіччя 46 од., хрестам та іконкам доби середньовіччя 4 од., браслетам доби бронзи середньовіччя 7 од., шпилькам доби раннього заліза середньовіччя 5 од., деталям фурнітури доби раннього заліза 12 од., наконечникам стріл доби раннього заліза у кількості 4 од.;
Паперовий ящик №19 предмети металеві, які морфологічно відповідають дзеркалам 8 од., ручці посудини 1 од., ківшу 1 од., налобнику кінському 1 од., гривні багатовитковій 1 од., доби раннього заліза середньовіччя, знаряддям праці ножам і кинджалам доби енеоліту раннього заліза 37 од.;
Паперовий ящик №20 предмети металеві, які морфологічно відповідають предметам озброєння доби раннього бронзи раннього заліза, а саме бутероль 1 шт., булава 1 шт., клевці 2 од., сокири 5 од., наконечники списів 33 од., кинджали 38 од.;
Паперовий ящик №21 предмети металеві, які морфологічно відповідають навершю меча 1 од., доби раннього заліза, кинджалам доби бронзи раннього заліза 39 од.;
Паперовий ящик №22 предмети металеві, які морфологічно відповідають мечам доби бронзи середньовіччя 30 од.;
Паперовий ящик №23 предмети металеві та кам`яні, які морфологічно відповідають предметам доби бронзи раннього заліза кинджалів 9 од., бутеролі 1 од., казану 1 од., навершю з фігурками козлів 2 од., знаряддям кам`яним 3 од.;
Паперовий ящик №24 предмети металеві, які морфологічно відповідають сокирам 43 од., клевцям 1 од., наконечникам списів 1 од., ножам 1 од., долотам 10 од., доби енеоліту пізнього середньовіччя;
Паперовий ящик №25 предмети металеві, які морфологічно відповідають шоломам доби раннього залізного віку середньовіччя 3 од.;
Паперовий ящик №26 предмети металеві, які морфологічно відповідають шоломам раннього залізного віку 2 од.;
Паперовий ящик №27 предмети металеві, які морфологічно відповідають шоломам доби середньовіччя 2 од.;
Паперовий ящик №28 предмети металеві, які морфологічно відповідають шоломам доби раннього залізного віку 2 од.;
Паперовий ящик №29 предмети металеві, які морфологічно відповідають шоломам доби раннього заліза 4 од.;
Паперовий ящик №30 предмети металеві, які морфологічно відповідають шоломам доби раннього залізного віку 3 од.;
Паперовий ящик №31 предмети металеві, які морфологічно відповідають шоломи доби раннього заліза 1 од.;
Паперовий ящик №32 предмети металеві, які морфологічно відповідають умбонам щитів доби раннього заліза середньовіччя 5 од.;
Паперовий ящик №33 предмети металеві, які морфологічно відповідають шаблям доби середньовіччя 25 од.;
Паперовий ящик №34 предмети глиняні, які морфологічно відповідають теракотам доби енеоліту раннього заліза 25 од.,
Паперовий ящик №35 предмети глиняні епохи раннього залізного віку, які морфологічно відповідають кілікам 4 од., лекіфам 2 од., курильницям 2 од., горщикам 8 од., чашам 4 од., канфарам 3 од., глечику 1 , скіфосу 1 од., мегарській чаші 1 од., солонці 1 од., флаконам 3 од.
Паперовий ящик №36 предмети глиняні античного часу, які морфологічно відповідають світильникам 5 од., кілікам 2 од., канфару 1 од., скіфосам 2 од., глеку 1 од., посудина фігурна 1 од., лекіфу 1 од. металева посудина 1 од.;
Паперовий ящик №37 предмети глиняні доби енеоліту, які морфологічно відповідають мискам 2 од., кубкам 2 од., покришкам 3 од., горщику 1 од.;
Паперовий ящик №38 предмети глиняні доби раннього заліза середньовіччя, які морфологічно відповідають глекам 7 од., кубку 1 од., чаші канфароподібній 1 од., світильнику 1 од., краплеподібній посудині з зеленим покриттям 1 шт.;
Паперовий ящик №39 предмети глиняні доби бронзи раннього залізного віку, які морфологічно відповідають горщикам - 4 од., глекам 3 од., кубкам 1 од., курильниці 1 од.;
Паперовий ящик №40 предмети глиняні доби енеоліту, які морфологічно відповідають посудині біноклеподібній 2 од., чаші на ніжці 1 од.;
Паперовий ящик №41 предмети глиняні доби бронзи раннього заліза, які морфологічно відповідають горщикам 3 од., глекам 2 од.;
Паперовий ящик №42 предмети глиняні доби енеоліту, які морфологічно відповідають мисці на піддоні 1 од., горщикам 2 од., статуетці 1 од.;
Паперовий ящик №43 предмети глиняні доби енеоліту раннього залізного віку, які морфологічно відповідають зерновику 1 од., черпаку 1 од.,
Паперовий ящик №44 предмети скляні античного часу середньовіччя, які морфологічно відповідають глекам 5 од., ойнахої 1 од., келихам 4 од., тарілкам 2 од., вазам 2 од., флаконам 1 од., амфорискам 1 од.;
Паперовий ящик №45 предмети скляні античного часу середньовіччя, які морфологічно відповідають глекам 3 од., ойнахої 1 од., колбі 1 од., підвіски у формі посудинки 1 од., бальзамарію 1 од., кубку 1 од.;
Паперовий ящик №46 предмети глиняні доби раннього залізного віку, які морфологічно відповідають ойнахоям 4 од., глекам 5 од., амфорам 1 од., горщикам 1 од.,
Паперовий ящик №47 предмети глиняні доби раннього залізного віку, які морфологічно відповідають глекам 5 од., ойнахої 1 од., кубку 1 од., пеліці 1 од., канфару 1 од., лагіносу 1 од., теракотам 6 шт.,
Паперовий ящик №48 предмети глиняні доби раннього залізного віку, які морфологічно відповідають тарілкам 12 од., глеку 1 од.;
Паперовий ящик №49 предмети глиняні доби раннього залізного віку та середньовіччя, які морфологічно відповідають глекам 8 од., горщику 1 од.;
Паперовий ящик №50 предмети глиняні доби раннього залізного віку та середньовіччя, які морфологічно відповідають глекам 8 од., горщику 1 од.;
Паперовий ящик №51 предмети глиняні доби раннього залізного віку та середньовіччя, які морфологічно відповідають глекам 5 од., тарілкам 6 од., ойнахої 1 од.;
Паперовий ящик №52 предмети глиняні доби раннього залізного віку та середньовіччя, які морфологічно відповідають мискам 6 од., глекам 3 од., кубку 1 од., амфорі 1 од., ойнахої 1 од., канфару 1 од.;
Паперовий ящик №53 предмети глиняні доби раннього залізного віку та середньовіччя, які морфологічно відповідають мисці 1 од., горщикам 3 од., кубкам 5 од., глекам 2 од., курильниці 1 од.;
Паперовий ящик №54 предмети глиняні доби раннього залізного віку та середньовіччя, які морфологічно відповідають ойнахоям 4 од., горщикам 2 од., глекам 10 од., амфорам столовим 2 од., амфориску 1 од., мисці 1 од.;
Паперовий ящик №55 предмети з гіпсу античного часу, які морфологічно відповідають наліпам гіпсовим для прикрашання поховальних саркофагів 20 од.;
Паперовий ящик №56 предмети з гіпсу античного часу, які морфологічно відповідають наліпам гіпсовим для прикрашання поховальних саркофагів 21 од.;
Паперовий ящик №57 предмети з гіпсу античного часу, які морфологічно відповідають наліпам гіпсовим для прикрашання поховальних саркофагів 74 од.;
Паперовий ящик №58 предмети з гіпсу античного часу, які морфологічно відповідають наліпам гіпсовим для прикрашання поховальних саркофагів 16 од.;
Паперовий ящик №59 предмети металеві доби раннього заліза пізнього середньовіччя, які морфологічно відповідають сокирам 36 од.;
Паперовий ящик №60 предмети глиняні доби античного часу, які морфологічно відповідають ойнахоям 2 од., амфорі столовій 1 од., кальпіді 1 од., канфару 1 од.;
Паперовий ящик №61 предмети глиняні доби раннього заліза, які морфологічно відповідають вазам 1 од., глекам 2 од., пеліці 1 од., кратериску 1 од.;
Паперовий ящик №62 предмети глиняні доби раннього заліза, які морфологічно відповідають глекам 4 од., мискам 4 од., горщикам 1 од.;
Паперовий ящик №63 предмети глиняні доби раннього заліза раннього середньовіччя, які морфологічно відповідають глекам 11 од.;
Паперовий ящик №64 предмети глиняні доби раннього заліза раннього середньовіччя, які морфологічно відповідають мискам 6 од., глекам 6 од., кухлям 2 од., покришці 1 од., курильниці 1 од.;
Паперовий ящик №65 предмети глиняні доби раннього заліза раннього середньовіччя які морфологічно відповідають глекам 6 од., мискам 5 од., курильниці 1 од., горщику 1 од., кубку 1 од., аск 1 од.;
Паперовий ящик №66 предмет глиняний доби античного часу, який морфологічно відповідає амфорі;
Паперовий ящик №67 предмети доби фінального палеоліту пізнього середньовіччя, які морфологічно відповідають наконечникам стріл, кістяним 13 од., крем`яним 22 од., металевим 25 од., гарпунам 2 од., перстням 20 од.;
Вилучені вироби з глини та металлу, які розміщені в поліетиленових пакетах в одному екземплярі та отримали умовні позначення у вигляді нумерації цифр:
1. Амфора глиняна античного часу
2. Амфора глиняна античного часу
3. Амфора глиняна античного часу
4. Амфора глиняна античного часу
5. Амфора глиняна античного часу
6. Амфора глиняна античного часу
7. Посудина розписна амфора античного часу
8. Посудина розписна зерновик Трипільського часу
9. Посудина орнаментована зерновик Трипільського часу
10. Посудина розписна зерновик Трипільського часу
11. Посудина розписна зерновик Трипільського часу
12. Кольчуга залізна доби середньовіччя
13. Амфора глиняна античного часу
14. Кратер розписний античного часу
15. Глек середньовічного часу
16. Глек середньовічного часу
17. Глек середньовічного часу
18. Глек середньовічного часу
19. Глек середньовічного часу
20. Амфора античного часу
21. Амфора античного часу
22. Амфора античного часу
23. Амфора античного часу
24. Амфора античного часу
25. Амфора античного часу
26. Амфора античного часу
27. Амфора античного часу
28. Амфора античного часу
29. Амфора античного часу
30. Амфора античного часу
31. Амфора античного часу
32. Амфора античного часу
33. Амфора античного часу
34. Амфора античного часу
35. Амфора античного часу
36. Амфора античного часу
37. Амфора античного часу
38. Амфора античного часу
39. Амфора античного часу
40. Амфора античного часу
41. Амфора античного часу
42. Амфора античного часу
43. Амфора античного часу
44. Амфора античного часу
45. Амфора античного часу
46. Амфора античного часу
47. Амфора античного часу
48. Амфора античного часу
49. Амфора античного часу
50. Амфора античного часу
51. Амфора античного часу
52. Амфора античного часу
53. Амфора античного часу
54. Амфора античного часу
55. Амфора античного часу
56. Амфора античного часу
57. Амфора античного часу
58. Амфора античного часу
59. Амфора античного часу
60. Амфора античного часу
61. Амфора античного часу
62. Амфора античного часу
63. Амфора античного часу
64. Амфора античного часу
65. Амфора античного часу
66. Амфора античного часу
67. Амфора античного часу
68. Амфора античного часу
69. Амфора античного часу
70. Амфора античного часу
71. Амфора античного часу
72. Амфора античного часу
73. Амфора доби раннього заліза раннього середньовіччя
74. Амфора Візантійського часу
75. Амфора Візантійського часу
76. Глек Візантійського часу
Вилучені предмети схожі на монети стародавніх часів.
1. Предмет морфологічно схожий на давньоруську гривну Київського типу 11-13 століття у кількості 17 од.,
2. Предмет морфологічно схожий на гривну Волинського типу 12-13 століття у кількості 5 од.,
3. Предмет морфологічно схожий на полтину Волинського типу 12-13 століття у кількості 1 од.,
4. Предмет морфологічно схожий на Новгородську гривну 12-14 століття у кількості 2 од.,
5. Предмет морфологічно схожий на злиток лепьошка Татарський 11-12 століття у кількості 1 од.,
6. Предмет морфологічно схожий на гривну Золотоординську 13-14 століття у кількості 2 од.,
7. Предмет морфологічно схожий на гривну Чернігівського типу 11-13 століття у кількості 3 од.,
8. Предмет морфологічно схожий на монету залиту воском період Римська імперія у кількості 1 од.,
9. Предмет морфологічно схожий на монети мідні періоду Римської імперії 3-4 сторіччя 3 од.
10. Предмет морфологічно схожий на мідну монета з надписом Пантікапей 4 сторіччя до нашої ери 1 од.;
11. Предмет морфологічно схожий на монету мідну періоду Римської імперії 3-4 нашої ери 63 од.;
12. Предмет морфологічно схожий на монету мідну Ніконія 4 ст. до н.е. 1 од.;
13. Предмет морфологічно схожий на монету мідну Тіри 3-4 ст. до н.е. 1 од.;
14. Предмет морфологічно схожий на соліди прибалтійські володінь Швеції часів правління Королеви Христини та Речі Посполитої часів Сегізмунда 3 середини 17 ст. 521 од. з пояснень спеціаліста, наявність окисів та грунтових забруднень, а також цілісність цього монетного комплексу може свідчити про те, що це скарб,
які запаковані в ящик №1;
15. Предмет морфологічно схожий на монети Ольвії 3-4 століття до н.е. залиті воском 172 од.,
16. Предмети морфологічно схожий на монети стрілки Ольвії 5 століття до н.е. 3 од.,
17. Предмети морфологічно схожі на монети Пантикапею та Боспорського царства 4 ст.. до н.е. 2 н.е поміщені до альбому з надписом 02 ПАN 82 од.
18. Предмети морфологічно схожий на монети стародавньої Греції та Риму залиті воском 3 століття до н.е., 3-4 н.е 26 од.,
19. Предмети морфологічно схожий на монети Боспорського царства 3 століття до н.е., 2 н.е 9 од.,
20. Предмети морфологічно схожий на монети Античні 3-1 століття до н.е., 6 од.,
21. Предмети морфологічно схожий на монети Боспорського царства 1 століття до н.е., 2 н.е 20 од.,
22. Предмети морфологічно схожий на монети Боспорського царства 1 століття до н.е., 2 н.е 20 од.,
23. Предмети морфологічно схожий на монети Античні 3-1 століття до н.е., 21 од.,
24. Предмети морфологічно схожий на монети Боспорського царства та Античні 1 століття до н.е., 2 н.е 12 од.,
25. Предмети морфологічно схожий на монети Боспорського царства та Античні 1 століття до н.е., 2 н.е 33 од.,
26. Предмети морфологічно схожий на монети Боспорського царства та Античні 1 століття до н.е., 2 н.е 36 од.,
27. Предмети морфологічно схожий на монети Боспорського царства та Античні 1 століття до н.е., 2 н.е 20 од.,
28. Предмети морфологічно схожий на монети Боспорського царства та Античні 1 століття до н.е., 2 н.е 11 од.,
29. Предмети морфологічно схожий на монети Боспорського царства та Античні 1 століття до н.е., 2 н.е 26 од.,
30. Предмети морфологічно схожий на монети Боспорського царства та Античні 1 століття до н.е., 2 н.е 16 од.,
31. Предмети морфологічно схожий на монети Боспорського царства та Античні 1 століття до н.е., 2 н.е 8 од.,
32. Предмети морфологічно схожий на монети Боспорського царства та Античні 1 століття до н.е., 2 н.е 14 од.,
33. Предмети морфологічно схожий на монети Римської імперії 3-4 століття, 15 од.,
34. Предмети морфологічно схожі на монети Римської імперії 3 сторіччя до н.е. 3-4 століття н.е., 18 од.,
35. Предмети морфологічно схожі на монети Римської імперії 3 сторіччя до н.е. 3-4 століття н.е., 80 од.,
36. Предмети морфологічно схожі на монети Римської імперії Північного Причорноморря 1-4 століття н.е., вкриті воском 58 од.,
37. Предмети морфологічно схожі на монети Римської імперії Північного Причорноморря 1-4 століття н.е., вкриті воском 36 од.,
38. Предмети морфологічно схожі на монети Пантікапею Боспорського царства 4 століття до н.е. 1 століття н.е., вкриті воском 210 од.,
39. Предмети морфологічно схожі на монети Пантікапею Боспорського царства 1-2 століття, 1 од.,
40. Предмети морфологічно схожі на монети Античні та Боспорського царства 1-4 століття н.е., вкриті воском 180 од.,
які поміщено до ящика №2;
41. Предмети морфологічно схожі на монети Золотої Орди та Візантії 13-15 ст., 10 одиниць.
42. Предмети морфологічно схожі на монети Золотої Орди, 13-14 ст., 139 одиниць.
43. Предмети морфологічно схожі на монети Золотої Орди, 13-14 ст., 9 одиниць.
44. Предмети морфологічно схожі на монети-дельфіни, Ольвія, 5-4 ст. до н.е., 20 одиниць.
45. Предмети морфологічно схожі на монети-дельфіни, Ольвія, 5-4 ст. до н.е., 20 одиниць.
46. Предмети морфологічно схожі на монети-дельфіни, Ольвія, 5-4 ст. до н.е., 10 одиниць.
47. Предмети морфологічно схожі на монети-дельфіни, Ольвія, 5-4 ст. до н.е., 49 одиниць.
48. Предмети морфологічно схожі на монети Римської Імперії, 3-4 ст., вкриті патиною та з грунтовими забрудненнями, 454 одиниць.
49. Предмети морфологічно схожі на монети Римської Імперії, 3-4 ст., 48 одиниць.
50. Предмети морфологічно схожі на монети Херсонеса, 4-1 до н.е., 17 одиниць.
51. Вагова гирька антична 4-3 ст. до н.е., 1 одиниця,
які, запаковано до ящика №3;
52. Предмети морфологічно схожі на монети Феодосії, 4-1 ст. до н.е., частково залиті воском, 71 одиниця.
53. Альбом, який містить монети Керкінікіди, 4-1 ст. до н.е., 82 одиниця.
54. Предмети морфологічно схожі на монети Тіри, 4-1 ст. до н.е., 16 одиниць.
55. Синій альбом, який містить предмети, за морфологічними ознаками схожі на античні монети, 4-1 ст. до н.е., 9 одиниць.
56. Зелений альбом, які містить предмети, за морфологічними ознаками схожі на монети Тіри, 4-1 ст. до н.е., 8 одиниць.
57. Чорний альбом, які містить предмети, за морфологічними ознаками схожі на монети Тіри, 4-1 ст. до н.е., 11 одиниць.
58. Синій альбом, які містить предмети, за морфологічними ознаками схожі на монети Римської Імперії, 2-4 ст., 73 одиниці,
які, запаковано до ящика №4;
59. Предмети морфологічно схожі на монети античні, 4-1 ст. до н.е., 63 одиниці.
60. Предмети морфологічно схожі на монети античні, 4-1 ст. до н.е., 36 одиниць.
61. Предмети морфологічно схожі на монети Херсонеса, 4-1 ст. до н.е., 28 одиниць.
62. Предмети морфологічно схожі на монети античні, 4-1 ст. до н.е., залиті воском, 32 одиниці.
63. Предмети морфологічно схожі на монети античні, залиті воском, 4-1 ст. до н.е., 44 одиниці.
64. Предмети морфологічно схожі на монети античні, залиті воском, 4-1 ст. до н.е., 67 одиниць.
65. Предмети морфологічно схожі на монети античні, 4-1 ст. до н.е., з поміткою «скарб» на паперовій бірці жовтого кольору, 8 одиниць.
66. Предмети морфологічно схожі на монети античні, залиті воском, 4-1 ст. до н.е., 24 одиниці.
67. Предмети морфологічно схожі на монети античні, залиті воском, 4-1 ст. до н.е., 44 одиниці.
68. Предмети морфологічно схожі на монети античні, залиті воском, 4-1 ст. до н.е., 35 одиниць.
69. Предмети морфологічно схожі на монети античні, залиті воском, 4-1 ст. до н.е., 63 одиниці.
70. Предмети морфологічно схожі на монети античні, залиті воском, 4-1 ст. до н.е., 40 одиниць.
71. Предмети морфологічно схожі на монети античні, залиті воском, 4-1 ст. до н.е., 37 одиниць,
які, запаковано до ящика №5;
72. Предмети морфологічно схожі на монети Римської Імперії Візантійської Імперії, залиті воском, 3-12 ст., 24 одиниці.
73. Предмети морфологічно схожі на монети Римської Імперії Візантійської Імперії, залиті воском, 3-12 ст., 24 одиниці.
74. Предмети морфологічно схожі на монети Римської Імперії Візантійської Імперії, залиті воском, 3-12 ст., 31 одиниця.
75. Предмети морфологічно схожі на монети Римської Імперії Візантійської Імперії, залиті воском, 3-12 ст., 17 одиниць.
76. Предмети морфологічно схожі на монети Римської Імперії Візантійської Імперії, залиті воском, 3-12 ст., 25 одиниці.
77. Предмети морфологічно схожі на монети Римської Імперії Візантійської Імперії, залиті воском, 3-12 ст., 31 одиниця.
78. Предмети морфологічно схожі на монети Римської Імперії Візантійської Імперії, залиті воском, 3-12 ст., 38 одиниць.
79. Предмети морфологічно схожі на монети Римської Імперії Візантійської Імперії, залиті воском, 3-12 ст., 35 одиниць.
80. Предмети морфологічно схожі на монети Римської Імперії Візантійської Імперії, залиті воском, 3-12 ст., 37 одиниць.
81. Предмети морфологічно схожі на монети Римської Імперії Візантійської Імперії, залиті воском, 3-12 ст., 19 одиниць.
82. Предмети морфологічно схожі на монети Римської Імперії Візантійської Імперії, залиті воском, 3-12 ст., 24 одиниці.
83. Предмети морфологічно схожі на монети Римської Імперії Візантійської Імперії, залиті воском, 3-12 ст., 21 одиниця.
84. Предмети морфологічно схожі на монети Римської Імперії Візантійської Імперії, залиті воском, 3-12 ст., 20 одиниць.
85. Предмети морфологічно схожі на монети Римської Імперії Візантійської Імперії, залиті воском, 3-12 ст., 42 одиниці.
86. Предмети морфологічно схожі на монети Римської Імперії Візантійської Імперії, залиті воском, 3-12 ст., 33 одиниць.
87. Предмети морфологічно схожі на монети Римської Імперії Візантійської Імперії, залиті воском, 3-12 ст., 39 одиниць.
88. Предмети морфологічно схожі на монети Римської Імперії Візантійської Імперії, залиті воском, 3-12 ст., 33 одиниці.
89. Предмети морфологічно схожі на монети Римської Імперії Візантійської Імперії, залиті воском, 3-12 ст., 33 одиниці.
90. Предмети морфологічно схожі на монети Римської Імперії Візантійської Імперії, залиті воском, 3-12 ст., 39 одиниць.
91. Предмети морфологічно схожі на монети Римської Імперії Візантійської Імперії, залиті воском, 3-12 ст., 23 одиниці.
92. Предмети морфологічно схожі на монети Римської Імперії Візантійської Імперії, залиті воском, 3-12 ст., 20 одиниць.
93. Предмети морфологічно схожі на монети Римської Імперії Візантійської Імперії, залиті воском, 3-12 ст., 35 одиниць.
94. Предмети морфологічно схожі на монети Римської Імперії Візантійської Імперії, залиті воском, 3-12 ст., 35 одиниці.
95. Предмети морфологічно схожі на монети Римської Імперії Візантійської Імперії, залиті воском, 3-12 ст., 35 одиниці.
96. Предмети морфологічно схожі на монети Римської Імперії Візантійської Імперії, залиті воском, 3-12 ст., 25 одиниць.
97. Предмети морфологічно схожі на монети Римської Імперії Візантійської Імперії, залиті воском, 3-12 ст., 24 одиниці.
98. Предмети морфологічно схожі на монети Римської Імперії Візантійської Імперії, залиті воском, 3-12 ст., 42 одиниці.
99. Предмети морфологічно схожі на монети Римської Імперії Візантійської Імперії, залиті воском, 3-12 ст., 37 одиниць.
100. Предмети морфологічно схожі на монети Римської Імперії Візантійської Імперії, залиті воском, 3-12 ст., 35 одиниць.
Ухвала про арешт майна виконується негайно слідчим, прокурором з письмовим повідомленням заінтересованих осіб.
Ухвала слідчого судді може бути оскаржена безпосередньо до Львівського апеляційного суду протягом п`яти днів з дня її оголошення.
Суддя ОСОБА_1
Суд | Личаківський районний суд м.Львова |
Дата ухвалення рішення | 27.06.2022 |
Оприлюднено | 16.05.2024 |
Номер документу | 104946580 |
Судочинство | Кримінальне |
Категорія | Провадження за поданням правоохоронних органів, за клопотанням слідчого, прокурора та інших осіб про арешт майна |
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні