ЦЕНТРАЛЬНИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
У Х В А Л А
04.07.2022 м.Дніпро Справа № 912/221/22
Центральний апеляційний господарський суд у складі колегії суддів:
головуючого судді: Орєшкіної Е.В.,
судді: Дармін М.О., Кощеєв І.М.
розглянувши матеріали апеляційної скарги Фермерського господарства "Кашуби Віталія Григоровича" на рішення Господарського суду Кіровоградської області від 26.05.2022 у справі №912/221/22 (суддя Поліщук Г.Б., повне рішення складено 31.05.2022)
до відповідача Товариства з обмеженою відповідальністю "Амбар Інвест", смт Пантаївка, Олександрійський район, Кіровоградська область
про стягнення 85 600,04 грн
ВСТАНОВИВ:
29.06.2022 на адресу Центрального апеляційного господарського суду надійшла апеляційна скарга Фермерського господарства "Кашуби Віталія Григоровича" на рішення Господарського суду Кіровоградської області від 26.05.2022 у справі №912/221/22.
Згідно протоколу автоматизованого розподілу судової справи між суддями від 29.06.2022 року для розгляду апеляційної скарги визначена колегія суддів у складі: головуючий суддя Орєшкіна Е.В., судді: Дармін М.О., Кощеєв І.М.
З огляду на те, що апеляційна скарга надійшла до Центрального апеляційного господарського суду без матеріалів справи, що унеможливлює розгляд поданої апеляційної скарги, апеляційний господарський суд, відповідно до п.17.5 Перехідних положень Господарського процесуального кодексу України, вважає за необхідне витребувати матеріали даної справи у суду першої інстанції та відкласти вирішення питань, пов`язаних з рухом апеляційної скарги, які визначені главою 1 розділу IV Господарського процесуального кодексу України, до надходження матеріалів справи.
Керуючись ст. 234, п.17.5 Перехідних положень Господарського процесуального кодексу України, Центральний апеляційний господарський суд, -
УХВАЛИВ:
1. Витребувати з Господарського суду Кіровоградської області справу №912/221/22 за позовом Фермерського господарства "Кашуби Віталія Григоровича" до Товариства з обмеженою відповідальністю "Амбар Інвест" про стягнення 85 600,04 грн.
2. Відкласти вирішення питань, пов`язаних з рухом апеляційної скарги, до надходження до Центрального апеляційного господарського суду матеріалів справи №912/221/22.
3. Копію ухвали надіслати на електронну адресу Господарського суду Кіровоградської області.
4. Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та оскарженню не підлягає.
Головуючий суддя Е.В. Орєшкіна
Суддя М.О. Дармін
Суддя І.М. Кощеєв
Суд | Центральний апеляційний господарський суд |
Дата ухвалення рішення | 03.07.2022 |
Оприлюднено | 06.07.2022 |
Номер документу | 105067215 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Центральний апеляційний господарський суд
Орєшкіна Еліна Валеріївна
Господарське
Центральний апеляційний господарський суд
Орєшкіна Еліна Валеріївна
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні