Ухвала
від 03.07.2022 по справі 638/10580/20
ДЗЕРЖИНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М.ХАРКОВА

УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

04 липня 2022 року

м. Харків

справа № 638/10580/20

провадження № 2/638/2403/22

Дзержинський районний суд м. Харкова у складі

головуючого судді - Яковлевої В.М.,

за участю секретаря судового засідання -Денісенко О.І.,

розглянувши у відкритому підготовчому судовому засіданні в залі суду в м. Харкові заяву представника позивача ОСОБА_1 - адвоката Анікіної Катерини Євгеніївни про уточнення позовних вимог, про залучення третіх осіб, клопотання про витребування доказів, клопотання про зупинення провадження у цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , треті особи: ОСОБА_3 , ОСОБА_4 , Приватний нотаріус Харківського міського нотаріального округу Мірошниченко Тетяна Петрівна, Приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу Тарасова Юлія Петрівна, про витребування майна із чужого незаконного володіння,

в с т а н о в и в:

У липні 2020 року позивач звернувся до суду з позовом до ОСОБА_2 , треті особи: ОСОБА_3 , ОСОБА_4 , Приватний нотаріус Харківського міського нотаріального округу Мірошниченко Тетяна Петрівна, Приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу Тарасова Юлія Петрівна про витребування майна із чужого незаконного володіння.

Відповідно до протоколу повторного автоматизованого розподілу судової справи між суддями від 13 жовтня 2021 року вищевказана цивільна справа передана в провадження судді Яковлевої В.М. відповідно до пункту 2.3.50 Положення про автоматизовану систему документообігу суду.

Матеріали цивільної справи № 638/10580/20 передані в провадження судді Яковлевої В.М. 18 жовтня 2021 року.

Ухвалою Дзержинського районного суду м. Харкова від 20 жовтня 2021 року прийнято позовну заяву до свого провадження. Розгляд справи постановлено здійснювати за правилами загального позовного провадження. Призначено підготовче судове засідання.

04 липня 2022 року представник позивача ОСОБА_1 - адвокат Анікіна К.Є. подала до суду заяву про уточнення (зменшення) позовних вимог, в якому відповідно до п. 2 частини другої статті 49 та п. 3 частини другої статті 197 ЦПК України повідомила про зменшення позовних вимог, а саме, про відмову від визнання права власності ОСОБА_1 в порядку спадкування за законом на квартиру АДРЕСА_1 .

Інші позовні вимоги просила викласти в такій редакції:

- витребувати з чужого незаконного володіння квартиру АДРЕСА_1 у ОСОБА_2 ;

- скасувати рішення державного реєстратора приватного нотаріуса Мірошниченко Тетяни Петрівни, Харківський міський нотаріальний округ (індексний номер 31813479 від 31 травня 2019 року) про державну реєстрацію права власності ОСОБА_2 на квартиру АДРЕСА_1 ;

- скасувати запис Державного реєстру речових прав на нерухоме майно № 31813479 про державну реєстрацію права власності ОСОБА_2 на квартиру АДРЕСА_1 , внесений до реєстру 31 травня 2019 року державного реєстратором приватним нотаріусом Мірошниченко Тетяною Петрівною, Харківський міський нотаріальний округ;

- поновити у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно записи про державну реєстрацію права власності ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , на квартиру АДРЕСА_1 , внесені на підставі свідоцтва про право власності № НОМЕР_1 (20.02.1998, ХМЦП ДЖФ) та свідоцтва про право на спадщину № 1-3199 (23.11.2007, 6 ХДНК).

Стягнути з ОСОБА_2 на користь позивача суму судового збору.

04 липня 2022 року представник позивача ОСОБА_1 - адвокат Анікіна К.Є. подала до суду заяву про залучення третіх осіб.

Заява обгрунтована тим, що згідно з матеріалами спадкових справ № 113/2014, відкритої після смерті ОСОБА_6 , та № 495/2010, відкритої після смерті ОСОБА_5 , до кола спадкоємців ОСОБА_5 належать:

1) ОСОБА_1 (позивач) в порядку спадкування після смерті своєї матері ОСОБА_6 , яка прийняла спадщину після ОСОБА_5 , але не встигла оформити свої спадкові права;

2) ОСОБА_7 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , в порядку спадкування після смерті своєї матері ОСОБА_6 , яка прийняла спадщину після ОСОБА_5 , але не встигла оформити свої спадкові права;

3) ОСОБА_8 , ІНФОРМАЦІЯ_3 , троюрідний брат спадкодавиці;

4) ОСОБА_9 , ІНФОРМАЦІЯ_4 , ступінь споріднення невідома;

5) ОСОБА_10 , ІНФОРМАЦІЯ_5 , двоюрідна сестра спадкодавиці, яка спадкує за правом представлення свого батька ОСОБА_11 , дядька спадкодавиці;

6) ОСОБА_12 , ІНФОРМАЦІЯ_6 , дядько спадкодавиці.

Як вбачається з відповіді 6 ХДНК (лист № 680/01-16 від 23.02.2022) ОСОБА_10 , ОСОБА_8 , ОСОБА_12 є померлими. ОСОБА_7 та ОСОБА_9 є живими на цей момент. Як особи, які прийняли спадщину після вищезазначених осіб, вони мають право претендувати на спадщину ОСОБА_5 , а отже є особами, на чиї права вплине рішення у цій судовій справі.

Враховуючи вищенаведене, відповідно до статті 53 ЦПК України, просить залучити до участі у справі як третіх осіб, що не заявляють самостійних вимог щодо предмета позову, ОСОБА_7 ( ІНФОРМАЦІЯ_2 , паспорт НОМЕР_2 , код НОМЕР_3 , АДРЕСА_2 ) та ОСОБА_9 ( ІНФОРМАЦІЯ_4 , паспорт НОМЕР_4 , АДРЕСА_3 ).

Також 04 липня 2022 року представник позивача ОСОБА_1 - адвокат Анікіна К.Є. подала до суду заяву про витребування доказів, в якому просить витребувати:

1). у Першій синельниківській державній нотаріальній конторі (код ЄДРПОУ 02891182, 52500, Дніпропетровська обл., м. Синельникове, вул. Покровська, З-з) інформацію щодо кола осіб, які прийняли спадщину після ОСОБА_8 ( ІНФОРМАЦІЯ_3 , номер у Спадковому реєстрі 55073108, номер у нотаріуса 205/2013) та ОСОБА_13 ( ІНФОРМАЦІЯ_5 , номер у Спадковому реєстрі 60757504, номер у нотаріуса 166/2017), та про видані свідоцтва про право на спадщину;

2). у Сімферопольській районній державній нотаріальній конторі (код ЄДРПОУ 05466051, 95000, АРК, м. Сімферополь, вул. Маркса Карла, 17) інформацію щодо кола осіб, які прийняли спадщину після ОСОБА_12 ( ІНФОРМАЦІЯ_6 , номер у Спадковому реєстрі 51743830, номер у нотаріуса 747), та про видані свідоцтва про право на спадщину.

Клопотання обгрунтовано тим, що вбачається з відповіді 6 ХДНК (лист № 680/01-16 від 23.02.2022) ОСОБА_13 , ОСОБА_8 , ОСОБА_12 є померлими та після них заведено спадкові справи. Спадкоємці вищезазначених осіб є такими, що мають право претендувати на спадкове майно ОСОБА_5 , а отже є особами, на чиї права вплине рішення у цій судовій справі. Позивач не має можливості самостійно отримати вищезазначену інформацію з огляду на положення Закону України «Про нотаріат» щодо таємниці вчинення нотаріальних дій.

Також 04 липня 2022 року представник позивача ОСОБА_1 - адвокат Анікіна К.Є. подала до суду клопотання про зупинення провадження у справі.

Клопотання обгрунтовано тим, що ОСОБА_1 перебуває на військовій службі в Національній гвардії України та перебуває на цей момент у зоні ведення бойових дій.

У підготовче судове засідання позивач, відповідач, їх представники позивача не з`явились, про день, місце та час проведення підготовчого судового засідання повідомлялись належним чином.

Представник позивача подав до суду заяву, в якій просив підготовче судове засідання 04 липня 2022 року провести за його відсутності та розглянути подані клопотання.

Представник відповідача ОСОБА_2 - адвокат Яровенко О.Ю. подала до суду заяву, в якій зазначила, що представником відповідача отримано заяви про уточнення позовних вимог, про залучення третіх осіб, клопотання про витребування доказів у цивільній справі, клопотання про зупинення провадження у справі, подані представником позивача 04 липня 2022 року через канцелярію суду. Проти задоволення вказаних заяв та клопотань заперечують, просить залишити їх без задоволення. Просить закрити підготовче провадження у справі та призначити справу до розгляду по суті. Судове засідання, 04 липня 2022 року об 11-30 год., провести за відсутності відповідача та його представника.

Інші учасники в судове засідання не з`явилися, про день, місце та час проведення підготовчого судового засідання повідомлялись належним чином.

Інших заяв та клопотань, зокрема про перенесення судового засідання, до суду не надійшло.

Дослідивши клопотання та додані до нього документи, оглянувши матеріали справи, суд доходить таких висновків.

Частиною другою статті 197 ЦПК України встановлено, що в підготовчому засіданні суд: у разі необхідності заслуховує уточнення позовних вимог та заперечень проти них та розглядає відповідні заяви; вирішує питання про вступ у справу інших осіб, заміну неналежного відповідача, залучення співвідповідача, об`єднання справ і роз`єднання позовних вимог, прийняття зустрічного позову, якщо ці питання не були вирішені раніше; вирішує заяви та клопотання учасників справи; встановлює строки для подання відповіді на відзив та заперечення.

Відповідно до частин першої, третьої статті 13 ЦПК України суд розглядає справи не інакше як за зверненням особи, поданим відповідно до цього Кодексу, в межах заявлених нею вимог і на підставі доказів, поданих учасниками справи або витребуваних судом у передбачених цим Кодексом випадках. Учасник справи розпоряджається своїми правами щодо предмета спору на власний розсуд.

Відповідно до пунктів першого, другого частини другої статті 49ЦПК України крім прав та обов`язків, визначених у статті 43 цьогоКодексу позивачвправі відмовитисявід позову(всіхабо частинипозовних вимог),відповідач маєправо визнатипозов (всіабо частинупозовних вимог)на будь-якійстадії судовогопроцесу; позивач вправі збільшити або зменшити розмір позовних вимог до закінчення підготовчого засідання.

З аналізу вищезазначених норм вбачається, що до закінчення підготовчого засідання позивач вправі уточнити позовні вимоги.

Беручи до уваги, що уточнена позовна заява подана представником позивача на стадії підготовчого провадження до закінчення підготовчого засідання у справі, позивачем дотримано вимоги до форми та змісту заяви, не змінює підставу та/або предмет позову, суд приймає до розгляду заяву про уточнення (зменшення) позовних вимог.

Відповідно до положень статті 53 ЦПК України треті особи, які не заявляють самостійних вимог щодо предмета спору, можуть вступити у справу на стороні позивача або відповідача до закінчення підготовчого провадження у справі або до початку першого судового засідання, якщо справа розглядається в порядку спрощеного позовного провадження, у разі коли рішення у справі може вплинути на їхні права або обов`язки щодо однієї зі сторін. Їх може бути залучено до участі у справі також за заявою учасників справи.

У заявах про залучення третіх осіб і в заявах третіх осіб про вступ у справу на стороні позивача або відповідача зазначається, на яких підставах третіх осіб належить залучити до участі у справі.

Про залучення третіх осіб до участі у справі суд постановляє ухвалу, в якій зазначає, на які права чи обов`язки такої особи та яким чином може вплинути рішення суду у справі.

Треті особи, які не заявляють самостійних вимог, мають процесуальні права і обов`язки, встановлені статтею 43 цього Кодексу.

Вступ у справу третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору, не тягне за собою розгляду справи спочатку.

Суд, дослідивши матеріали справи, зважаючи, що клопотання подано представником позивача до закінчення підготовчого провадження, враховуючи, що рішення у справі може вплинути на їхні права або обов`язки, доходить висновку, що клопотання необхідно задовольнити та залучити до участі у справі у якості третіх осіб, які не заявляють самостійних вимог щодо предмета спору, на стороні позивача ОСОБА_7 ( ІНФОРМАЦІЯ_2 , паспорт НОМЕР_2 , код НОМЕР_3 , АДРЕСА_2 ) та ОСОБА_9 ( ІНФОРМАЦІЯ_4 , паспорт НОМЕР_4 , АДРЕСА_3 ).

Частиною першою статті 84 ЦПК України передбачено, що учасник справи, у разі неможливості самостійно надати докази, вправі подати клопотання про витребування доказів судом. Таке клопотання повинно бути подане в строк, зазначений у частинах другій та третій статті 83 цього Кодексу. Якщо таке клопотання заявлено з пропуском встановленого строку, суд залишає його без задоволення, крім випадку, коли особа, яка його подає, обґрунтує неможливість його подання у встановлений строк з причин, що не залежали від неї.

Частинами першою та другою статті 8 Закону України «Про нотаріат» визначено, що нотаріальна таємниця - сукупність відомостей, отриманих під час вчинення нотаріальної дії або звернення до нотаріуса заінтересованої особи, в тому числі про особу, її майно, особисті майнові та немайнові права і обов`язки тощо.

Нотаріус та особи, зазначені у статті 1 цього Закону, а також помічник нотаріуса зобов`язані зберігати нотаріальну таємницю, навіть якщо їх діяльність обмежується наданням правової допомоги чи ознайомленням з документами і нотаріальна дія або дія, яка прирівнюється до нотаріальної, не вчинялась.

Обов`язок дотримання нотаріальної таємниці поширюється також на осіб, яким про вчинені нотаріальні дії стало відомо у зв`язку з виконанням ними службових обов`язків чи іншої роботи, на осіб, залучених для вчинення нотаріальних дій у якості свідків, та на інших осіб, яким стали відомі відомості, що становлять предмет нотаріальної таємниці.

Особи, винні в порушенні нотаріальної таємниці, несуть відповідальність у порядку, встановленому законом.

Згідно з вимогами статті 12 ЦПК України, яка також покладає і на суд певні обов`язки зі створення для сторін змагального процесу, суд сприяє всебічному і повному з`ясуванню обставин справи: роз`яснює особам, які беруть участь у справі, їх права та обов`язки, попереджає про наслідки вчинення або не вчинення процесуальних дій і сприяє здійсненню їхніх прав у випадках, встановлених цим Кодексом.

З огляду на викладене, беручи до уваги предмет спору, заявлені вимоги і наявні у матеріалах справи докази, з метою повного, всебічного з`ясування обставин справи, ухвалення законного та обгрунтованого рішення, а також враховуючи, що обставини цивільних справ з`ясовуються судом на засадах змагальності, керуючись статтею 6 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод, яка гарантує право на справедливий і публічний розгляд справи упродовж розумного строку, практику Європейського суду з прав людини, яка зазначає, що не повинно бути занадто формального ставлення до передбачених законом вимог, так як доступ до правосуддя повинен бути не лише фактичним, але й реальним (Рішення Суду у справі «Жоффре де ля Прадель проти Франції» від 16.12.1992 року), враховуючи, що позивач не має можливості їх отримати особисто, суд доходить висновку про задоволення клопотання про витребування доказів, так як відомості, які містяться у вказаних документах, можуть мати значення для правильного вирішення справи.

Стосовно клопотання представника позивача ОСОБА_1 - адвоката Анікіної К.Є. про зупинення провадження у справі суд вважає за необхідне зазначити наступне.

Відповідно до положень п. 2 частини першої статті 251ЦПК України суд зобов`язаний зупинити провадження у справі у разі, зокрема, перебування сторони або третьої особи, яка заявляє самостійні вимоги щодо предмета спору, у складі Збройних Сил України або інших утворених відповідно до закону військових формувань, що переведені на воєнний стан або залучені до проведення антитерористичної операції.

Згідно п. 2 частини першої статті 253ЦПК України провадження у справі зупиняється у випадках, встановлених пунктом 2 частини першої статті 251 цього Кодексу, - до припинення перебування сторони або третьої особи, яка заявляє самостійні вимоги щодо предмета спору, у складі Збройних Сил України або інших утворених відповідно до закону військових формувань, що переведені на воєнний стан або залучені до проведення антитерористичної операції;

Разом із тим, стороною позивача не надано належних та достатніх доказів на підтвердження перебування ОСОБА_1 на даний час у складі Збройних Сил України або інших утворених відповідно до закону військових формувань, а саме, що його призвано та мобілізовано та, відповідно, зараховано до лав Збройних Сил України.

У зв`язку із чим, без належних доказів на підтвердження вищевказаних обставин, правові підстави для задоволення клопотання представника позивача про зупинення провадження у справі наразі відсутні.

Відповідно до статті 196 ЦПК України для виконання завдання підготовчого провадження в кожній судовій справі, яка розглядається за правилами загального позовного провадження, проводиться підготовче засідання. Дата і час підготовчого засідання призначаються суддею з урахуванням обставин справи і необхідності вчинення відповідних процесуальних дій. Підготовче засідання має бути розпочате не пізніше ніж через тридцять днів з дня відкриття провадження у справі.

Відповідно до статті 189 ЦПК України завданнями підготовчого провадження є: 1) остаточне визначення предмета спору та характеру спірних правовідносин, позовних вимог та складу учасників судового процесу; 2) з`ясування заперечень проти позовних вимог; 3) визначення обставин справи, які підлягають встановленню, та зібрання відповідних доказів; 4) вирішення відводів; 5) визначення порядку розгляду справи; 6) вчинення інших дій з метою забезпечення правильного, своєчасного і безперешкодного розгляду справи по суті.

Підготовче провадження починається відкриттям провадження у справі і закінчується закриттям підготовчого засідання .

Підготовче провадження має бути проведене протягом шістдесяти днів з дня відкриття провадження у справі. У виняткових випадках для належної підготовки справи для розгляду по суті цей строк може бути продовжений не більше ніж на тридцять днів за клопотанням однієї із сторін або з ініціативи суду.

Пунктом 1 статті 6 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод, ратифікованої Законом України від 17 липня 1997 року № 475/97-ВР «Про ратифікацію Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод 1950 року, Першого протоколу та протоколів № 2, 4, 7 та 11 до Конвенції», визначено, що кожен має право на справедливий і публічний розгляд його справи упродовж розумного строку незалежним і безстороннім судом, встановленим законом, який вирішить спір щодо його прав та обов`язків цивільного характеру або встановить обґрунтованість будь-якого висунутого проти нього кримінального обвинувачення.

Розумність тривалості судового розгляду має визначатися з огляду на обставини справи та наступні критерії: складність справи, поведінка заявника та компетентних органів, а також важливість предмета позову для заявника у справі (рішення Європейського суду з прав людини у справі «Фрідлендер проти Франції»).

Відповідно до вимог частини другої статті 197ЦПК України у підготовчому засіданні суд, зокрема призначає справу до розгляду по суті, визначає дату, час і місце проведення судового засідання.

Відповідно до частини третьої статті 200 ЦПК України за результатами підготовчого засідання суд постановляє ухвалу про: залишення позовної заяви без розгляду, закриття провадження у справі, закриття підготовчого провадження та призначення справи до судового розгляду по суті.

Як свідчать матеріали справи, позовна заява знаходиться в провадженні суду з 18 жовтня 2021 року. За таких обставин, відповідно до вимог статей 189, 200 ЦПК України, зважаючи на принцип розумного строку розгляду справи, достатнього часу, наданого сторонам для реалізації своїх процесуальних прав, суд доходить висновку, що у підготовчому судовому засіданні проведено всі процесуальні дії, які необхідно вчинити до закінчення підготовчого провадження з метою виконання завдань підготовчого судового засідання, спір між сторонами до судового розгляду не врегульований, підстав для залишення позовної заяви без розгляду або закриття провадження у справі немає. Інших заяв та клопотань до суду не надійшло. Відтак підстав для подальшого відкладення підготовчого судового засідання або оголошення перерви у підготовчому судовому засіданні суд не вбачає.

На підставі вищевикладеного, з урахуванням позицій сторін, суд вважає за можливе закрити підготовче провадження та призначити справу до судового розгляду по суті у відкритому судовому засіданні, в яке викликати учасників справи.

Керуючись статтями 49, 53, 84, 189, 196, 197, 200, 258, 260 ЦПК України, суд -

у х в а л и в:

Прийняти заяву представника позивача ОСОБА_1 - адвоката Анікіної Катерини Євгеніївни про уточнення (зменшення) позовних вимог, а саме, про відмову від визнання права власності ОСОБА_1 в порядку спадкування за законом на квартиру АДРЕСА_1 .

Інші позовні вимоги просила викласти в такій редакції:

- витребувати з чужого незаконного володіння квартиру АДРЕСА_1 у ОСОБА_2 :

- скасувати рішення державного реєстратора приватного нотаріуса Мірошниченко Тетяни Петрівни, Харківський міський нотаріальний округ (індексний номер 31813479 від 31 травня 2019 року) про державну реєстрацію права власності ОСОБА_2 на квартиру АДРЕСА_1 ;

- скасувати запис Державного реєстру речових прав на нерухоме майно № 31813479 про державну реєстрацію права власності ОСОБА_2 на квартиру АДРЕСА_1 , внесений до реєстру 31 травня 2019 року державного реєстратором приватним нотаріусом Мірошниченко Тетяною Петрівною, Харківський міський нотаріальний округ;

- поновити у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно записи про державну реєстрацію права власності ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , на квартиру АДРЕСА_1 , внесені на підставі свідоцтва про право власності № НОМЕР_1 (20.02.1998, ХМЦП ДЖФ) та свідоцтва про право на спадщину № 1-3199 (23.11.2007, 6 ХДНК).

Стягнути з ОСОБА_2 на користь позивача суму судового збору.

Заяву представника позивача ОСОБА_1 - адвоката Анікіної Катерини Євгеніївни про залучення до участі у справі третіх осіб - задовольнити.

Залучити до участі у справі третіх осіб, що не заявляють самостійних вимог щодо предмета позову, на стороні позивача ОСОБА_7 та ОСОБА_9 .

Надіслати ОСОБА_7 ( ІНФОРМАЦІЯ_2 , паспорт НОМЕР_2 , код НОМЕР_3 , АДРЕСА_2 ) та ОСОБА_9 ( ІНФОРМАЦІЯ_4 , паспорт НОМЕР_4 , АДРЕСА_3 ) копію цієї ухвали разом із копією позовної заяви та доданих до неї документів.

Встановити третім особам строк п`ять днів з дня вручення їй цієї ухвали, протягом якого вона має право подати до суду пояснення щодо позову, які повинні відповідати вимогам статті 178 ЦПК України. Одночасно з надісланням (наданням) пояснень щодо позову до суду третя особа зобов`язана надіслати (вручити) іншим учасникам справи копію цих пояснень та доданих до них документів.

Клопотання представникапозивача ОСОБА_1 -адвоката АнікіноїКатерини Євгеніївнипро витребуваннядоказів - задовольнити.

Витребувати у Першій синельниківськійдержавній нотаріальнійконторі (код ЄДРПОУ 02891182, 52500, Дніпропетровська обл., м. Синельникове, вул. Покровська, З-з) інформацію щодо кола осіб, які прийняли спадщину після ОСОБА_8 ( ІНФОРМАЦІЯ_3 , номер у Спадковому реєстрі 55073108, номер у нотаріуса 205/2013) та ОСОБА_13 ( ІНФОРМАЦІЯ_5 , номер у Спадковому реєстрі 60757504, номер у нотаріуса 166/2017), та про видані свідоцтва про право на спадщину;

Витребувати у Сімферопольській районнійдержавній нотаріальнійконторі (код ЄДРПОУ 05466051, 95000, АРК, м. Сімферополь, вул. Маркса Карла, 17) інформацію щодо кола осіб, які прийняли спадщину після ОСОБА_12 ( ІНФОРМАЦІЯ_6 , номер у Спадковому реєстрі 51743830, номер у нотаріуса 747), та про видані свідоцтва про право на спадщину.

У задоволенніклопотання представникапозивача ОСОБА_1 -адвоката АнікіноїКатерини Євгеніївнипро зупиненняпровадження усправі - відмовити.

Закрити підготовче засідання у цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , треті особи: ОСОБА_7 , ОСОБА_9 , ОСОБА_3 , ОСОБА_4 , Приватний нотаріус Харківського міського нотаріального округу Мірошниченко Тетяна Петрівна, Приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу Тарасова Юлія Петрівна, про витребування майна із чужого незаконного володіння.

Призначити справудо судовогорозгляду посуті увідкритому судовомузасіданні на 21вересня 2022року о10годині 00хвилин у приміщенні Дзержинського районного суду м. Харкова (61202, м. Харків, проспект Перемоги, 52-В, зал судових засідань № 3).

Викликати учасників справи в судове засідання.

Учасники справи можуть отримати інформацію щодо справи за веб-адресою: http://dg.hr.court.gov.ua/sud2011/на Офіційному веб - порталі судової влади України.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та оскарженню не підлягає.

Суддя В. М. Яковлева

СудДзержинський районний суд м.Харкова
Дата ухвалення рішення03.07.2022
Оприлюднено11.07.2022
Номер документу105136992
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах щодо права власності чи іншого речового права на нерухоме майно (крім землі), з них: про приватну власність, з них: витребування майна із чужого незаконного володіння

Судовий реєстр по справі —638/10580/20

Постанова від 09.05.2023

Цивільне

Харківський апеляційний суд

Яцина В. Б.

Ухвала від 22.02.2023

Цивільне

Харківський апеляційний суд

Яцина В. Б.

Ухвала від 22.02.2023

Цивільне

Харківський апеляційний суд

Яцина В. Б.

Ухвала від 18.01.2023

Цивільне

Харківський апеляційний суд

Яцина В. Б.

Ухвала від 20.12.2022

Цивільне

Дзержинський районний суд м.Харкова

Яковлева В. М.

Ухвала від 20.12.2022

Цивільне

Дзержинський районний суд м.Харкова

Яковлева В. М.

Ухвала від 20.12.2022

Цивільне

Дзержинський районний суд м.Харкова

Яковлева В. М.

Ухвала від 02.12.2022

Цивільне

Дзержинський районний суд м.Харкова

Яковлева В. М.

Ухвала від 02.12.2022

Цивільне

Дзержинський районний суд м.Харкова

Яковлева В. М.

Ухвала від 22.09.2022

Цивільне

Дзержинський районний суд м.Харкова

Яковлева В. М.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні