Постанова
від 06.07.2022 по справі 916/615/22
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

65119, м. Одеса, просп. Шевченка, 29, тел.: (0482) 307-983, e-mail: inbox@od.arbitr.gov.ua

веб-адреса: http://od.arbitr.gov.ua


ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

про визнання боржника банкрутом

та відкриття ліквідаційної процедури

"06" липня 2022 р.м. ОдесаСправа № 916/615/22Господарський суд Одеської області у складі судді Антощук Світлани Іванівни;

при секретарі судового засідання Ловзі І.С.

дослідивши матеріали справи

За заявою кредитора: гр. ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 ; РНОКПП НОМЕР_1 )

до боржника: Споживчого товариства "БУДОВА-ОМЕГА" (65012, м. Одеса, вул.. Осипова, буд. 25; ЄДРПОУ 40542380)

про банкрутство,

Учасники справи у судове засідання не з`явились;

СУТЬ СПОРУ:

ОСОБА_1 звернулось до Господарського суду Одеської області із заявою про відкриття провадження у справі про банкрутство Споживчого товариства "БУДОВА-ОМЕГА", посилаючись на положення Кодексу України з процедур банкрутства.

Ухвалою Господарського суду Одеської області від 11.05.2022р. було відкрито провадження у справі про банкрутство Споживчого товариства "БУДОВА-ОМЕГА"; визнано грошові вимоги гр. ОСОБА_1 до Споживчого товариства "БУДОВА-ОМЕГА" у сумі 110 000 грн.; введено мораторій на задоволення вимог кредиторів; введено процедуру розпорядження майном боржника; розпорядником майна боржника призначено арбітражну керуючу Пояркова Володимира Олександровича.

Крім того, вказаною ухвалою визначено, що відповідно до положень ч. 8 ст. 39 Кодексу України з процедур банкрутства попереднє засідання суду повинно відбутися не пізніше 70 календарних днів, з дати відкриття провадження у справі, а саме до 20.07.2021р.

11.05.2022р. господарським судом в автоматизованій системі "Діловодство спеціалізованого суду" в електронній формі було сформовано оголошення про відкриття провадження у справі №916/615/22 про банкрутство Споживчого товариства "БУДОВА-ОМЕГА".

11.05.2022р. на офіційному сайті Вищого господарського суду України опубліковано повідомлення про відкриття провадження у справі про банкрутство Споживчого товариства "БУДОВА-ОМЕГА" (публікація №68669 від 11.05.2022р.).

Ухвалою попереднього засідання 22.06.2022р., визначено розмір та перелік визнаних господарським судом вимог конкурсних кредиторів для внесення розпорядником майна боржника до реєстру вимог кредиторів та призначено підсумкове засідання суду на 06.07.2022р.

04.07.2022р. до господарського суду від розпорядника майном Боржника арбітражного керуючого Пояркова В.О. надійшло клопотання про залучення до матеріалів справи відомостей щодо проведення зборів та комітету кредиторів Боржника.

06.07.2022р. до господарського суду надійшли:

- від голови комітету кредиторів Споживчого товариства "БУДОВА-ОМЕГА" фізичної особи ОСОБА_1 : клопотання про визнання боржника банкрутом, відкриття ліквідаційної процедури та призначення арбітражного керуючого Пояркова В.О. ліквідатором Споживчого товариства "БУДОВА-ОМЕГА"; клопотання про проведення судового засідання, призначеного на 06.07.2022р. без участі кредитора.

- від розпорядника майном Боржника арбітражного керуючого Пояркова В.О.: заява про згоду на участь у справі №916/615/22 у якості ліквідатора Споживчого товариства "БУДОВА-ОМЕГА"; клопотання про проведення судового засідання, призначеного на 06.07.2022р. без участі арбітражного керуючого до якого долучено: аналіз фінансово-господарської діяльності боржника, клопотання про виплату та нарахування грошової винагороди, звіт у процедурі розпорядження майном, протокол зборів кредиторів від 04.07.2022р. та повідомлення про проведення зборів з доказами їх вручення.

- від Споживчого товариства "БУДОВА-ОМЕГА": клопотання про проведення судового засідання, призначеного на 06.07.2022р. без участі Боржника.

У підсумковому засіданні суду, господарським судом встановлено наступне.

Згідно Статуту боржника (нова редакція), затвердженого рішенням загальних зборів членів Споживчого товариства "БУДОВА-ОМЕГА" протокол № 1/20 від 19.10.2020р., витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, Споживче товариство "БУДОВА-ОМЕГА" знаходиться за адресою: 65012, м. Одеса, вул.. Осипова, буд. 25. У складі засновників боржника: ОСОБА_2 , ОСОБА_3 , ОСОБА_4 ; вид діяльності - будівництво житлових і нежитлових будівель.

Згідно щомісячних звітів розпорядника майном Споживчого товариства "БУДОВА-ОМЕГА" арбітражного керуючого Пояркова В.О. з метою виявлення майна Боржника ним були направлені запити про надання інформації до установ та організацій, які ведуть реєстри майнових прав та отримано наступні відповіді:

- Управлінням підтримання льотної придатності Державної авіаційної служби України повідомлено, що у Державному реєстрі цивільних повітряних суден України за Споживчим товариством "БУДОВА-ОМЕГА" повітряні судна не зареєстровані;

- Головним управлінням Держпраці в Одеській області повідомлено, що в управління відсутня інформація щодо зареєстрованих за Споживчим товариством "БУДОВА-ОМЕГА" об`єктів підвищеної небезпеки, великовантажних та інших технологічних транспортних засобів, що не підлягають експлуатації на вулично-дорожній мережі загального користування;

- Головним управлінням Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Одеській області повідомлено, що Споживче товариство "БУДОВА-ОМЕГА" не входить до переліку суб`єктів господарювання Одеської області як ліцензіат з надання послуг і виконання робіт протипожежного призначення;

- Головним управлінням Держпродспоживслужби в Одеській області повідомлено, що за Споживчим товариством "БУДОВА-ОМЕГА" трактори, самохідні шасі, самохідні сільськогосподарські, дорожньо-будівельні і меліоративні машини, сільськогосподарська техніка в Одеській області не зареєстровані;

- Регіональним відділенням фонду державного майна України по Одеській та Миколаївській областях, повідомлено, про відсутність інформації в ІППС "ЕТАП-МАЙНО" про державне майне, яке у процесі приватизації (корпоратизації) не увійшло до статутного капіталу Споживчого товариства "БУДОВА-ОМЕГА" та перебуває на його балансі;

- Південним міжрегіональним управлінням міністерства юстиції (м. Одеса) повідомлено, що згідно з відомостями Автоматизованої системи виконавчого провадження, відкриті виконавчі провадження, за якими стягувачем є Споживче товариство "БУДОВА-ОМЕГА", на примусовому виконанні у відділах державної виконавчої служби Одеської області Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одеса) не перебувають.

16.05.2022р. Головою Споживчого товариства "БУДОВА-ОМЕГА" Гавриленком А.І. видано наказ про проведення інвентаризації. До інвентаризаційної комісії увійшли: голова комісії - ОСОБА_4 , члени комісії: розпорядник майном Боржника Поярков В.О. 10.06.2022р. було складено інвентаризаційні відомості з яких вбачається, що за даними бухгалтерського обліку у Боржника існує кредиторська заборгованість у розмірі 110 000 грн. перед фізичною особою ОСОБА_1 ; будь-якого майна та грошових коштів на рахунках Боржника не виявлено.

04.07.2022р. розпорядником майна Боржника арбітражним керуючим Поярковим В.О. складено звіт про фактичні результати аналізу фінансово-господарської діяльності Споживчого товариства "БУДОВА-ОМЕГА". Відповідно до відображених у вказаному звіті відомостей, станом на дату проведення аналізу, у Боржника оборотні та необоротні активи, грошові кошти, або будь-які інші акти, за рахунок яких можливо було б погасити заборгованість перед кредиторами відсутні. Дебіторська заборгованість перед Боржником відсутня. Показник власного капіталу з від`ємним значенням свідчить про тенденцію того, що підприємство не може проводити свою діяльність.

У висновку вказаного аналізу розпорядником майна зазначено, що структурний аналіз активів та пасивів, дослідження динаміки поточної і довгострокової дебіторської і кредиторської заборгованості свідчить про незадовільну структуру балансу. Необоротні активи взагалі відсутні на підприємстві. Показники рентабельності свідчать про зниження ефективності діяльності. Фінансовий стан підприємства характеризується ознаками неплатоспроможності. Ознак приховування банкрутства, фіктивного банкрутства або дій з доведення до банкрутства Споживчого товариства "БУДОВА-ОМЕГА" розпорядником майна не встановлено.

Відповідно до відомостей із протоколу зборів кредиторів Боржника від 04.07.2022р., кредитором було вирішено затвердити звіт розпорядника майном про процедуру розпорядження майном Боржника та визнати його роботу задовільною; уповноважити кредитора ОСОБА_1 звернутися до господарського суду із клопотанням про введення процедури ліквідації Боржника та призначити ліквідатором Споживчого товариства "БУДОВА-ОМЕГА" арбітражним керуючим Поярковим В.О.

Судом встановлено, що зборами комітету кредиторів прийнято рішення в межах компетенції та наявності достатніх повноважень відповідно до ч.ч. 7-9 ст. 48 Кодекс України з процедур банкрутства.

Заперечень щодо клопотання голови комітету кредиторів про визнання боржника банкрутом не надходило.

Згідно ч. 1 ст. 3 ГПК України судочинство в господарських судах здійснюється відповідно до Конституції України, цього Кодексу, Закону України "Про міжнародне приватне право", Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", а також міжнародних договорів, згода на обов`язковість яких надана Верховною Радою України.

З 21.10.2019р. набрав чинності Кодекс України з процедур банкрутства, яким встановлені умови та порядок відновлення платоспроможності боржника - юридичної особи та відновлення платоспроможності фізичної особи.

Відповідно до ч. 2 Прикінцевих та перехідних положень Кодексу України з процедур банкрутства з дня введення в дію цього Кодексу визнано такими, що втратили чинність: Закон України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом".

Частиною 1 ст. 2 Кодексу України з процедур банкрутства передбачено, що провадження у справах про банкрутство регулюється цим Кодексом, Господарським процесуальним кодексом України, іншими законами України.

Відповідно до ч. 1 ст. 6 Кодексу України з процедур банкрутства щодо боржника - юридичної особи застосовуються такі судові процедури: розпорядження майном боржника; санація боржника; ліквідація банкрута.

Згідно до ч. ст. 1 Кодекс України з процедур банкрутства, банкрутство - визнана господарським судом неспроможність боржника відновити свою платоспроможність за допомогою процедури санації та реструктуризації і погасити встановлені у порядку, визначеному цим Кодексом, грошові вимоги кредиторів інакше, ніж через застосування ліквідаційної процедури.

Згідно ч. 4 ст. 205 Господарського кодексу України у разі неспроможності суб`єкта господарювання через недостатність його майна задовольнити вимоги кредиторів він може бути оголошений за рішенням суду банкрутом.

За положеннями ч. 1 ст. 209 Господарського кодексу України у разі нездатності суб`єкта підприємництва після настання встановленого строку виконати свої грошові зобов`язання перед іншими особами, територіальною громадою або державою інакше як через відновлення його платоспроможності цей суб`єкт (боржник) відповідно до частини четвертої статті 205 цього Кодексу визнається неспроможним.

Відповідно до абз. 1 ч. 1 ст. 44 Кодексу України з процедур банкрутства під розпорядженням майном розуміється система заходів щодо нагляду та контролю за управлінням і розпорядженням майном боржника з метою забезпечення збереження, ефективного використання майнових активів боржника, здійснення аналізу його фінансового стану, а також визначення наступної процедури (санації чи ліквідації).

Частиною 1 ст. 49 Кодексу України з процедур банкрутства передбачено, що у підсумковому засіданні суду у процедурі розпорядження майном боржника здійснюється перехід до наступної судової процедури (процедури санації, ліквідації) або закривається провадження у справі.

Відповідно до ч. 2 ст. 49 Кодексу України з процедур банкрутства до закінчення процедури розпорядження майном боржника збори кредиторів приймають одне з таких рішень: схвалити план санації та подати до господарського суду клопотання про введення процедури санації і затвердження плану санації; подати до господарського суду клопотання про визнання боржника банкрутом та відкриття ліквідаційної процедури.

Частиною 3 ст. 49 Кодексу України з процедур банкрутства передбачено, що у підсумковому засіданні господарський суд може ухвалити одне з судових рішень, серед яких постанова про визнання боржника банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури.

Згідно ч. 6 ст. 49 Кодексу України з процедур банкрутства з дня визнання господарським судом боржника банкрутом та відкриття ліквідаційної процедури або введення процедури санації процедура розпорядження майном та повноваження розпорядника майна припиняються.

Відповідно до ч. 1 ст. 58 Кодексу України з процедур банкрутства у випадках, передбачених цим Кодексом, господарський суд у судовому засіданні за участю сторін ухвалює постанову про визнання боржника банкрутом і відкриває ліквідаційну процедуру. Суд визначає строк, протягом якого ліквідатор зобов`язаний здійснити ліквідацію боржника. Цей строк не може перевищувати 12 місяців. Неявка у судове засідання осіб, які були належним чином повідомлені про час і місце такого засідання, не перешкоджає провадженню у справі.

На підставі вказаних положень законодавства та досліджених судом доказів у справі, судом встановлено неоплатність боржника (недостатність майна для задоволення вимог кредиторів); наявність непогашених грошових вимог перед кредитором, які визнані судом; перевищення зобов`язань боржника над його наявним майном (перевищення пасивів над активами); відсутність заяв від можливих інвесторів.

Таким чином, наявні підстави для визнання Споживчого товариства "БУДОВА-ОМЕГА" банкрутом та відкриття відносно нього ліквідаційної процедури.

Частиною 1 ст. 60 Кодексу України з процедур банкрутства передбачено, що у постанові про визнання боржника банкрутом та відкриття ліквідаційної процедури господарський суд призначає ліквідатора банкрута з урахуванням вимог, установлених цим Кодексом, з числа арбітражних керуючих, внесених до Єдиного реєстру арбітражних керуючих України.

Згідно абз. 2 ч. 1 ст. 28 Кодексу України з процедур банкрутства ліквідатор призначається господарським судом за клопотанням комітету кредиторів.

Відповідно до абз. 2 ч. 1 ст. 10 Кодексу України з процедур банкрутства одна й та сама особа може здійснювати повноваження арбітражного керуючого на всіх стадіях провадження у справі про банкрутство відповідно до вимог цього Кодексу.

Частиною 3 ст. 28 Кодексу України з процедур банкрутства передбачено, що розпорядником майна, керуючим реструктуризацією, керуючим санацією, ліквідатором, керуючим реалізацією не можуть бути призначені арбітражні керуючі: 1) які є заінтересованими особами у цій справі; 2) які здійснювали раніше управління цим боржником - юридичною особою, крім випадків, коли з дня відсторонення від управління зазначеним боржником минуло не менше трьох років; 3) яким відмовлено в допуску до державної таємниці, якщо такий допуск є необхідним для виконання обов`язків, визначених цим Кодексом; 4) які мають конфлікт інтересів; 5) які здійснювали раніше повноваження приватного виконавця щодо примусового виконання судових рішень або рішень інших органів (посадових осіб), у яких боржник був стороною виконавчого провадження; 6) які є близькими особами боржника - фізичної особи. До призначення арбітражним керуючим особа повинна подати до господарського суду заяву, в якій зазначається, що вона не належить до осіб, зазначених у цій частині.

Згідно рішення зборів кредиторів Споживчого товариства "БУДОВА-ОМЕГА", оформленого протоколом від 04.07.2022р., вирішено клопотати перед Господарським судом Одеської області про призначення ліквідатором Споживчого товариства "БУДОВА-ОМЕГА" арбітражного керуючого Пояркова В.О.

Суд встановив, що рішення про таку рекомендацію прийнято зборами у межах повноважень, визначених п. 6 ч. 5 ст. 48 Кодексу України з процедур банкрутства.

Арбітражним керуючим Поярковим В.О. надано заяву від 30.08.2021р. (вх. №ГСОО 3-218/22 від 06.07.2022р.), в якій зазначено про згоду на призначення ліквідатором у справі про банкрутство Споживчого товариства "БУДОВА-ОМЕГА". Суд враховує, що арбітражний керуючий інформує суд про відсутність судимості за вчинення корисливих злочинів та заборони суду займатися діяльністю арбітражного керуючого, не є заінтересованою особою стосовно боржника та кредиторів, не має заборони виконувати повноваження керуючого реструктуризацією відповідно до положень Кодексу України з процедур банкрутства, не відноситься до жодної з категорій осіб, зазначених у ч. 3 ст. 28 Кодексу України з процедур банкрутства. Крім того арбітражний керуючий зазначив, що має достатній досвід, час, організаційно-технічні можливості для виконувати повноваження керуючого реструктуризацією. Професійна діяльність арбітражного керуючого застрахована у відповідності до чинного законодавства.

Розглянувши клопотання зборів кредиторів, заяву арбітражного керуючого, перевіривши відповідність кандидатури вимогам ч. 3 ст. 28 Кодексу України з процедур банкрутства, оцінивши здатність арбітражного керуючого належним чином виконувати передбачені Кодексом обов`язки ліквідатора з урахуванням результатів його роботи як розпорядника майна боржника, суд дійшов висновку про відповідність рішення зборів кредиторів та кандидатури арбітражного керуючого вимогам Кодексу України з процедур банкрутства.

Частиною 1 ст. 30 Кодексу України з процедур банкрутства передбачено, що арбітражний керуючий виконує повноваження за грошову винагороду. Грошова винагорода арбітражного керуючого складається з основної та додаткової грошових винагород.

Відповідно до ч. 2 ст. 30 Кодексу України з процедур банкрутства розмір основної грошової винагороди арбітражного керуючого за виконання ним повноважень розпорядника майна або ліквідатора визначається в розмірі середньомісячної заробітної плати керівника боржника за останніх 12 місяців його роботи до відкриття провадження у справі, але не менше трьох розмірів мінімальної заробітної плати за кожний місяць виконання арбітражним керуючим повноважень. Право вимоги основної грошової винагороди виникає в арбітражного керуючого в останній день кожного календарного місяця виконання ним повноважень. Сплата основної винагороди арбітражного керуючого за виконання ним повноважень розпорядника майна, ліквідатора, керуючого санацією, керуючого реструктуризацією, керуючого реалізацією здійснюється за рахунок коштів, авансованих заявником (кредитором або боржником) на депозитний рахунок господарського суду, який розглядає справу, до моменту подання заяви про відкриття провадження у справі.

Враховуючи викладене, суд призначає арбітражного керуючого Пояркова В.О. ліквідатором банкрута та встановлює грошову винагороду ліквідатору Споживчого товариства "БУДОВА-ОМЕГА" арбітражному керуючому Пояркову В.О. у розмірі трьох мінімальних заробітних плат за кожен місяць виконання повноважень.

Частиною 1 ст. 59 Кодексу України з процедур банкрутства передбачено, що з дня ухвалення господарським судом постанови про визнання боржника банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури: господарська діяльність банкрута завершується закінченням технологічного циклу з виготовлення продукції у разі можливості її продажу, крім укладення та виконання договорів, що мають на меті захист майна банкрута або забезпечення його збереження (підтримання) у належному стані, договорів оренди майна, яке тимчасово не використовується, на період до його продажу у процедурі ліквідації тощо; строк виконання всіх грошових зобов`язань банкрута вважається таким, що настав; у банкрута не виникає жодних додаткових зобов`язань, у тому числі зі сплати податків і зборів (обов`язкових платежів), крім витрат, безпосередньо пов`язаних із здійсненням ліквідаційної процедури; припиняється нарахування неустойки (штрафу, пені), процентів та інших економічних санкцій за всіма видами заборгованості банкрута; відомості про фінансове становище банкрута перестають бути конфіденційними чи становити комерційну таємницю; продаж майна банкрута допускається в порядку, передбаченому цим Кодексом; скасовуються арешт, накладений на майно боржника, визнаного банкрутом, та інші обмеження щодо розпорядження майном такого боржника. Накладення нових арештів або інших обмежень щодо розпорядження майном банкрута не допускається; припиняються повноваження органів управління банкрута щодо управління банкрутом та розпорядження його майном, якщо цього не було зроблено раніше, члени виконавчого органу (керівник) банкрута звільняються з роботи у зв`язку з банкрутством підприємства, а також припиняються повноваження власника (органу, уповноваженого управляти майном) майна банкрута.

Відповідно до п.2.2. Положення про порядок офіційного оприлюднення відомостей про справу про банкрутство, затвердженого Постановою Пленуму Вищого господарського суду України №16 від 17.12.2013р., офіційному оприлюдненню підлягає, зокрема, повідомлення про визнання боржника банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури.

Згідно ч. 5 розділу XIV Надання інформації на веб-порталі Змін до Положення про автоматизовану систему документообігу суду, затвердженого рішенням Ради суддів України від 26.11.2010р. №30, на сайті Верховного суду на веб-порталі у випадках, передбачених Законом публікуються наступні відомості про справу про банкрутство, що підлягають офіційному оприлюдненню, або посилання на них: повідомлення про визнання боржника банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури.

Враховуючи викладене, господарський суд вважає за необхідне оприлюднити на офіційному веб-порталі Касаційного господарського суду у складі Верховного суду повідомлення про визнання Споживчого товариства "БУДОВА-ОМЕГА" банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури, текст якого додається.

Розгляд заяви клопотання арбітражного керуючого Пояркова В.О. про виплату основної грошової винагороди за виконання повноважень розпорядника майном у справі №916/615/22 про банкрутство Споживчого товариства "БУДОВА-ОМЕГА".

06.07.2022р. до господарського суду надійшло клопотання арбітражного керуючого Пояркова В.О. про затвердження звіту про нарахування та виплату грошової винагороди за виконання повноважень розпорядника майном у справі №916/615/22 про банкрутство Споживчого товариства "БУДОВА-ОМЕГА" у сумі 58 500 грн. та здійснити оплату основної винагороди за рахунок коштів авансованих гр. ОСОБА_1 на депозитний рахунок суду.

Згідно довідки фінансово-економічного відділу Господарського суду Одеської області № 08-39/120/2022 від 19.05.2022р. авансування винагороди арбітражному керуючому у розмірі 54 000, 00 грн. від фізичної особи ОСОБА_1 , по квитанції № CB06301362 від "14" квітня 2022р. було зараховано на рахунок № UA928201720355209002000005416, відкритий в УДКСУ у м. Одесі Одеській області.

Відповідно до ч. 1 ст. 30 Кодексу України з процедур банкрутства арбітражний керуючий виконує повноваження за грошову винагороду. Грошова винагорода арбітражного керуючого складається з основної та додаткової грошових винагород.

Відповідно до абз. 6 ч. 2 ст. 30 Кодексу України з процедур банкрутства сплата основної винагороди арбітражного керуючого за виконання ним повноважень розпорядника майна, ліквідатора, керуючого санацією, керуючого реструктуризацією, керуючого реалізацією здійснюється за рахунок коштів, авансованих заявником (кредитором або боржником) на депозитний рахунок господарського суду, який розглядає справу, до моменту подання заяви про відкриття провадження у справі.

Частиною 6 ст. 30 Кодексу України з процедур банкрутства встановлено, що звіт арбітражного керуючого про нарахування і виплату грошової винагороди, здійснення та відшкодування витрат має бути схвалений зборами кредиторів (у процедурі банкрутства фізичної особи) чи комітетом кредиторів (у процедурі банкрутства юридичної особи), а в частині витрат, що стосуються заставного майна, - забезпеченим кредитором. Звіт про нарахування та виплату грошової винагороди, здійснення та відшкодування витрат за підсумками процедур розпорядження майном, санації, ліквідації, реструктуризації заборгованості, погашення боргів подається арбітражним керуючим до господарського суду за п`ять днів до закінчення відповідної процедури, розглядається судом та затверджується ухвалою, що може бути оскаржена у встановленому порядку.

З протоколу зборів кредиторів Споживчого товариства "БУДОВА-ОМЕГА" від 04.07.2022р. вбачається, що кредитором прийнято рішення про затвердження грошової винагороди розпорядником майна, арбітражного керуючого Пояркова В.О. у розмірі 58 500 грн.

Враховуючи відповідність заявленого арбітражним керуючим Поярковим В.О. клопотання вимогам ч. 6 ст. 30 Кодексу України з процедур банкрутства, господарський суд постановляє затвердити звіт про нарахування та виплату грошової винагороди арбітражного керуючого та здійснити сплату основної винагороди у сумі 58 500, 00 грн. за виконання повноважень розпорядника майна боржника у справі №916/615/22 про банкрутство Споживчого товариства "БУДОВА-ОМЕГА" із депозитного рахунку Господарського суду Одеської області за рахунок коштів, авансованих фізичною особою ОСОБА_1 , по квитанції № CB06301362 від "14" квітня 2022р.

Керуючись ст. ст. 2, 28, 30, 49, 58, 59, 60, 61 Кодексу України з процедур банкрутства, ст. 220, ст.ст. 232-233, ст.ст. 240-241 Господарського процесуального кодексу України, суд -

П О С Т А Н О В И В:

1. Визнати банкрутом Споживче товариство "БУДОВА-ОМЕГА" (65012, м. Одеса, вул.. Осипова, буд. 25; ЄДРПОУ 40542380).

2. Припинити процедуру розпорядження майном Споживчого товариства "БУДОВА-ОМЕГА" (65012, м. Одеса, вул.. Осипова, буд. 25; ЄДРПОУ 40542380).

3. Припинити повноваження розпорядника майном Споживчого товариства "БУДОВА-ОМЕГА" (65012, м. Одеса, вул.. Осипова, буд. 25; ЄДРПОУ 40542380) арбітражного керуючого Пояркова Володимира Олександровича (свідоцтво про здійснення діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майном, керуючого санацією, ліквідатора) №996 від 21.05.2013р.).

4. Відкрити відносно Споживчого товариства "БУДОВА-ОМЕГА" (65012, м. Одеса, вул.. Осипова, буд. 25; ЄДРПОУ 40542380) ліквідаційну процедуру строком на 12 місяців до 06.07.2023р.

5. Ліквідатором Споживчого товариства "БУДОВА-ОМЕГА" (65012, м. Одеса, вул.. Осипова, буд. 25; ЄДРПОУ 40542380) призначити арбітражного керуючого Пояркова Володимира Олександровича (свідоцтво про здійснення діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майном, керуючого санацією, ліквідатора) №996 від 21.05.2013р.).

6. Встановити грошову винагороду ліквідатору Споживчого товариства "БУДОВА-ОМЕГА" (65012, м. Одеса, вул.. Осипова, буд. 25; ЄДРПОУ 40542380) арбітражному керуючому Пояркову Володимиру Олександровичу (свідоцтво про здійснення діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майном, керуючого санацією, ліквідатора) №996 від 21.05.2013р.) у розмірі трьох мінімальних заробітних плат за кожен місяць виконання повноважень.

7. Оприлюднити на офіційному веб-сайті Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду повідомлення про визнання Споживчого товариства "БУДОВА-ОМЕГА" (65012, м. Одеса, вул.. Осипова, буд. 25; ЄДРПОУ 40542380) банкрутом та відкриття ліквідаційної процедури, текст якого додається.

8. Припинити повноваження органів управління банкрута щодо управління банкрутом та розпорядження його майном, припинити повноваження власника (органу, уповноваженого управляти майном) майна банкрута.

9. Керівнику Споживчого товариства "БУДОВА-ОМЕГА" (65012, м. Одеса, вул.. Осипова, буд. 25; ЄДРПОУ 40542380) гр. ОСОБА_4 протягом п`ятнадцяти днів з дня призначення ліквідатора передати бухгалтерську та іншу документацію банкрута, печатки і штампи, матеріальні та інші цінності банкрута ліквідатору арбітражному керуючому Пояркову Володимиру Олександровичу (свідоцтво про здійснення діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майном, керуючого санацією, ліквідатора) №996 від 21.05.2013р.).

10. Вважати строк виконання всіх грошових зобов`язань банкрута таким, що настав.

11. Встановити, що у банкрута не виникає жодних додаткових зобов`язань (у тому числі зі сплати податків і зборів (обов`язкових платежів), крім витрат, безпосередньо пов`язаних із здійсненням ліквідаційної процедури.

12. Припинити нарахування неустойки (штрафу, пені), процентів та інших економічних санкцій за всіма видами заборгованості банкрута.

13. Відомості про фінансове становище банкрута перестають бути конфіденційними чи становити комерційну таємницю.

14. Продаж майна допускається в порядку, передбаченому Кодексом України з процедур банкрутства.

15. Скасувати арешт, накладений на майно боржника, визнаного банкрутом, чи інші обмеження щодо розпорядження майном такого боржника. Накладання нових арештів або інших обмежень щодо розпорядження майном банкрута не допускається.

16. Виконання зобов`язань боржника, визнаного банкрутом, здійснювати у випадках і порядку, передбаченому Кодексом України з процедур банкрутства.

17. Призначити засідання суду на "15" серпня 2022р. о 16:00 год.

Засідання суду відбудеться у приміщенні Господарського суду Одеської області у залі судового засідання № 9 четвертий поверх (тел. 0482 307 966).

18. Здійснити сплату основної винагороди арбітражному керуючому Пояркову Володимиру Олександровичу (банк отримувача: АТ "УНІВЕРСАЛ БАНК; рахунок IBAN: НОМЕР_2 , МФО 322001, код ЄДРПОУ отримувача НОМЕР_3 , рахунок отримувача: НОМЕР_4 ; призначення платежу: для поповнення картки НОМЕР_5 ) у сумі 58 500 грн. (п`ятдесят вісім тисяч п`ятсот) грн. за виконання повноважень розпорядника майном Споживчого товариства "БУДОВА-ОМЕГА" у справі №916/615/22 із депозитного рахунку Господарського суду Одеської області за рахунок коштів, авансованих фізичною особою ОСОБА_1 , по квитанції № CB06301362 від "14" квітня 2022р.

19. Для виконання оригінал постанови надати до Фінансово-економічного відділу Господарського суду Одеської області.

20. Зобов`язати ліквідатора банкрута надати суду поточний звіт про хід ліквідаційної процедури.

Постанова набрала законної сили 06 липня 2022р. та може бути оскаржена у порядку, встановленому ст. 9 Кодексу України з процедур банкрутства та ст.ст. 254, 255 Господарського процесуального кодексу України.

Повний текст постанови складено 18 липня 2022 р.

Копію ухвали в електронному вигляді надіслати: ОСОБА_1 (ІНФОРМАЦІЯ_1 ); Споживчому товариству "БУДОВА-ОМЕГА" (budova.omega@gmail.com); Першому Приморському відділу державної виконавчої служби у місті Одесі Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одеса) (info_pm1@od.dvs.gov.ua); Управлінню державної реєстрації юридичного департаменту Одеської міської ради (udr@omr.gov.ua); арбітражному керуючому Пояркову В.О. (ІНФОРМАЦІЯ_2 ); Головному управлінню ДПС в Одеській області (od.official@tax.gov.ua).

Суддя С.І. Антощук

Дата ухвалення рішення06.07.2022
Оприлюднено22.07.2022
Номер документу105300688
СудочинствоГосподарське
КатегоріяСправи позовного провадження Справи про банкрутство, з них: банкрутство юридичної особи

Судовий реєстр по справі —916/615/22

Ухвала від 14.08.2022

Господарське

Господарський суд Одеської області

Антощук С.І.

Постанова від 06.07.2022

Господарське

Господарський суд Одеської області

Антощук С.І.

Ухвала від 21.06.2022

Господарське

Господарський суд Одеської області

Антощук С.І.

Ухвала від 13.06.2022

Господарське

Господарський суд Одеської області

Антощук С.І.

Ухвала від 10.05.2022

Господарське

Господарський суд Одеської області

Антощук С.І.

Ухвала від 27.04.2022

Господарське

Господарський суд Одеської області

Антощук С.І.

Ухвала від 12.04.2022

Господарське

Господарський суд Одеської області

Антощук С.І.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовахліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні