Справа № 575/752/21
Провадження № 2/575/18/22
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
(вступна та резолютивна частина рішення)
"12" серпня 2022 р. смт. Велика Писарівка
Великописарівський районний суд Сумської області в складі:
головуючого судді Семенової О.С.,
за участю секретаря
судового засідання Пасюги Н.М.,
позивачки ОСОБА_1 ,
представника позивачки ОСОБА_2 ,
третьої особи ОСОБА_3 ,
представника третьої особи Анацького О.В.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в смт. Велика Писарівка справу за цивільним позовом ОСОБА_1 до Великописарівської селищної ради Охтирського району Сумської області, третя особа ОСОБА_3 про визнання права власності у порядку спадкування за законом,
УСТАНОВИВ:
Зважаючи на складність у викладені повного рішення суду, пов`язаного з потребою в обґрунтуванні доводів сторін, на що може бути витрачений значний час, суд вважає за необхідне проголосити його вступну та резолютивну частини.
УХВАЛИВ:
Позовні вимоги ОСОБА_1 /мешканки АДРЕСА_1 , паспорт громадянина України серія НОМЕР_1 , рнокпп НОМЕР_2 /, задовольнити.
Визнати право власності за ОСОБА_1 у порядку спадкування за законом після смерті ІНФОРМАЦІЯ_1 ОСОБА_4 на земельну ділянку площею 4,96 га з кадастровим номером 5921284000:08:003:0028 для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що розташована в межах території Великописарівської селищної ради Охтирського району Сумської області /с. Розсоші/ та належить померлій відповідно до державного акта на право приватної власності на землю серії ІУ-СМ № 032104, зареєстрованого за № 403 від 01 листопада 2001 року.
Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом тридцяти днів з дня його проголошення безпосередньо до Сумського апеляційного суду. Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини судового рішення, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення.
До початку функціонування Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи апеляційна скарга може бути подана через Великописарівський районний суд Сумської області.
Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови суду апеляційної інстанції за наслідками апеляційного провадження.
Повне судове рішення буде складене 12 серпня 2022 року.
Суддя Великописарівського районного
суду Сумської області О.С. Семенова
Суд | Великописарівський районний суд Сумської області |
Дата ухвалення рішення | 11.08.2022 |
Оприлюднено | 15.08.2022 |
Номер документу | 105698701 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із відносин спадкування, з них за законом. |
Цивільне
Великописарівський районний суд Сумської області
Семенова О. С.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні