Справа №127/16095/22
Провадження №1-кс/127/6565/22
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
02 серпня 2022 року м. Вінниця
Вінницький міський суд Вінницької області
в складі:
слідчого судді ОСОБА_1 ,
при секретарі ОСОБА_2 ,
за участю прокурора ОСОБА_3 ,
розглянувши увідкритому судовомузасіданні клопотаннязаступника начальникавідділу процесуальногокерівництва досудовимрозслідуванням тапідтримання публічногообвинувачення укримінальних провадженняхз кіберзлочинностіуправління організаціїі процесуальногокерівництва досудовимрозслідуванням посяганьна кібербезпекудержави Департаментуорганізації тапроцесуального керівництвадосудовим розслідуваннямкримінальних правопорушень,що посягаютьна функціонуванняекономіки такібербезпеку держави,Офісу Генеральногопрокурора ОСОБА_4 про передачу речових доказів Національному агентству України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та іншихзлочинів дляздійснення заходівз управління ними, -
ВСТАНОВИВ:
01.08.2022 року в провадження суду надійшло зазначене клопотання заступника начальника відділу процесуального керівництва досудовим розслідуванням та підтримання публічного обвинувачення у кримінальних провадженнях з кіберзлочинності управління організації і процесуального керівництва досудовим розслідуванням посягань на кібербезпеку держави Департаменту організації та процесуального керівництва досудовим розслідуванням кримінальних правопорушень, що посягають на функціонування економіки та кібербезпеку держави, Офісу Генерального прокурора ОСОБА_4 , в якому він просить передати НАУ з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів в управління для реалізації або передачі в управління за договором в порядку та на умовах ст.ст. 19 та 21 Закону України «Про Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів» речові докази, на які накладено арешт, оскільки офісом Генерального прокурора здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні № 42021000000001042, зареєстрованому 14.05.2021 в Єдиному реєстрі досудових розслідувань за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 4 ст. 190, ч. 1 ст. 388 КК України. Орган досудового розслідування слідче управління Головного управління Служби безпеки України в Автономній Республіці Крим.
Досудове розслідування розпочато за матеріалами Департаменту контррозвідувального захисту інтересів у сфері інформаційної безпеки Служби безпеки України, щодо протиправного використання електронних платіжних систем та систем розрахунків, криптовалют та пов`язаних із ними технологій з метою шахрайського заволодіння грошовими коштами, у т.ч. в електронному вигляді та криптовалютному виражені, з ухиленням від сплати податків і зборів та подальшим протиправним виведенням у легальний обіг.
Встановлено, що у період з 2018 по теперішній час група осіб створила протиправну фінансову схему, направлену на заволодіння шахрайським шляхом коштами громадян України та іноземних громадян, зокрема громадян Японії, Південної Кореї тощо, в особливо великих розмірах під виглядом надання послуг «хмарного майнингу» (спосіб добування криптовалют без необхідності придбання власного обладнання, за допомогою потужностей, встановлених у центрах обробки даних так званих «майнінг-центрах») найбільш капіталізованих світових криптовалют, без фактичного їх надання.
До вказаного протиправного механізму причетні громадяни Бразилії ОСОБА_5 , ОСОБА_6 та ОСОБА_7 , при цьому останні два офіційно в Україні не працевлаштовані, а фактично керують ТОВ «МАЙНІНГ ЕКСПРЕС», розташованим у м. Кропивницький, вул. Волкова, 13-Е.
Так, названі громадяни Бразилії, використовуючи веб-ресурс https://miningexpress.com, здійснювали фіктивний продаж доступу до власних апаратних потужностей через Інтернет за грошові кошти, у тому числі в іноземній валюті.
Зокрема, інвесторам пропонувалось придбати інвестиційні плани «Кар`єрні плани», вартість яких складала відповідно 100, 500, 1200, 20000 та 35000 доларів США, які в подальшому мали приносити прибуток вкладникам. Однак, спроби вкладників у подальшому отримати дохід або повернути вкладені кошти, блокувались організаторами піраміди.
Зазначені протиправні дії призвели до значних скарг на офіційних інтернет-форумах з боку іноземців так і громадян України, які вважають себе ошуканими під час інвестування значних сум грошей в діяльність ТОВ «МАЙНІНГ ЕКСПРЕС».
Крім того, обставини що досліджуються у кримінальному провадженні були предметом журналістських розслідувань у Японії. У вказаних розслідуваннях акцентується увага на шахрайському характері діяльності ТОВ «Майнінг Експрес», при цьому вказується що ця компанія діє в Україні.
Згідно з інформацією з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Реєстру прав власності на нерухоме майно, Державного реєстру Іпотек, Єдиного реєстру заборон відчуження об`єктів нерухомого майна щодо об`єкта нерухомого майна встановлено, що земельна ділянка кадастровий номер: 3510100000:37:306:0035, площею 0,6743 (га), цільове призначення: для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, адреса: Кіровоградська обл., м. Кропивницький, вулиця Героїв України, земельна ділянка 6/13, на праві приватної власності належить Міській раді міста Кропивницького, орендар ТОВ «МЕ-ЕСТЕЙТ»; на якій розміщено нежитлову будівлю загальною площею 10383 (кв.м), адреса: Кіровоградська обл., м. Кропивницький, вул. Волкова, 13Е, земельні ділянки місця розташування: кадастровий номер: 3510100000:37:306:0035, цільове призначення: землі промисловості, площа: 6742,69 кв.м.
Після проведення вказаного обшуку, 15.06.2021 на предмети і документи, що належать підприємству ТОВ «МАЙНІНГ ЕКСПРЕС» та містять криміналістично значущу для органу досудового розслідування інформацію, зберегли на собі сліди вчинення кримінального правопорушення, а також містять інші відомості, які можуть бути використані як доказ факту чи обставин, що встановлюються під час кримінального провадження, а саме:
- моноблок Артлайн;
- системний блок;
- чорнові записи;
- 2 блокноти;
- 3 зошити;
- копії документів;
- системний блок;
- зарядний пристрій;
- зарядний пристрій;
- обладнання для майнінгу Антмайнер;
- обладнання для майнінгу Антмайнер;
- обладнання для майнінгу Р102 ЦМС;
- обладнання для майнінгу Р102 ЦМС;
- обладнання для майнінгу Р102 Бокка;
- обладнання для майнінгу Р102 Бокка;
- майнінг ферму з 6 відеокартами;
- майнінг ферму з 8 відеокартами;
- обладнання для майнінгу Р106;
- обладнання для майнінгу Р106
у відповідності до ухвали Печерського районного суду м. Києва накладено арешт із забороною відчуження та розпорядження вказаним майном. Дане майно було передано на відповідальне зберігання начальнику відділу інформаційних технологій ТОВ «МАЙНІНГ ЕКСПРЕС» ОСОБА_8 .
У грудні 2021 року ОСОБА_8 та інших працівників товариства рішенням засновника звільнено, останній найняв невстановлених озброєних осіб, які примусово змінили охорону майнінг-центра та вигнали з території співробітників.
А в січні 2022 року отримано інформацію щодо вивезення сторонніми особами з території підприємства майнінг-обладнання, на яке ухвалою суду накладено арешт.
З метою запобігання вивезення речових доказів, 13.01.2022 року отримано ухвалу Печерського районного суду м. Києва щодо дозволу на проведення обшуку в приміщенні ТОВ «МАЙНІНГ ЕКСПРЕС» (м. Кропивницький, вул. Волкова, 13-Е).
На даний час допитано 6 колишніх працівників ТОВ «МАЙНІНГ ЕКСПРЕС», які були звільнені після відмови технічно обслуговувати арештоване майно, у зв`язку з забороною судом його використання, а також підтвердили часткову його відсутність після відвідування товариства в січні 2022, з метою повернення власних речей. Крім того, вони підтвердили що вказана компанія є фінансовою пірамідою, а сам центр МiningЕxpress створений з метою отримання грошових коштів шахрайським шляхом у інвесторів.
Також встановлено, що громадяни Бразилії ОСОБА_6 та ОСОБА_7 , знаходились на території України незаконно, оскільки отримали в Україні посвідки на тимчасове проживання в Україні начебто як члени представництва неурядової організації «Вільна Громада» в Україні, якими фактично не являлись. Жодної участі у діяльності Представництва названі особи не приймали і не приймають, а лише за матеріальну винагороду отримали фіктивні запрошення.
Після того, як керівництву ПНО «Вільна Громада» в Україні стало відомо про можливу причетність зазначених вище громадян Бразилії протиправних схем, вони з метою уникнення питань щодо їх діяльності з фактичної легалізації іноземців в Україні, свої фіктивні запрошення даним особам відкликали, у зв`язку з чим, рішенням Центрального міжрегіонального управління ДМС у м. Києві та Київської області № 80111500030063 від 28.09.2021 та № 80111500029983 від 27.09.2021 ОСОБА_6 та Фреіре Де Соуза Хосе Феліп посвідки на тимчасове проживання в Україні скасовано.
Після винесення названих рішень зазначені громадяни Бразилії відмовились отримати їх у встановленому законом порядку та залишили територію України, у зв`язку з чим ДМС України відповідно до чинного законодавства заборонило вказаним особам в`їзд на територію України.
У період з 27.01.2022 по 30.01.2022 з метою попередження вивезення та можливого продажу або використання майна, на яке накладено арешт, працівниками СБУ та ОГП проведено обшук за вищевказаною адресою. Під час проведення слідчої дії виявлено відсутність частини майна, яке арештовано судом після проведення обшуку.
Довідково: встановлено, що станом на 08.06.2021 на третьому поверсі знаходилось обладнання для майнінгу в кількості одиниць 2086, на момент обшуку 27.01.2022 загальна кількість одиниць -1516. Станом на 08.06.2021 на другому поверсі було наявно обладнання для майнінгу в кількості 506 одиниць. На момент обшуку 27.01.2022 загальна кількість одиниць - 290.
Так, на підставі ухвали слідчого судді Печерського районного суду м. Києва ОСОБА_9 справа № 757/1512/22-к проведено обшук за місцем здійснення діяльності ТОВ «Майнінг Експрес» за адресою: Кіровоградська обл., м. Кропивницький, вул. Волкова, 13-Е, в ході якого виявлено комп`ютерну техніку та обладнання для майнінгу, яке містить криміналістично значущу для сторони обвинувачення інформацію, зберегли на собі сліди вчинення кримінального правопорушення, а також містять інші відомості, які можуть бути використані як доказ факту чи обставин, що встановлюються під час кримінального провадження, а саме: обладнання для майнінгу Р102 537 шт.; обладнання для майнінгу М-Р106L9-N6G 917 шт.; ферми для майнінгу з відеокартами, жорсткими дисками та процесорами 62 шт.; обладнання для майнінгу Crypto Mining System P102 420 шт.; обладнання для майнінгу Antminer 720 шт.; обладнання для майнінгу Crypto Mining System P102 1115 шт.
Вищезазначене майно 10.06.2021 та 31.01.2022 відповідно, у встановленому законом порядку визнано речовими доказами у даному кримінальному провадженні.
Одночасно з цим, стороною обвинувачення встановлено, що при оформленні вантажів та ввезенні на територію України, а саме електронної техніки, обладнання для майнінгу та їх комплектуючих, з метою їх приховування з підміною номенклатури для зменшення обов`язкових платежів до Державного бюджету України, посадовими особами ТОВ «Майнінг Експрес», ТОВ «МЕ-ЕСТЕЙТ», приватної компанії «ЕДЕЛЬВЕЙС ІНВЕСТМЕН ЕНД ТРЕЙДІНГ КОМПАНІ ЛІМІТЕД», кінцевий бенефіціарний власник громадянин Бразилії Де ОСОБА_10 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , АДРЕСА_1 , PBRA НОМЕР_1 , під час проходження митного контролю у пунктах пропуску Державної митної служби України, приховали дійсні експортні декларації на фактично наявний товар та подали документи для оформлення товару, в яких зазначені неправдиві відомості щодо фактично імпортованого товару. Так за попередньою домовленістю з державними інспекторами відділів митного оформлення Державної митної служби України, з метою сприяння незаконному ввезенню на митну територію України товарів, інспектори проводили митні формальності щодо відсутнього в дійсності товару, тим самим внесли завідомо неправдиві відомості в складені ним офіційні документи та АСМО, в тому числі заздалегідь виготовлені фотозображення товарів «прикриття».
Таким чином, умисними протиправними діями вищевказаних осіб, відбулося безперешкодне ввезення на митну територію України товарів без сплати митних платежів, спричинено тяжкі наслідки інтересам держави у вигляді ненадходження доходів до бюджету в особливо великих розмірах.
Одночасно з цим встановлено, що вказане обладнання потребує постійного догляду, модернізації та покращення. Також щороку виходять нові версії (апдейти) аналогічного обладнання та відповідно техніка, яка була випущена раніше втрачає потужність та економічну вартість.
Крім того, Указом Президента України №64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», запроваджено воєнний стан на території України, який затверджений Верховною Радою України. Таке рішення ухвалено у зв`язку з військовою агресією Російської Федерації проти України на підставі пропозиції Ради національної безпеки і оборони відповідно до українського законодавства. У зв`язку з чим існує загроза щодо безпечного зберігання арештованого в ході обшуків майна.
Розглянути це клопотання вважається за необхідне без повідомлення осіб, в яких вказане рухоме майно було вилучене, оскільки існує ризик того, що зацікавлені особи, дізнавшись про внесення та розгляд клопотання, почнуть здійснювати перешкоди, що унеможливлять передачу та забезпечення управління майном Національним агентством, що у подальшому створить додаткові перешкоди у забезпеченні конфіскації майна та відшкодуванні шкоди, завданої кримінальним правопорушенням.
На підставі викладеного, у зв`язку з тим, що арештоване майно відповідає критеріям встановлених ст. 100 КПК України, ст. ст. 1, 9, 19, 21 Закону України «Про Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів», з метою забезпечення досягнення мети накладення арешту на майно, збереження майна та збереження його економічної вартості, реалізації завдань кримінального провадження, прокурор просив задовольнити клопотання.
В судовому засіданні прокурор ОСОБА_3 вимоги клопотання підтримав за обставин, викладених у ньому.
Суд, заслухавши прокурора, дослідивши матеріали клопотання прокурора, дійшов висновку, що клопотання є доведеним, а тому підлягає задоволенню.
Офісом Генерального прокурора здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні № 42021000000001042, зареєстрованому 14.05.2021 в Єдиному реєстрі досудових розслідувань за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 4 ст. 190, ч. 1 ст. 388 КК України.
Орган досудового розслідування слідче управління Головного управління Служби безпеки України в Автономній Республіці Крим.
Згідно витягу з наказу ГУ СБ України в АРК від 03.03.2022 року за № 1 на виконання вказівки Голови СБ України від 03.03.2022 року № 012 «Щодо підпорядкування особового складу регіонального органу» визначено місце розташування слідчого управління Головного управління: 1 відділ: м. Київ, вул. Бульварно-Кудрявська, 11; 2 відділ: м. Вінниця, вул. Грушевського, 27; 3 відділ: м. Вінниця, вул. Грушевського, 27.
Статтею 2 КПК Українипередбачено, що завданнями кримінального провадження є захист особи, суспільства та держави від кримінальних правопорушень, охорона прав, свобод та законних інтересів учасників кримінального провадження, а також забезпечення швидкого, повного та неупередженого розслідування і судового розгляду з тим, щоб кожний, хто вчинив кримінальне правопорушення, був притягнутий до відповідальності в міру своєї вини, жоден невинуватий не був обвинувачений або засуджений, жодна особа не була піддана необґрунтованому процесуальному примусу і щоб до кожного учасника кримінального провадження була застосована належна правова процедура.
Відповідно до ч. 1ст. 131 КПК Українизахід забезпечення кримінального провадження застосовується з метою досягнення дієвості цього провадження.
Одним із заходів забезпечення кримінального провадження є арешт майна (ч. 2ст. 131 КПК України).
Згідно з абзацом 7 ч. 6ст. 100 КПК України, речові докази вартістю понад 200 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, якщо це можливо без шкоди для кримінального провадження, передаються за письмовою згодою власника, а в разі її відсутності - за рішенням слідчого судді, суду Національному агентству України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів, для здійснення заходів з управління ними з метою забезпечення їх збереження або збереження їхньої економічної вартості, а речові докази, зазначені в абзаці першому цієї частини, такої самої вартості - для їх реалізації з урахуванням особливостей, визначених законом.
У випадках, передбачених пунктами 2, 4 та абзацом сьомим частини шостої цієї статті, слідчий за погодженням із прокурором або прокурор звертається з відповідним клопотанням до слідчого судді місцевого суду, в межах територіальної юрисдикції якого здійснюється досудове розслідування, або до суду під час судового провадження, яке розглядається згідно ізстаттями 171-173 цього Кодексу. Прокурор у випадку, передбаченому абзацом сьомим частини шостої цієї статті, не пізніше наступного робочого дня з моменту постановлення ухвали слідчого судді, суду надсилає копію цієї ухвали Національному агентству України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів, із зверненням щодо прийняття активів, а також вживає невідкладних заходів щодо передачі цих активів Національному агентству України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів.
Частиною 1 ст. 2 Закону України «Про Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів»передбачено, що Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів, є центральним органом виконавчої влади зі спеціальним статусом, що забезпечує формування та реалізацію державної політики у сфері виявлення та розшуку активів, на які може бути накладено арешт у кримінальному провадженні, та/або з управління активами, на які накладено арешт або які конфісковано у кримінальному провадженні.
У п. 4 ч. 1 ст. 9 Закону зазначається, що на Національне агентство покладено функцію з організації здійснення заходів, пов`язаних з проведенням оцінки, веденням обліку та управлінням активами.
Відповідно до п. 4 ч. 1 ст. 1 Закону управляючи активами, Національне агентство забезпечує збереження активів, на які накладено арешт у кримінальному провадженні, та їх економічної вартості.
Згідно із ч. 3 ст. 21 Закону управління активами, зазначеними у частині першій цієї статті, здійснюється на умовах ефективності, а також збереження та збільшення їх вартості.
Відповідно до ч. 1 ст. 19 Закону встановлено, що Національне агентство здійснює управління активами, на які накладено арешт у кримінальному провадженні, у тому числі як захід забезпечення позову - лише щодо позову, пред`явленого в інтересах держави, із встановленням заборони розпоряджатися та/або користуватися такими активами, сума або вартість яких дорівнює або перевищує 200 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої на 1 січня відповідного року. Зазначені активи приймаються в управління на підставі ухвали слідчого судді, суду чи згоди власника активів, копії яких надсилаються Національному агентству не пізніше наступного робочого дня після їх винесення (надання) з відповідним зверненням прокурора
Згідно із ч. 2 ст. 19 Закону у разі прийняття в управління активів, які чи права на які та їх обтяження підлягають державній реєстрації, Національне агентство надсилає того самого дня інформацію про накладення арешту на активи органам, що ведуть державні реєстри таких активів, прав на них або їх обтяжень.
Частиною 1 ст. 21 Закону встановлено, що управління рухомим та нерухомим майном, цінними паперами, майновими та іншими правами здійснюється Національним агентством шляхом реалізації відповідних активів або передачі їх в управління.
Вимогами ч. 2 ст. 21 Закону передбачено, що активи, зазначені у частині першій цієї статті, прийняті Національним агентством в управління, підлягають оцінці, яка здійснюється визначеними за результатами конкурсу суб`єктами оціночної діяльності, та передачі в управління визначеним за результатами конкурсу юридичним особам або фізичним особам - підприємцям у порядку, встановленому законодавством про державні (публічні) закупівлі. Управління активами здійснюється на підставі договору, укладеного відповідно доглави 70 Цивільного кодексу Україниз урахуванням особливостей, визначених цим Законом.
Ухвалою Вінницького міського суду Вінницької області від 02.08.2022 року накладено арешт на майно, яке визнано речовим доказом у кримінальному провадженні №42021000000001042, а саме: моноблок Артлайн; системний блок; чорнові записи; 2 блокноти; 3 зошити; копії документів; системний блок; зарядний пристрій; зарядний пристрій; обладнання для майнінгу Антмайнер; обладнання для майнінгу Антмайнер; обладнання для майнінгу Р102 ЦМС; обладнання для майнінгу Р102 ЦМС; обладнання для майнінгу Р102 Бокка; обладнання для майнінгу Р102 Бокка; майнінг ферму з 6 відеокартами; майнінг ферму з 8 відеокартами; обладнання для майнінгу Р106; обладнання для майнінгу Р106; обладнання для майнінгу Р102 537 шт.; обладнання для майнінгу М-Р106L9-N6G 917 шт.; ферми для майнінгу з відеокартами, жорсткими дисками та процесорами 62 шт.; обладнання для майнінгу Crypto Mining System P102 420 шт.; обладнання для майнінгу Antminer 720 шт.; обладнання для майнінгу Crypto Mining System P102 1115 шт., що належить ТОВ «Майнінг Експрес» (код ЄДРПОУ 42031062), шляхом заборони вчиняти будь-які дії щодо відчуження, розпорядження та користування цим майном.
Постановами заступника начальника відділу процесуального керівництва досудовим розслідуванням та підтримання публічного обвинувачення у кримінальних провадженнях з кіберзлочинності управління організації і процесуального керівництва досудовим розслідуванням посягань на кібербезпеку держави Департаменту організації та процесуального керівництва досудовим розслідуванням кримінальних правопорушень, що посягають на функціонування економіки та кібербезпеку держави, Офісу Генерального прокурора ОСОБА_4 від 10.06.2021 року та 31.01.2022 року майно, вилучене після обшуків 07-08.06.2021 та 27-30.01.2022 за адресою: Кіровоградська обл., м. Кропивницький, вул. Волкова, 13Евизнано речовими доказами у кримінальному провадженні № 42021000000001042, зареєстрованому 14.05.2021 в Єдиному реєстрі досудових розслідувань за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 4 ст. 190, ч. 1 ст. 388 КК України.
Приймаючи до уваги викладене, з метою забезпечення збереження активів, суд вважає необхідним передати Національному агентству України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів в управління шляхом реалізації активів з метою збереження їх економічної вартості на підставах, у порядку та на умовах, визначених статтями 19, 21 Закону України «Про Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів», арештоване після обшуків 07-08.06.2021 та 27-30.01.2022 за адресою: Кіровоградська обл., м. Кропивницький, вул. Волкова, 13Е, майно, на яке ухвалою слідчого судді Вінницького міського суду Вінницької області від 02 серпня 2022 року накладено арешт.
Керуючись вимогами ст. ст. 36, 98, 100 КПК України, ст. ст. 1, 9, 19, 20 Закону України «Про Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів», слідчий суддя, -
ПОСТАНОВИВ:
Клопотання заступниканачальника відділупроцесуального керівництвадосудовим розслідуваннямта підтриманняпублічного обвинуваченняу кримінальнихпровадженнях зкіберзлочинності управлінняорганізації іпроцесуального керівництвадосудовим розслідуваннямпосягань накібербезпеку державиДепартаменту організаціїта процесуальногокерівництва досудовимрозслідуванням кримінальнихправопорушень,що посягаютьна функціонуванняекономіки такібербезпеку держави,Офісу Генеральногопрокурора ОСОБА_4 - задовольнити.
Передати Національному агентству України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (м. Київ, вул. Бориса Грінченка, 1, код ЄДРПОУ 41037901) в управління шляхом реалізації активів з метою збереження їх економічної вартості на підставах, у порядку та на умовах, визначених статтями 19, 21 Закону України «Про Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів», арештоване після обшуків 07-08.06.2021 та 27-30.01.2022 за адресою: Кіровоградська обл., м. Кропивницький, вул. Волкова, 13Е, майно, а саме: моноблок Артлайн; системний блок; чорнові записи; 2 блокноти; 3 зошити; копії документів; системний блок; зарядний пристрій; зарядний пристрій; обладнання для майнінгу Антмайнер; обладнання для майнінгу Антмайнер; обладнання для майнінгу Р102 ЦМС; обладнання для майнінгу Р102 ЦМС; обладнання для майнінгу Р102 Бокка; обладнання для майнінгу Р102 Бокка; майнінг ферму з 6 відеокартами; майнінг ферму з 8 відеокартами; обладнання для майнінгу Р106; обладнання для майнінгу Р106; обладнання для майнінгу Р102 537 шт.; обладнання для майнінгу М-Р106L9-N6G 917 шт.; ферми для майнінгу з відеокартами, жорсткими дисками та процесорами 62 шт.; обладнання для майнінгу Crypto Mining System P102 420 шт.; обладнання для майнінгу Antminer 720 шт.; обладнання для майнінгу Crypto Mining System P102 1115 шт.
Заборонити здійснення фізичним та юридичним особам будь-яких дій із користування і розпорядження вищевказаного майна без погодження з Національним агентством України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів.
Контроль за виконанням ухвали покласти на прокурора Офісу Генерального прокурора ОСОБА_4 .
На ухвалу судді може бути подана апеляція протягом п`яти діб з дня її винесення до Вінницького апеляційного суду.
Слідчий суддя
Суд | Вінницький міський суд Вінницької області |
Дата ухвалення рішення | 02.08.2022 |
Оприлюднено | 23.01.2023 |
Номер документу | 105781913 |
Судочинство | Кримінальне |
Категорія | Провадження за поданням правоохоронних органів, за клопотанням слідчого, прокурора та інших осіб про арешт майна про передачу арештованого майна в управління Національному агентству України з питань виявлення, розшуку та управління активами,одержаними від корупційних та інших злочинів |
Кримінальне
Вінницький міський суд Вінницької області
Михайленко А. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні